Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skyrybų advokatai » Greitos skyrybos

GREITOS SKYRYBOS

Greitos skyrybos – jokių paslėptų sąlygų ir tarpininkavimo išlaidų


Greitos skyrybos internetu – pradėkite skyrybų procesą dabar užpildydami skyrybų anketą. O jeigu turite klausimų pateikite užklausą.

Greitos skyrybos – kaip viskas vyksta?

Patyrę skyrybų advokatai padės mums pigiai ir greitai nutraukti santuoką, kadangi visos teisinės paslaugos teikiamos tiesiogiai skyrybų advokatų, o ne tarpininkų, kaip tai vyksta skyrybų įmonių atveju.

Patikėkite visus savo skyrybų formalumus profesionalams ir jums neteks nusivilti, nes išvengsite:

 • bet kokių paslėptų sąlygų,
 • papildomų tarpininkavimo išlaidų,
 • nekvalifikuotų teisinių paslaugų,
 • įvairių procesinių nesklandumų.

Skyrybų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, todėl nesunkiai išspręs bet kokius jums iškilusius klausimus. Pasirūpinsime visu skyrybų procesu nuo pradžios iki galo:

 1. Konsultuosime jus visame skyrybų procese,
 2. parengsime visus skyrybų dokumentus,
 3. surinksime santuokos nutraukimo byloje reikalingus duomenis (pažymas),
 4. patvirtinsime dokumentų kopijas,
 5. pranešime apie skyrybų procesą visiems suinteresuotiems asmenims,
 6. pašalinsime bet kokius trūkumus,
 7. informuosime jus apie bylos eigą,
 8. suteiksime atstovavimo paslaugas,
 9. vesime skyrybų procesą iki pat teismo sprendimo dėl ištuokos gavimo.

Greitos skyrybos reiškia, kad profesionaliai ir operatyviai viskuo pasirūpinsime už jus iki pat galutinio teismo sprendimo. Dabar su skyrybų advokatų pagalba galite išsiskirti ir nuotoliniu būdu (internetu), neišeinant iš namų.

Kadangi skyrybos internetu vyksta nuotoliniu būdu, jums nereikės gaišti laiko:

 • važinėjant po institucijas,
 • renkant reikalingas pažymas,
 • pildant įvairias formas,
 • stovint eilėse prie teismo raštinės durų,
 • tvarkant kitus su santuokos nutraukimu susijusius formalumus.

Greitos skyrybos internetu leidžia sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų, kadangi nebereikia vykti į advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai. Norint pradėti skyrybų procesą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios kainos pasiūlymą. Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties.

Greitos skyrybos pigiai įmanomos tik su skyrybų advokatais, o ne skyrybų įmonėmis

Skyrybų procese visuomet rekomenduotina rinktis tik kvalifikuotą skyrybų advokatų pagalbą, kadangi būtent advokatai yra kompetetingi profesionaliai paruošti visus reikalingus skyrybų dokumentus bei atlikti visus skyrybų procesinius veiksmus, kurių negali atlikti jokios skyrybų teisines paslaugas siūlančios įmonės ir jose dirbantys teisininkai.

Kreipdamiesi tiesiai į patyrusius skyrybų advokatus, jūs visuomet sutaupote tiek laiko, tiek pinigų. Įmonių teisininkai, negalėdami atlikti visų formalumų patys, visuomet kreipiasi teisinės pagalbos į skyrybų advokatus ir už tam tikrą kliento mokestį tampa tarpininkais tarp klientų ir advokatų. Dėl šios priežasties teisinių įmonių svetainėse siūlomos skyrybų paslaugų kainos realybėje visuomet būna ženkliai didesnės.

Todėl net ir tais atvejais, kai norima nutraukti santuoką bendru sutarimu, rekomenduotina skyrybų dokumentus pavesti parengti patyrusiems skyrybų advokatams, o ne skyrybų įmonėms.

Pavedus skyrybų dokumentų tvarkymą nekvalifikuotiems teisininkams, teismai dažnai atsisako priimti dokumentus, kadangi juose būna nustatomi įvairūs trūkumai. Dėl to tenka pakartotinai kreiptis teisinės pagalbos į skyrybų advokatus, kad skyrybų dokumentai būtų pataisyti arba parengti iš naujo.

Skyrybos be advokato pagalbos net ir skyrybų bendru sutarimu atveju klientams atsieina didesniais laiko ir piniginiais kaštais, jeigu ne iš karto kreipiamasi pagalbos į skyrybų advokatus. Todėl jeigu jus domina pigios ir greitos skyrybos internetu, rinkitės tik kvalifikuotą patyrusių skyrybų advokatų pagalbą ir jūsų lūkesčiai nebus nuvilti.

Greitos skyrybos – kokie pagrindiniai reikalavimai?

Su skyrybų advokatų pagalba pats pigiausias ir greičiausias būdas nutraukti santuoką yra neabejotinai skyrybos bendru sutarimu.

Greitos skyrybos bendru sutarimu galimos, kai abu sutuoktiniai sutinka pasirašyti skyrybų advokatų paruoštus skyrybų dokumentus, prieš tai suderinus visus su santuokos nutraukimo padariniais susijusius klausimus: pavyzdžiui, jeigu yra, turto bei skolinių įsipareigojimų pasidalijimo, vaikų gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo mokėjimo ir kitus panašius klausimus, apie kuriuos plačiau būtų galima pakonsultuoti individualiai įsigilinus į jūsų skyrybų situaciją.

Tad jeigu sutuoktiniai sutinka dėl skyrybų bendru sutarimu, geba tarpusavyje komunikuoti skyrybų padarinių klausimais ir tam nereikalingas teismo įsikišimas, tuomet skyrybų advokatai pasirūpins visais formalumais, kad jūsų skyrybos būtų iš tiesų pigios ir greitos.

Skyrybos bendru sutarimu teisme trunka iki 30 dienų. Mes savo ruožtu reikalingus skyrybų dokumentus paruošiame per 1-3 dienas.

Greitos skyrybos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Marijampolėje ir kituose Lietuvos miestuose

Jeigu domina pigios ir greitos skyrybos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Marijampolėje ar kitame Lietuvos mieste, kreipkitės ir patyrę skyrybų advokatai padės jums iš tikrųjų greitai ir pigiai nutraukti santuoką, nes visos teisinės paslaugos klientams teikiamos tiesiogiai (tai yra be jokių tarpininkų), todėl nebūna jokių paslėptų sąlygų ir tarpininkavimo išlaidų.

Veikiame visoje Lietuvoje, todėl į mus dėl skyrybų paslaugų kreipiasi klientai iš visų Lietuvos miestų. Taip pat kreipiasi užsienyje gyvenantys asmenys, kuriuos domina pigios ir greitos skyrybos.

Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl visuomet skiriame individualų dėmesį ir dedame maksimalias pastangas, kad būtų patenkinti visi klientų lūkesčiai.

Greitos skyrybos internetu gyvenant užsienyje (skyrybos UK, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje ir t.t.)

Dažnai sulaukiame klausimo, ar galimos greitos skyrybos gyvenant užsienyje internetu. Taip, su skyrybų advokatų pagalba dabar jau galimos greitos skyrybos gyvenantiems užsienyje nuotoliniu būdu.

Todėl visiškai nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste ar užsienio šalyje randatės, patyrę skyrybų advokatai padės jums pigiai ir greitai nutraukti santuoką nuotoliniu būdu ir tam jums netgi nereikės grįžti į Lietuvą.

Jeigu jus domina pigios ir greitos skyrybos UK, Norvegijoje, Airijoje, Vokietijoje ar kitoje užsienio šalyje, ir jūs pageidaujate, kad visi skyrybų formalumai būtų sutvarkyti internetu, negrįžtant į Lietuvą, tuomet jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir patyrę skyrybų advokatai pasirūpins visais santuokos nutraukimo formalumais nuotoliniu būdu.

Greitos skyrybos arba skyrybos bendru sutarimu kartais negalimos – ką daryti?

Iš praktikos žinome, jog sutuoktiniams pačios lengviausios, pigiausios ir greičiausios skyrybos yra būtent skyrybos bendru sutarimu. Tačiau ką daryti tiems sutuoktiniams, kurių atveju skyrybos bendru sutarimu nėra galimos, nes vienas iš sutuoktinių arba abu atsisako tarpusavyje komunikuoti.

Mes visuomet stengiamės, kad skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių taptų įmanomos. Jeigu sutuoktiniai paprasčiausiai tarpusavyje nesusikalba, dažnai padėti gali nešališkas tarpininkavimas sutuoktinių tarpusavio derybose.

Skyrybų bendram sutarimui pasiekti išnaudojamos ikiteisminės procedūros – prireikus, įtraukiame į sutuoktinių tarpusavio derybas nešališką trečiąjį asmenį (mediatorių), kurio tikslas būna surasti tam tikrą kompromisą tarp sutuoktinių.

Jeigu skyrybų pagrindas yra vieno sutuoktinio kaltė (pavyzdžiui, smurtas, neištikimybė, alkoholizmas, sutuoktinio pareigų pažeidimas), tuomet sąlygos sutuoktinių tarpusavio deryboms sunkesnės, o galimybės nutraukti santuoką bendru sutarimu mažesnės, nebent jeigu pavyksta pasiekti priimtiną susitarimą dėl padarytos moralinės skriaudos kompensavimo.

Mediacijai pavykus, toliau tereikia pasirašyti skyrybų advokatų paruoštus skyrybų bendru sutarimu dokumentus. O mediacijai nepasisekus, pereiname prie skyrybų ginčo tvarka. Tuomet skyrybų advokatai parengia skyrybų ieškinį, kuriame išdėstomi visi jūsų reikalavimai, atstovauja ir gina jūsų interesus teisme, o teismas, įvertinęs visas bylos aplinkybes, argumentus ir įrodymus, išsprendžia santuokos nutraukimo padarinių klausimus.

Skyrybos ginčo tvarka yra brangesnės ir trunka ilgiau, nei skyrybos bendru sutarimu. Tačiau su patyrusiais skyrybų advokatais jūs visuomet turite tam tikrą pranašumą skyrybų procese, kadangi advokatai pasirūpins, kad jūsų reikalavimai būtų maksimaliai patenkinti, o patirtos bylinėjimosi išlaidos priteistos iš priešingos šalies.

Greitos skyrybos nedalyvaujant teisme

Greitos skyrybos įmanomos ir be jūsų dalyvavimo teisme. Jums negalint ar nenorint dalyvauti teismo procese, mes galėsime jus atstovauti teisme arba pasirūpinsime, kad teismas vyktų jums nedalyvaujant.

Teismui priėmus sprendimą dėl santuokos nutraukimo, mes jums išsiųsime sprendimo nuorašą ir visas skyrybų procesas bus užbaigtas.

Kokie dokumentai reikalingi teismui, norint greitai nutraukit santuoką?

Kreipiantis į teismą dėl santuokos nutraukimo, numatomas preliminarus teismui reikalingų dokumentų sąrašas.

Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra:

 1. asmens tapatybės dokumentų patvirtintos kopijos,
 2. santuokos liudijimo originalas,
 3. jeigu turite, nepilnamečių vaikų gimimo liudijimų patvirtintos kopijos,
 4. sutuoktinių kredito sutarčių patvirtintos kopijos,
 5. VĮ Regitros pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimų transporto priemonių,
 6. VĮ Registrų centro pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimo nekilnojamojo turto,
 7. pažymos apie sutuoktinių šeimos sudėtį,
 8. pažymos apie deklaruotą gyvenamąją vietą,
 9. kitas aplinkybes patvirtinantys dokumentai.

Įstatymuose numatyta, kad teismui būtina pateikti notaro arba advokato patvirtintas dokumentų kopijas – mes visas dokumentų kopijas oficialiai patvirtinsime patys.

Santuokos nutraukimo byloje teismui teikiamų dokumentų sąrašas kiekvienu individualiu atveju skiriasi. Tačiau kai užpildysite skyrybų anketą, mes atskirai įvertinsime jūsų situaciją ir informuosime, kokie konkrečiai dokumentai bus reikalingi jūsų skyrybų atveju.

Greitų skyrybų kaina

Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties.

Norint sužinoti tikslią santuokos nutraukimo kainą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios skyrybų kainos pasiūlymą.

Turite klausimų? Susiekite su mumis. PATEIKTI UŽKLAUSĄ

GREITOS SKYRYBOS INTERNETU – pradėti procesą