Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skyrybų advokatai » Skyrybų procesas

SKYRYBŲ PROCESAS

Skyrybų procesas – jokių paslėptų sąlygų ir tarpininkavimo išlaidų


Skyrybų procesas internetu – pradėkite skyrybų procesą dabar užpildydami skyrybų anketą. O jeigu turite klausimų pateikite užklausą.

Skyrybų procesas nuotoliniu būdu – maksimaliai patenkiname kliento poreikius

Skyrybų advokatai viskuo pasirūpins už jus, kad santuoką nutrauktumėte be papildomo streso ir net neiškėlę kojų iš namų.

Dabar su skyrybų advokatų pagalba galite išsiskirti ir nuotoliniu būdu (internetu), todėl nereikės gaišti laiko:

 • važinėjant po institucijas,
 • renkant reikalingas pažymas,
 • pildant įvairias formas,
 • stovint eilėse prie teismo raštinės durų,
 • tvarkant kitus su santuokos nutraukimu susijusius formalumus

Kvalifikuoti ir patyrę skyrybų advokatai padės jums pigiai ir greitai nutraukti santuoką, kadangi visas teisines paslaugas teiks tiesiogiai ir be jokių tarpininkų, kaip tai vyksta skyrybų įmonių atveju.

Patikėkite visus santuokos nutraukimo formalumus tiesiogiai skyrybų advokatams ir jums neteks nusivilti, nes išvengsite:

 • bet kokių paslėptų sąlygų,
 • papildomų tarpininkavimo išlaidų,
 • nekvalifikuotų teisinių paslaugų,
 • įvairių procesinių nesklandumų.

Kur kreiptis dėl skyrybų?

Norint pradėti skyrybų procesą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios kainos pasiūlymą. Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties.

Skyrybos internetu leidžia sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų, kadangi nebereikia niekur vykti, įskaitant advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai.

Kaip vyksta skyrybų procesas – skyrybų proceso eiga

Skyrybų procese jums nereikės nieko papildomai daryti, kadangi visais santuokos nutraukimo formalumais profesionaliai ir operatyviai pasirūpiname už jus:

 1. Konsultuosime jus visame skyrybų procese,
 2. už jus parengsime visus skyrybų dokumentus,
 3. surinksime santuokos nutraukimo byloje reikalingus duomenis (pažymas),
 4. patvirtinsime dokumentų kopijas,
 5. pranešime apie skyrybų procesą visiems suinteresuotiems asmenims,
 6. pašalinsime bet kokius trūkumus,
 7. informuosime jus apie bylos eigą,
 8. suteiksime atstovavimo paslaugas,
 9. vesime skyrybų procesą iki pat teismo sprendimo dėl ištuokos gavimo.

Ar būtinas sutuoktinių dalyvavimas teisme?

Atsakant į klausimą, ar būtinas sutuoktinių dalyvavimas teismo procese, – skyrybos galimos ir be jūsų dalyvavimo teisme.

Jums negalint ar nenorint dalyvauti teismo procese, mes galėsime jus atstovauti teisme arba pasirūpinsime, kad teismas vyktų jums nedalyvaujant.

Teismui priėmus sprendimą dėl santuokos nutraukimo, mes jums išsiųsime sprendimo nuorašą ir visas skyrybų procesas bus užbaigtas.

Mūsų praktika rodo, kad didžioji dalis santuokos nutraukimo bendru sutarimu bylų teisme išnagrinėjamos be privalomo sutuoktinių dalyvavimo.

Pasirinkus skyrybas ginčo tvarka (tai yra skiriantis dėl vieno arba abiejų sutuoktinių kaltės), tokios skyrybos paprastai neapsieina be žodinio bylos nagrinėjimo.

Teismui paskyrus žodinį bylos nagrinėjimą, atstovaujame savo klientus teisme ir siekiame, kad klientų reikalavimai būtų maksimaliai patenkinti, o patirtos bylinėjimosi išlaidos priteistos atgal iš priešingos šalies.

Kiek trunka skyrybų procesas, skiriantis bendru sutarimu arba skiriantis dėl sutuoktinio kaltės?

Skyrybos bendru sutarimu užtrunka vos iki 30 dienų nuo skyrybų dokumentų teismui pateikimo.

Teismo sprendimas dėl santuokos nutraukimo įsiteisėja dar per 30 dienų nuo jo priėmimo.

Todėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu procesui vykstant sklandžiai po mėnesio nuo dokumentų parengimo jau žinosite, kad teismas nutraukė jūsų santuoką, o po dviejų mėnesių jau galėsite gauti ir tai patvirtinantį dokumentą iš Civilinės metrikacijos įstaigos.

Jei santuoka nutraukiama dėl kito sutuoktinio kaltės, visas procesas ilgesnis:

 • Teismui priėmus ieškinį, jis siunčiamas atsakovui, jam duodamas 14-20 dienų terminas parašyti atsiliepimui.
 • Gavęs atsiliepimą teismas dažniausiai skiria teismo posėdį.
 • Nuo dokumentų pateikimo iki pirmojo teismo posėdžio gali praeiti keli mėnesiai.
 • Nuo ieškinio padavimo iki pirmosios instancijos teismo galutinio sprendimo gali praeiti metai ar daugiau.
 • Pirmosios instancijos sprendimą galima skųsti aukštesnės instancijos teismui, tokiu atveju skyrybų procesas dar prasitęsia.

Atsižvelgiant į tai, savo klientams skyrybas dėl kaltės siūlome tik tuomet, kai skyrybos bendru sutarimu yra tikrai neįmanomos.

Vis dėlto nors skyrybos dėl kaltės yra brangesnės ir trunka ilgiau, nei skyrybos bendru sutarimu, tačiau su kvalifikuotais ir patyrusiais skyrybų advokatais jūs visuomet turite pranašumą skyrybų procese, kadangi skyrybų advokatai pasirūpins, kad jūsų reikalavimai būtų maksimaliai patenkinti, o patirtos bylinėjimosi išlaidos jums priteistos atgal iš priešingos šalies.

Visada stengiamės, kad jūsų skyrybų procesas būtų kuo pigesnis, lengvesnis ir greitesnis

Mes visuomet stengiamės, kad skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių taptų įmanomos.

Tam išnaudojame ir ikiteismines procedūras – prireikus, įtraukiame į sutuoktinių tarpusavio derybas nešališką trečiąjį asmenį (mediatorių), kurio tikslas būna surasti tam tikrą kompromisą tarp sutuoktinių.

Tik įsitikinus, jog skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių negalimos, bei nepavykus mediacijai, pereiname prie skyrybų ginčo tvarka.

Kai sutuoktiniai nesugeba susitarti dėl visų santuokos nutraukimo klausimų, tačiau nei vienas iš sutuoktinių nėra kaltas dėl santuokos iširimo, tuomet kreipiamasi į teismą prašant santuoką nutraukti dėl abiejų sutuoktinių kaltės.

Neretai inicijavus skyrybas dėl abiejų sutuoktinių kaltės, vėliau teismo procesas užbaigiamas sutuoktinių taikos sutartimi.

Tad net esant ginčui visuomet išlieka galimybė pereiti prie skyrybų bendru sutarimu, vos tik sutuoktiniai būna pasiruošę susitarti dėl visų santuokos nutraukimo klausimų.

Jeigu skyrybų dėl kaltės pagrindas yra vieno sutuoktinio kaltė (pavyzdžiui, smurtas, neištikimybė, alkoholizmas ar kitoks esminis sutuoktinio pareigų pažeidimas), tuomet sąlygos sutuoktinių tarpusavio deryboms sunkesnės, o galimybės pereiti nuo skyrybų dėl vieno sutuoktinio kaltės prie skyrybų bendru sutarimu yra mažesnės, nebent pavyksta pasiekti priimtiną susitarimą dėl padarytos moralinės skriaudos kompensavimo.

Mes imamės visų reikalingų teisinių priemonių bei veiksmų, kad būtų maksimaliai patenkinti jūsų interesai skyrybų procese.

Turite klausimų? Susiekite su mumis. PATEIKTI UŽKLAUSĄ

SKYRYBOS PROCESAS INTERNETU – pradėti procesą