Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skyrybų advokatai » Skyrybos gyvenant užsienyje

SKYRYBOS GYVENANT UŽSIENYJE

Sužinokite daugiau: Skyrybos UK (Anglijoje) | Skyrybos Vokietijoje | Skyrybos Norvegijoje | Skyrybos Airijoje | Skyrybos užsienyje

Skyrybos gyvenant užsienyje internetu kaina nuo 100 eurų – tik su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų

Nešvaistykite savo laiko ir pinigų veltui, nes pigios ir greitos skyrybos gyvenant užsienyje internetu įmanomos tik tiesiogiai su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų. Visi be išimčių skyrybų paslaugas siūlantys eiliniai teisininkai ar įmonės kreipiasi pagalbos į advokatus (su arba be kliento žinios), kadangi neturi įgaliojimų ir kompetencijos profesionaliai be trūkumų paruošti skyrybų dokumentų ir sutvarkyti procesinių formalumų, įskaitant kai vyksta skyrybos bendru sutarimu. Todėl rinkitės profesionalias kvalifikuotų skyrybų advokatų teisines paslaugas, kartu išvengdami bet kokių paslėptų sąlygų ir papildomų tarpininkavimo išlaidų.

SKYRYBOS GYVENANT UŽSIENYJE – spauskite ir sužinokite tikslią skyrybų kainą

Tik su skyrybų advokatais inicijuojant procesą nuotoliniu būdu (internetu) galite sutaupyti ketvirtadalį (25 procentus) teismo žyminio mokesčio ir prisiteisti patirtas išlaidas.

Skyrybos gyvenant užsienyje – kaip vyksta skyrybos UK (Anglijoje), Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, t.t.?

Patyrę skyrybų advokatai padės jums nutraukti santuoką, nepriklausomai, kurioje šalyje (Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, t.t.) randatės, ir jums net nereikės dėl to grįžti į Lietuvą. Visos skyrybų teisinės paslaugos klientams teikiamos tiesiogiai skyrybų advokatų, o ne tarpininkų, kaip tai vyksta skyrybų įmonių atveju. Santuokos nutraukimui pasirinkę kvalifikuotą skyrybų advokatų pagalbą, Jūs nesusidursite su jokiomis paslėptomis sąlygomis ir papildomomis tarpininkavimo išlaidomis. Būtent todėl skyrybos gyvenant užsienyje su skyrybų advokatais yra iš tiesų pigios ir greitos. Skyrybų advokatai tiesiogiai konsultuos Jus visame skyrybų procese, parengs visus skyrybų dokumentus, surinks santuokos nutraukimo byloje reikalingus duomenis (pažymas), patvirtins dokumentų kopijas, praneš apie skyrybų procesą visoms trečiosioms šalims, pašalins bet kokius trūkumus, informuos Jus apie bylos eigą, suteiks atstovavimo paslaugas ir ves skyrybų procesą iki pat teismo sprendimo dėl ištuokos gavimo. Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios Jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties. Norint pradėti skyrybų procesą ir sužinoti tikslią skyrybų kainą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios kainos pasiūlymą.

Skyrybos gyvenant užsienyje pigiai ir greitai įmanomos tik su skyrybų advokatais, o ne skyrybų įmonėmis

Toliau trumpai paaiškinsime, kaip vyksta skyrybos gyvenant Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje ar bet kokioje kitoje užsienio šalyje, ir kodėl užsienyje gyvenantys asmenys dėl santuokos nutraukimo turėtų kreiptis tiesiai į skyrybų advokatus, o ne skyrybų įmones. Kai skyrybų procesu nuo pradžios iki galo rūpinasi patyrę ir kvalifikuoti skyrybų advokatai, Jūs nesusiduriate su jokiomis paslėptomis sąlygomis ir papildomomis tarpininkavimo išlaidomis, kaip tai atsitinka, kuomet skiriamasi per skyrybų procese tarpininkaujančius skyrybų įmonių teisininkus. Patraukliai skambančiuose skyrybų įmonių skelbimuose, kaip, pavyzdžiui, “Greitos skyrybos UK”, “Pigios ir greitos skyrybos internetu”, “Pigios ir greitos skyrybos gyvenantiems užsienyje”, neparašoma visa tiesa, kad skyrybų įmonių teisininkai yra nepakankamai teisiškai kvalifikuoti bei neturi įstatyminių įgalinimų ir reikalingų procesinių teisių, kad tiesiogiai ir savarankiškai galėtų sutvarkyti visus santuokos nutraukimo formalumus iki galutinio teismo sprendimo. Skyrybų įmonės neišsiversdamos be kvalifikuotos teisinės pagalbos (su arba be kliento žinios) visuomet kreipiasi į advokatus. Todėl skyrybų procese įmonės ir paprasti teisininkai visuomet atlieka tarpininkų vaidmenį tarp advokatų ir klientų. O tarpininkavimas klientui visada kainuoja daugiau laiko ir pinigų skyrybų procese. Todėl jeigu Jus domina skyrybos gyvenantiems užsienyje ir Jūs norite, kad Jūsų skyrybos būtų iš tiesų greitos ir pigios, kreipkitės tiesiai į skyrybų advokatus, o ne į skyrybų įmones.

Skyrybos gyvenant užsienyje internetu arba nuotoliniu būdu – kodėl verta rinktis?

Su skyrybų advokatais galimos skyrybos gyvenant Anglijoje (skyrybos UK), skyrybos gyvenant Airijoje, skyrybos gyvenant Vokietijoje, skyrybos gyvenant Norvegijoje ar bet kurioje kitoje užsienio šalyje. Gyvenant užsienyje vienas patogiausių santuokos nutraukimo būdų yra skyrybos nuotoliniu būdu arba skyrybos internetu. Skyrybos internetu reiškia, kad jums nereikės niekur važiuoti, nes skyrybos vyks jums neišeinant iš namų. Siekiame, kad skyrybų online privalumais galėtų pasinaudoti visi mūsų klientai, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos Lietuvoje ar užsienyje. Todėl padėsime jums pigiai ir gretai nutraukti santuoką ir tam jums net nereikės grįžti į Lietuvą. Už Jus pasirūpinsime visais santuokos nutraukimo formalumais iki bus pasiektas norimas rezultatas ir gautas ištuoką patvirtinantis teismo sprendimas. Kadangi skyrybų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, nesunkiai ir operatyviai išspręsime bet kokius jums kilusius klausimus. Tad jeigu Jus domina skyrybos internetu UK, Norvegijoje, Vokietijoje, Airijoje ar kitoje užsienio šalyje – kreipkitės ir gaukite kvalifikuotą patyrusių skyrybų advokatų teisinę pagalbą.

Skyrybos gyvenant užsienyje bendru sutarimu – ką reikia žinoti?

Skyrybos gyvenant užsienyje internetu gali būti greitos skyrybos, kurios užtruks vos mėnesį arba dar trumpiau iki galutinio teismo sprendimo, jeigu sutuoktiniai gali be ginčų tarpusavyje tartis dėl visų santuokos nutraukimo klausimų. Tai reiškia, kad tarp sutuoktinių turi būti galimos skyrybos bendru sutarimu. Pasirinkus taikias skyrybas abu sutuoktiniai sutinka pasirašyti skyrybų advokatų paruoštus skyrybų dokumentus, kuriuose būna suderinami visi santuokos nutraukimo padariniai, susiję su: pavyzdžiui, jeigu yra, turto bei skolinių įsipareigojimų pasidalijimu, vaikų gyvenamosios vietos nustatymu, išlaikymo mokėjimu ir kitais panašiais klausimais, apie kuriuos plačiau būtų galima pakonsultuoti individualiai įsigilinus į Jūsų skyrybų situaciją. Tad jeigu sutuoktiniai sutinka dėl skyrybų bendru sutarimu ir geba tarpusavyje komunikuoti skyrybų padarinių klausimais be teismo įsikišimo, tuomet skyrybų advokatai pasirūpins visais skyrybų bendru sutarimu formalumais, kad Jūsų skyrybos būtų iš tiesų pigios ir greitos. Skyrybos bendru sutarimu teisme trunka iki 30 dienų. O mes savo ruožtu reikalingus skyrybų dokumentus paruošiame per 1-3 dienas. Būtent todėl skyrybos bendru sutarimu yra vadinamos “greitos skyrybos”.

Skyrybos gyvenant užsienyje, kai sutuoktiniai nesutinka skirtis bendru sutarimu – ką daryti?

Iš praktikos žinome, jog sutuoktiniams pačios lengviausios, pigiausios ir greičiausios skyrybos yra būtent skyrybos bendru sutarimu. Tačiau ką daryti tiems užsienyje gyvenantiems sutuoktiniams, kurių atveju skyrybos bendru sutarimu nėra galimos, nes vienas iš sutuoktinių arba abu atsisako tarpusavyje komunikuoti. Mes visuomet stengiamės, kad skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių taptų įmanomos. Todėl tam išnaudojame visas įmanomas ikiteismines procedūras – prireikus, įtraukiame į sutuoktinių tarpusavio derybas nešališką trečiąjį asmenį (mediatorių), kurio tikslas būna surasti tam tikrą kompromisą tarp sutuoktinių. Kai mediacija pavyksta, tuomet toliau tereikia pasirašyti skyrybų advokatų paruoštus skyrybų bendru sutarimu dokumentus. Jeigu mediacija nepavyksta, tuomet pereiname prie skyrybų ginčo tvarka – skyrybų advokatai parengia skyrybų ieškinį, kuriame išdėstomi visi Jūsų reikalavimai, atstovauja ir gina Jūsų interesus teisme, o teismas galiausiai, įvertinęs visas bylos aplinkybes, argumentus ir įrodymus, išsprendžia santuokos nutraukimo padarinių klausimus. Skyrybos dėl vieno sutuoktinio arba abiejų sutuoktinių kaltės yra brangesnės ir trunka ilgiau, nei skyrybos bendru sutarimu, tačiau su patyrusiais skyrybų advokatais Jūs visuomet turite tam tikrą pranašumą skyrybų procese, kadangi skyrybų advokatai pasirūpins, kad Jūsų reikalavimai būtų maksimaliai patenkinti, o patirtos bylinėjimosi išlaidos priteistos atgal iš priešingos šalies.

Skyrybos gyvenant užsienyje nedalyvaujant teisme

Skyrybos gyvenant užsienyje įmanomos ir be Jūsų dalyvavimo teisme. jums negalint ar nenorint dalyvauti teismo procese, mes galėsime Jus atstovauti teisme arba pasirūpinsime, kad teismas vyktų jums nedalyvaujant. Teismui priėmus sprendimą dėl santuokos nutraukimo, mes jums išsiųsime sprendimo nuorašą ir visas skyrybų procesas bus užbaigtas.

Kokie dokumentai reikalingi teismui, kai vyksta skyrybos tarp užsienyje gyvenančių sutuoktinių?

Kreipiantis į teismą dėl santuokos nutraukimo, numatomas preliminarus teismui reikalingų dokumentų sąrašas. Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra: santuokos liudijimo originalas, jeigu turite, nepilnamečių vaikų gimimo liudijimų patvirtintos kopijos, sutuoktinių kredito sutarčių patvirtintos kopijos, VĮ Regitros pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimų transporto priemonių, VĮ Registrų centro pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimo nekilnojamojo turto, taip pat pažymos apie sutuoktinių šeimos sudėtį, deklaruotą gyvenamąją vietą ir t.t. Santuokos nutraukimo byloje teismui teikiamų dokumentų sąrašas kiekvienu individualiu atveju skiriasi. Tačiau kai užpildysite skyrybų anketą, mes atskirai įvertinsime Jūsų situaciją ir informuosime, kokie konkrečiai dokumentai bus reikalingi Jūsų skyrybų atveju.

Kokia skyrybų kaina, skiriantis gyvenantiems užsienyje?

Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios Jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties. Norint sužinoti tikslią santuokos nutraukimo kainą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios skyrybų kainos pasiūlymą.

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti nurodytais kontaktais.