Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skyrybų advokatai » Skyrybų kaina

SKYRYBŲ KAINA

Skyrybų kaina – aiški, jokių paslėptų sąlygų ir tarpininkavimo išlaidų


Skyrybų kaina visuomet mažesnė renkantis skyrybas internetu – pradėkite skyrybų procesą dabar užpildydami skyrybų anketą. O jeigu turite klausimų pateikite užklausą.

Geriausios skyrybų kainos pasiūlymas

Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties.

Norint sužinoti tikslią skyrybų kainą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios kainos pasiūlymą.

Nuo ko priklauso skyrybų kaina?

Galimos skyrybų kainos vertinimo prasme svarbiausia tai, kokiomis aplinkybėmis vyksta skyrybos.

Kai sutuoktiniai skiriasi bendru sutarimu, tokiu atveju paprasčiau pasidalinti bendrą turtą bei išspręsti kitus su santuokos nutraukimu susijusius klausimus, ir tam nereikalingas teismo įsikišimas.

Tačiau sutuoktiniams nepavykus prieiti prie bendro sutarimo, prasideda sutuoktinių teisinė kova, kurioje sprendimą dėl santuokos nutraukimo priima teismas.

 • Skiriantis ginčo tvarka teismui teikiami skyrybų dokumentai yra sudėtingesni,
 • prisideda teismui mokamas žyminis mokestis,
 • prireikia advokatų atstovavimo žodiniuose teismo posėdžiuose,
 • visas teismo procesas gali užsitęsti iki metų laiko arba ilgiau.

Dėl šių priežasčių, netaikių skyrybų kaina yra ženkliai didesnė nei skiriantis taikiai, o ją įvertinti prieš prasidedant skyrybų procesui yra iš esmės neįmanoma, nes niekada nėra iš anksto aišku, kiek teismo posėdžių tokios skyrybos pareikalaus.

Nors skyrybos dėl kaltės yra brangesnės ir trunka ilgiau, nei skyrybos bendru sutarimu, tačiau su patyrusiais skyrybų advokatais jūs visuomet turite pranašumą skyrybų procese, kadangi skyrybų advokatai pasirūpins, kad jūsų reikalavimai būtų maksimaliai patenkinti, o patirtos bylinėjimosi išlaidos jums priteistos atgal iš priešingos šalies.

Skyrybų kaina mažesne, kai pasirenkamos skyrybos internetu

Jau ilgą laiką poros naudojasi mūsų teisinėmis paslaugomis ir skiriasi nuotoliniu būdu, kas yra labai patogu tiems, kurie negali arba nenori patys dalyvauti skyrybų procese ir pageidauja, kad visi skyrybų dokumentai bei formalumai būtų sutvarkyti jiems neišėjus iš namų.

Pagal praktiką žinome, jog skyrybos internetu yra ne tik vienas populiariausių skyrybų būdų, tačiau kartu padedantis klientams sutaupyti dar daugiau laiko ir pinigų ypač tuo atveju, kai pasirenkamos skyrybos bendru sutarimu.

Skyrybos internetu reiškia, jog jums nereikės:

 • vykti į advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai,
 • važinėti po institucijas,
 • rinkti reikalingų pažymų,
 • pildyti įvairių formų,
 • tvarkyti kitų su santuokos nutraukimu susijusių formalumų.

Norint pradėti skyrybų procesą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą, o toliau mes už optimaliausią kainą pasirūpinsime visu jūsų skyrybų procesu iki pat galutinio teismo sprendimo dėl ištuokos:

 1. Konsultuosime jus visame skyrybų procese,
 2. parengsime visus skyrybų dokumentus,
 3. surinksime santuokos nutraukimo byloje reikalingus duomenis (pažymas),
 4. patvirtinsime dokumentų kopijas,
 5. pranešime apie skyrybų procesą visiems suinteresuotiems asmenims,
 6. pašalinsime bet kokius trūkumus,
 7. informuosime jus apie bylos eigą,
 8. suteiksime atstovavimo paslaugas,
 9. vesime skyrybų procesą iki pat teismo sprendimo dėl ištuokos gavimo.

Be to, patikėdami tiesiogiai visus savo skyrybų formalumus kvalifikuotiems ir profesionaliems skyrybų advokatams, o ne tarpininkaujančioms skyrybų įmonėms ar eiliniams teisininkams, jūs išvengsite:

 • bet kokių paslėptų sąlygų,
 • papildomų tarpininkavimo išlaidų,
 • nekvalifikuotų teisinių paslaugų,
 • įvairių procesinių nesklandumų.

Pasirinkus skyrybas internetu su profesionalia skyrybų advokatų teisine pagalba, geriausia skyrybų kaina garantuota.

Skyrybų kaina, kai pasirenkamos skyrybos bendru sutarimu

Esant galimybei, savo klientams visuomet siūlome rinktis skyrybas bendru sutarimu.

Būtent skyrybos bendru sutarimu iš tikrųjų yra pats greičiausias ir pigiausias būdas nutraukti santuoką.

Skyrybos bendru sutarimu sutuoktiniams atsieina ženkliai pigiau, kadangi taikių skyrybų procese nereikia įrodinėti sutuoktinio kaltės bei rinkti kaltę patvirtinančių įrodymų, kas paprastai užtrunka daugiau nei vieną teismo posėdį.

Be to, netaikių skyrybų procesas gali nusitęsti iki apeliacinės arba kasacinės instancijos, ko niekuomet nebūna skiriantis bendru sutarimu.

Būtent skyrybų proceso trukmė yra pagrindinis galutinę skyrybų kainą nulemiantis veiksnys.

Tik skyrybos bendru sutarimu garantuoja greitą teismo procesą. Pats skyrybų bendru sutarimu teismo procesas trunka vos iki 30 dienų nuo suruoštų reikalingų procesinių skyrybų dokumentų teismui pateikimo dienos.

Tačiau būna atvejų, kada skyrybos bendru sutarimu yra teismo sprendimu įforminamos netgi per 3 dienas nuo skyrybų dokumentų teismui pateikimo.

Mes savo ruožtu už optimalia kainą visus procesinius skyrybų dokumentus operatyviai ir profesionaliais suruošiame per 1-3 dienas.

Todėl kai pasirenkamos skyrybos bendru sutarimu, sutuoktiniai visada sutaupo tiek laiko, tiek pinigų skyrybų proceso atžvilgiu.

Skyrybų kaina yra kiekvieną labiausiai dominantis klausimas, todėl padėsime jums sutaupyti

Kaip jau galima suprasti iš to, kas buvo parašyta prieš tai, svarstant apie skyrybų kainą ir norint išvengti brangiai kainuojančių bei ilgai trunkančių skyrybų, geriausias tam būdas yra skyrybos bendru sutarimu.

Tačiau skyrybos bendru sutarimu yra galimos tik tuo atveju, jeigu sutuoktiniai gali be teismo įsikišimo susitarti dėl visų santuokos nutraukimo klausimų.

Mes visuomet stengiamės, kad skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių taptų įmanomos.

Tam išnaudojame ir ikiteismines procedūras – prireikus, įtraukiame į sutuoktinių tarpusavio derybas nešališką trečiąjį asmenį (mediatorių), kurio tikslas būna surasti kompromisą tarp sutuoktinių.

Kai mediacija pavyksta, tuomet toliau tereikia pasirašyti skyrybų advokatų paruoštus santuokos nutraukimo abipusiu sutarimu procesinius dokumentus.

Jeigu mediacija nepavyksta, tuomet pereiname prie skyrybų ginčo tvarka – skyrybų advokatai parengia skyrybų ieškinį, kuriame išdėstomi visi jūsų reikalavimai, atstovauja ir gina jūsų interesus teisme, o teismas, įvertinęs visas bylos aplinkybes, argumentus ir įrodymus, priima galutinį sprendimą.

Teikdami teisines paslaugas savo klientams, mes imamės visų reikalingų teisinių priemonių bei veiksmų, kad būtų maksimaliai patenkinti jūsų interesai skyrybų byloje dėl santuokos nutraukimo, o jūsų patirtos bylinėjimosi išlaidos būtų priteistos jums atgal. 

Kreipkitės ir patyrę skyrybų advokatai operatyviai bei profesionaliai suteiks jums bet kokią reikalingą teisinę pagalbą ir padės pasiekti norimą rezultatą už optimaliausią kainą.

Turite klausimų? Susiekite su mumis. PATEIKTI UŽKLAUSĄ

SKYRYBOS INTERNETU – pradėti procesą