Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skyrybų advokatai » Skyrybų kaina

SKYRYBŲ KAINA

Skyrybos internetu kaina nuo 100 eurų – tik su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų

Nešvaistykite savo laiko ir pinigų veltui, nes pigios ir greitos skyrybos internetu įmanomos tik tiesiogiai su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų. Visi be išimčių skyrybų paslaugas siūlantys eiliniai teisininkai ar įmonės kreipiasi pagalbos į advokatus (su arba be kliento žinios), kadangi neturi įgaliojimų ir kompetencijos profesionaliai be trūkumų paruošti skyrybų dokumentų ir sutvarkyti procesinių formalumų, įskaitant kai vyksta skyrybos bendru sutarimu. Todėl rinkitės profesionalias kvalifikuotų skyrybų advokatų teisines paslaugas, kartu išvengdami bet kokių paslėptų sąlygų ir papildomų tarpininkavimo išlaidų.

SKYRYBŲ KAINA – spauskite ir sužinokite tikslią skyrybų kainą

Tik su skyrybų advokatais inicijuojant procesą nuotoliniu būdu (internetu) galite sutaupyti ketvirtadalį (25 procentus) teismo žyminio mokesčio ir prisiteisti patirtas išlaidas.

Geriausios skyrybų kainos pasiūlymas

Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties. Norint sužinoti tikslią skyrybų kainą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios kainos pasiūlymą.

Nuo ko priklauso skyrybų kaina?

Galimos skyrybų kainos vertinimo prasme svarbiausia tai, kokiomis aplinkybėmis vyksta skyrybos. Kai sutuoktiniai skiriasi bendru sutarimu, tokiu atveju paprasčiau pasidalinti bendrą turtą bei išspręsti kitus su santuokos nutraukimu susijusius klausimus, ir tam nereikalingas teismo įsikišimas. Tačiau sutuoktiniams nepavykus prieiti bendro sprendimo, prasideda sutuoktinių teisinė kova, kurioje sprendimą dėl santuokos nutraukimo padarinių priima teismas. Tokiu atveju teismui teikiami skyrybų dokumentai yra sudėtingesni, prisideda teismui mokamas žyminis mokestis, prireikia advokatų atstovavimo žodiniuose teismo posėdžiuose, o visas teismo procesas gali užsitęsti iki metų laiko arba ilgiau. Dėl šių priežasčių, netaikių skyrybų kaina yra ženkliai didesnė nei skiriantis taikiai, o ją įvertinti prieš prasidedant skyrybų procesui yra iš esmės neįmanoma, nes niekada nėra iš anksto aišku, kiek teismo posėdžių tokios skyrybos pareikalaus. Nors skyrybos dėl kaltės yra brangesnės ir trunka ilgiau, nei skyrybos bendru sutarimu, tačiau su patyrusiais skyrybų advokatais jūs visuomet turite tam tikrą pranašumą skyrybų procese, kadangi skyrybų advokatų pagrindinis tikslas yra pasirūpinti, kad jūsų reikalavimai būtų maksimaliai patenkinti, o patirtos bylinėjimosi išlaidos priteistos atgal iš priešingos šalies.

Skyrybų kaina mažesne, kai pasirenkamos skyrybos internetu

Skyrybos internetu šiandien nėra naujas dalykas. Jau kuris laikas poros naudojasi mūsų teisinėmis paslaugomis ir skiriasi nuotoliniu būdu, kas yra labai patogu tiems, kurie negali arba nenori patys dalyvauti skyrybų procese ir pageidauja, kad visi skyrybų dokumentai būtų sutvarkyti jiems neišėjus iš namų. Savo klientams drąsiai siūlome išeitį, kuri yra skyrybos internetu. Pagal savo praktiką žinome, jog skyrybos internetu yra ne tik vienas populiariausių skyrybų būdų, tačiau kartu leidžiantis klientams sutaupyti dar daugiau laiko ir pinigų ypač tuo atveju, kai kartu pasirenkamos skyrybos bendru sutarimu. Skyrybos internetu reiškia, jog jums nereikės atskirai vykti į advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai, nereikės patiems rinkti jokių skyryboms reikalingų dokumentų (pažymų). Norint pradėti skyrybų procesą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą, o toliau mes pasirūpinsime visu jūsų skyrybų procesu iki pat galutinio teismo sprendimo už optimaliausią kainą. Konsultuosime jus visame skyrybų procese, už jus parengsime visus skyrybų dokumentus, surinksime santuokos nutraukimo byloje reikalingus duomenis (pažymas), patvirtinsime dokumentų kopijas, pranešime apie skyrybų procesą visoms trečiosioms šalims, pašalinsime bet kokius trūkumus, informuosime jus apie bylos eigą, suteiksime atstovavimo paslaugas, vesime skyrybų procesą iki pat teismo sprendimo dėl ištuokos gavimo. Pasirinkus skyrybas internetu, geriausios skyrybų kainos pasiūlymas jums garantuojamas.

Skyrybų kaina, kai pasirenkamos skyrybos bendru sutarimu

Esant galimybei, savo klientams visuomet siūlome rinktis skyrybas bendru sutarimu. Būtent skyrybos bendru sutarimu iš tikrųjų yra pats greičiausias ir pigiausias būdas nutraukti santuoką. Skyrybų bendru sutarimu procesas trunka iki 30 dienų nuo reikalingų skyrybų dokumentų teismui pateikimo. Būna atvejų, kada skyrybos bendru sutarimu yra teismo sprendimu įforminamos per 3 dienas nuo skyrybų dokumentų teismui pateikimo. Skyrybos bendru sutarimu sutuoktiniams atsieina pigiau, kadangi skyrybų procese nereikia įrodinėti sutuoktinio kaltės bei rinkti kaltę patvirtinančių įrodymų, kas paprastai užtrunka daugiau nei vieną teismo posėdį, o skyrybų procesas negali nusitęsti iki apeliacinės arba kasacinės instancijos. Todėl kai pasirenkamos skyrybos bendru sutarimu, sutuoktiniai visada sutaupo tiek laiko, tiek pinigų skyrybų proceso atžvilgiu.

Skyrybų kaina yra kiekvieną labiausiai dominantis klausimas, todėl padėsime jums sutaupyti

Kaip jau galima suprasti iš to, kas buvo parašyta prieš tai, svarstant apie skyrybų kainą ir norint išvengti brangiai kainuojančių bei ilgai trunkančių skyrybų, geriausias tam būdas yra skyrybos bendru sutarimu. Tačiau skyrybos bendru sutarimu yra galimos tik tuo atveju, jeigu sutuoktiniai gali be teismo įsikišimo susitarti dėl visų santuokos nutraukimo padarinių, įskaitant (jeigu yra) dėl turto pasidalinimo, vaikų išlaikymo, t.t. Mes visuomet stengiamės, kad skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių taptų įmanomos. Tam išnaudojame ir ikiteismines procedūras – prireikus, įtraukiame į sutuoktinių tarpusavio derybas nešališką trečiąjį asmenį (mediatorių), kurio tikslas būna surasti tam tikrą kompromisą tarp sutuoktinių. Kai mediacija pavyksta, tuomet toliau tereikia pasirašyti skyrybų advokatų paruoštus skyrybų bendru sutarimu dokumentus. Jeigu mediacija nepavyksta, tuomet pereiname prie skyrybų ginčo tvarka – skyrybų advokatai parengia skyrybų ieškinį, kuriame išdėstomi visi jūsų reikalavimai, atstovauja ir gina jūsų interesus teisme, o teismas galiausiai, įvertinęs visas bylos aplinkybes, argumentus ir įrodymus, išsprendžia santuokos nutraukimo padarinių klausimus. Imamės visų reikalingų teisinių priemonių bei veiksmų, kad būtų maksimaliai patenkinti jūsų interesai skyrybų byloje dėl sutuoktinio kaltės, o jūsų patirtos bylinėjimosi išlaidos būtų priteistos atgal. Kreipkitės ir patyrę skyrybų advokatai operatyviai bei profesionaliai suteiks Jums bet kokią reikalingą teisinę pagalbą ir padės pasiekti norimą rezultatą už optimaliausią kainą.

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti nurodytais kontaktais.