Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skyrybų advokatai » Skyrybos gyvenant užsienyje

SKYRYBOS GYVENANT UŽSIENYJE

Skyrybos gyvenant užsienyje – jokių paslėptų sąlygų ir tarpininkavimo išlaidų


Skyrybos gyvenant užsienyje internetu – pradėkite skyrybų procesą dabar užpildydami skyrybų anketą. O jeigu turite klausimų pateikite užklausą.

Sužinokite daugiau: Skyrybos UK (Anglijoje) | Skyrybos Vokietijoje | Skyrybos Norvegijoje | Skyrybos Airijoje | Skyrybos užsienyje

Skyrybos gyvenant užsienyje – kaip vyksta skyrybos UK (Anglijoje), Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, t.t.?

Patyrę skyrybų advokatai padės jums nutraukti santuoką, nepriklausomai, kurioje šalyje (Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, t.t.) randatės, ir jums net nereikės tam grįžti į Lietuvą.

Visos skyrybų teisinės paslaugos klientams teikiamos tiesiogiai skyrybų advokatų, o ne tarpininkų, kaip tai vyksta skyrybų įmonių atveju.

Todėl santuokos nutraukimui pasirinkę kvalifikuotą skyrybų advokatų pagalbą, jūs išvengsite:

 • bet kokių paslėptų sąlygų,
 • papildomų tarpininkavimo išlaidų,
 • nekvalifikuotų teisinių paslaugų,
 • įvairių procesinių nesklandumų.

Tik su skyrybų advokatų pagalba skyrybos gyvenant užsienyje gali būti iš tiesų pigios ir greitos.

Skyrybų advokatai už jus pasirūpins visais santuokos nutraukimo formalumais:

 1. Konsultuosime jus visame skyrybų procese,
 2. parengsime visus skyrybų dokumentus,
 3. surinksime santuokos nutraukimo byloje reikalingus duomenis (pažymas),
 4. patvirtinsime dokumentų kopijas,
 5. pranešime apie skyrybų procesą visoms visiems suinteresuotiems asmenims,
 6. pašalinsime bet kokius trūkumus,
 7. informuosime jus apie bylos eigą,
 8. suteiksime atstovavimo paslaugas,
 9. vesime skyrybų procesą iki pat teismo sprendimo dėl ištuokos gavimo.

Kadangi skyrybos internetu vyksta nuotoliniu būdu, jums nereikės gaišti laiko:

 • važinėjant po institucijas,
 • renkant reikalingas pažymas,
 • pildant įvairias formas,
 • tvarkant kitus su santuokos nutraukimu susijusius formalumus.

Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios Jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties.

Norint pradėti skyrybų procesą ir sužinoti tikslią skyrybų kainą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios kainos pasiūlymą.

Skyrybos gyvenant užsienyje pigiai ir greitai įmanomos tik su skyrybų advokatais, o ne skyrybų įmonėmis

Trumpai paaiškinsime, kaip vyksta skyrybos gyvenant Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje ar bet kokioje kitoje užsienio šalyje, ir kodėl užsienyje gyvenantys asmenys dėl santuokos nutraukimo turėtų kreiptis tiesiai į skyrybų advokatus, o ne skyrybų įmones.

Kaip minėta, kai skyrybų procesu nuo pradžios iki galo rūpinasi patyrę ir kvalifikuoti skyrybų advokatai, jūs nesusiduriate su jokiomis paslėptomis sąlygomis ir papildomomis tarpininkavimo išlaidomis, kaip tai atsitinka, kuomet skiriamasi per skyrybų įmonių teisininkus.

Patraukliai skambančiuose skyrybų įmonių skelbimuose, kaip, pavyzdžiui, “Greitos skyrybos UK”, “Pigios ir greitos skyrybos internetu”, “Pigios ir greitos skyrybos gyvenantiems užsienyje”, neparašoma visa tiesa apie tai, kad skyrybų įmonių teisininkai neturi nepakankamos teisinės kvalifikacijos bei reikalingų įgalinimų, kad tiesiogiai ir savarankiškai galėtų sutvarkyti visus su santuokos nutraukimu susijusius procesinius formalumus.

Skyrybų įmonės neišsiversdamos be kvalifikuotos teisinės pagalbos (su arba be kliento žinios) visuomet kreipiasi į advokatus. Todėl skyrybų procese įmonės ir eiliniai teisininkai visuomet atlieka tarpininkų vaidmenį tarp advokatų ir klientų. O tarpininkavimas klientui visada kainuoja daugiau laiko ir pinigų skyrybų procese.

Todėl jeigu jus domina skyrybos gyvenantiems užsienyje ir norite, kad skyrybos būtų iš tiesų greitos ir pigios, kreipkitės tiesiai į skyrybų advokatus, o ne į skyrybų įmones.

Skyrybos gyvenant užsienyje internetu arba nuotoliniu būdu – kodėl verta rinktis?

Su skyrybų advokatais nuotoliniu būdu (internetu) galimos:

 1. skyrybos Anglijoje (skyrybos UK),
 2. skyrybos Airijoje,
 3. skyrybos Vokietijoje,
 4. skyrybos Norvegijoje,
 5. skyrybos bet kurioje kitoje užsienio šalyje.

Savaime suprantama, kad gyvenant užsienyje vienas patogiausių ir lengviausių santuokos nutraukimo būdų yra nuotolinis (internetu). Skyrybos internetu reiškia, kad jums nereikia niekur vykti, o svarbiausia – nereikia grįžti į Lietuvą.

Siekiame, kad skyrybų internetu privalumais galėtų pasinaudoti visi mūsų klientai, nepriklausomai nuo buvimo vietos Lietuvoje ar užsienyje.

Kadangi skyrybų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose:

 • nesunkiai ir operatyviai išspręsime bet kokius jums kilusius klausimus, susijusius su santuokos nutraukimu;
 • pasirūpinsime visais santuokos nutraukimo formalumais iki bus pasiektas norimas rezultatas ir gautas ištuoką patvirtinantis teismo sprendimas.

Todėl jeigu jus domina skyrybos internetu UK, Norvegijoje, Vokietijoje, Airijoje ar kitoje užsienio šalyje – kreipkitės ir jūsų visais lūkesčiais bus maksimaliai pasirūpinta.

Skyrybos gyvenant užsienyje bendru sutarimu – ką reikia žinoti?

Skyrybos gyvenant užsienyje internetu gali būti iš tiesų labai greitos – užtruktų vos mėnesį arba dar trumpiau. Tačiau greitos skyrybos įmanomas tik tuomet, jeigu sutuoktiniai gali tarpusavyje susitarti. Tai reiškia, kad pagrindinė greitų skyrybų sąlyga yra sutuoktinių gebėjimas tartis dėl visų santuokos nutraukimo klausimų be teismo įsikišimo.

Pasirinkus taikias skyrybas, abu sutuoktiniai sutinka pasirašyti skyrybų advokatų operatyviai ir profesionaliai paruoštus skyrybų procesinius dokumentus, kuriuose būna suderinami visi santuokos nutraukimo klausimai, apie kuriuos plačiau pakonsultuosime individualiai įsigilinę į jūsų skyrybų aplinkybes.

Jeigu sutuoktiniai geba komunikuoti visais klausimais ir sutinka skirtis taikiai, tuomet skyrybų advokatai pasirūpins visais santuokos nutraukimo formalumais už jus.

Kaip minėta, skyrybos bendru sutarimu teisme trunka vos 30 dienų. O mes savo ruožtu reikalingus skyrybų dokumentus paruošiame per 1-3 darbo dienas. Būtent todėl skyrybos bendru sutarimu pelnytai vadinamos “greitomis skyrybomis”.

Skyrybos gyvenant užsienyje, kai sutuoktiniai nesutinka skirtis bendru sutarimu – ką daryti?

Iš praktikos žinome, jog sutuoktiniams pačios lengviausios, pigiausios ir greičiausios skyrybos yra būtent skyrybos bendru sutarimu. Tačiau ką daryti tiems užsienyje gyvenantiems sutuoktiniams, kurių atveju skyrybos bendru sutarimu nėra galimos, nes vienas iš sutuoktinių arba abu atsisako tarpusavyje komunikuoti.

Mes visuomet stengiamės, kad skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių taptų įmanomos. Tam išnaudojame visas įmanomas ikiteismines procedūras – prireikus, įtraukiame į sutuoktinių tarpusavio derybas nešališką trečiąjį asmenį (mediatorių), kurio tikslas būna surasti tam tikrą kompromisą tarp sutuoktinių.

Kai mediacija pavyksta, tuomet toliau tereikia pasirašyti paruoštus skyrybų abiejų sutuoktinių sutikimu dokumentus. Jeigu mediacija nepavyksta, tuomet pereiname prie skyrybų ginčo tvarka – tokiu atveju skyrybų advokatai parengia skyrybų ieškinį, kuriame išdėstomi visi jūsų reikalavimai, atstovauja ir gina jūsų interesus teisme, kad būtų pasiektas kuo palankesnis teismo sprendimas.

Skyrybos dėl vieno sutuoktinio arba abiejų sutuoktinių kaltės yra brangesnės ir trunka ilgiau, nei skyrybos bendru sutarimu, tačiau su patyrusiais skyrybų advokatais jūs visuomet turite pranašumą skyrybų procese, kadangi skyrybų advokatai pasirūpins, kad jūsų reikalavimai būtų maksimaliai patenkinti, o patirtos bylinėjimosi išlaidos priteistos atgal iš priešingos šalies.

Skyrybos gyvenant užsienyje nedalyvaujant teisme

Skyrybos gyvenant užsienyje įmanomos ir be jūsų dalyvavimo teisme.

Negalint ar nenorint dalyvauti teismo procese, mes galėsime jus atstovauti teisme arba pasirūpinsime, kad teismas vyktų jums nedalyvaujant.

Teismui priėmus sprendimą dėl santuokos nutraukimo, mes jums išsiųsime sprendimo nuorašą ir visas skyrybų procesas bus baigtas.

Kokie dokumentai reikalingi teismui, kai vyksta skyrybos tarp užsienyje gyvenančių sutuoktinių?

Kreipiantis į teismą dėl santuokos nutraukimo, numatomas preliminarus teismui reikalingų dokumentų sąrašas. Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra:

 1. asmens tapatybės dokumentų patvirtintos kopijos,
 2. santuokos liudijimo originalas,
 3. jeigu turite, nepilnamečių vaikų gimimo liudijimų patvirtintos kopijos,
 4. sutuoktinių kredito sutarčių patvirtintos kopijos,
 5. VĮ Regitros pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimų transporto priemonių,
 6. VĮ Registrų centro pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimo nekilnojamojo turto,
 7. pažymos apie sutuoktinių šeimos sudėtį,
 8. pažymos apie deklaruotą gyvenamąją vietą,
 9. kitas aplinkybes patvirtinantys dokumentai.

Įstatymuose numatyta, kad teismui būtina pateikti notaro arba advokato patvirtintas dokumentų kopijas – mes visas dokumentų kopijas oficialiai patvirtinsime patys.

Santuokos nutraukimo byloje teismui teikiamų dokumentų sąrašas kiekvienu individualiu atveju skiriasi. Tačiau kai užpildysite skyrybų anketą, mes atskirai įvertinsime jūsų situaciją ir informuosime, kokie konkrečiai dokumentai bus reikalingi jūsų skyrybų atveju.

Kokia skyrybų kaina, skiriantis gyvenantiems užsienyje?

Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios Jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties.

Norint sužinoti tikslią santuokos nutraukimo kainą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios skyrybų kainos pasiūlymą.

Turite klausimų? Susiekite su mumis. PATEIKTI UŽKLAUSĄ

SKYRYBOS GYVENANT UŽSIENYJE INTERNETU – pradėti procesą