Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skyrybų advokatai » Skyrybų procesas

SKYRYBŲ PROCESAS

Skyrybų procesas internetu kaina nuo 100 eurų – tik su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų

Nešvaistykite savo laiko ir pinigų veltui, nes pigus ir greitas skyrybų procesas internetu įmanomos tik tiesiogiai su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų. Visi be išimčių skyrybų paslaugas siūlantys eiliniai teisininkai ar įmonės kreipiasi pagalbos į advokatus (su arba be kliento žinios), kadangi neturi įgaliojimų ir kompetencijos profesionaliai be trūkumų paruošti skyrybų dokumentų ir sutvarkyti procesinių formalumų, įskaitant kai vyksta skyrybos bendru sutarimu. Todėl rinkitės profesionalias kvalifikuotų skyrybų advokatų teisines paslaugas, kartu išvengdami bet kokių paslėptų sąlygų ir papildomų tarpininkavimo išlaidų.

SKYRYBŲ PROCESAS KAINA – spauskite ir sužinokite tikslią skyrybų kainą

Tik su skyrybų advokatais inicijuojant procesą nuotoliniu būdu (internetu) galite sutaupyti ketvirtadalį (25 procentus) teismo žyminio mokesčio ir prisiteisti patirtas išlaidas.

Skyrybų procesas nuotoliniu būdu – maksimaliai prisitaikome prie kliento poreikių

Skyrybų advokatai maksimaliai prisitaiko prie kliento poreikių ir pageidavimų. Viskuo pasirūpinsime už jus, kad santuoką nutrauktumėte be papildomo streso ir net neiškėlę kojų iš namų. Dabar su skyrybų advokatų pagalba galite išsiskirti ir nuotoliniu būdu (internetu), neišeinant iš namų. Greitos skyrybos internetu leidžia sutaupyti, ne tik laiko, be ir pinigų, kadangi nebereikia vykti į advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai. Norint pradėti skyrybų procesą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios kainos pasiūlymą. Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties. Mes profesionaliai ir operatyviai viskuo pasirūpinsime už jus iki pat galutinio teismo sprendimo. Patyrę skyrybų advokatai padės jums pigiai ir greitai nutraukti santuoką, kadangi visos teisinės paslaugos bus teikiamos tiesiogiai skyrybų advokatų, o ne tarpininkų, kaip tai vyksta skyrybų įmonių atveju. Svarbu žinoti, kad skiriantis dėl kaltės tik teisines paslaugas teikiant advokatams jūsų patirtos bylinėjimosi išlaidos galės būti priteisiamos atgal iš priešingos pusės. Todėl patikėkite visus savo skyrybų formalumus profesionalams ir jums neteks nusivilti, nes nebus jokių paslėptų sąlygų ir tarpininkavimo išlaidų.

Kaip vyksta skyrybų procesas (skyrybų proceso eiga) ir ar būtinas sutuoktinių dalyvavimas teismo procese?

Visais santuokos nutraukimo formalumais pasirūpiname už jus: konsultuosime jus visame skyrybų procese, parengsime visus skyrybų dokumentus, surinksime santuokos nutraukimo byloje reikalingus duomenis (pažymas), patvirtinsime dokumentų kopijas, pranešime apie skyrybų procesą visoms trečiosioms šalims, pašalinsime bet kokius trūkumus, informuosime jus apie bylos eigą, suteiksime atstovavimo paslaugas, vesime skyrybų procesą iki pat teismo sprendimo dėl ištuokos gavimo. Atsakymas į klausimą, ar būtinas sutuoktinių dalyvavimas teismo procese, yra – skyrybos tikrai įmanomos ir be jūsų dalyvavimo teisme. Jums negalint ar nenorint dalyvauti teismo procese, mes galėsime jus atstovauti teisme arba pasirūpinsime, kad teismas vyktų jums nedalyvaujant. Teismui priėmus sprendimą dėl santuokos nutraukimo, mes jums išsiųsime sprendimo nuorašą ir visas skyrybų procesas bus užbaigtas. Mūsų praktika rodo, kad daugiau nei pusė skyrybų bendru sutarimu bylų teisme išnagrinėjamos rašytine tvarka be privalomo sutuoktinių dalyvavimo. Visgi pasirinkus skyrybas ginčo tvarka (tai yra skiriantis dėl vieno arba abiejų sutuoktinių kaltės), tokios skyrybos paprastai neapsieina be žodinio bylos nagrinėjimo. Teismui paskyrus žodinį bylos nagrinėjimą, proceso šalių (sutuoktinių) ir/ar jų paskirtų atstovų (advokatų) dalyvavimas posėdžiuose būtinas.

Skyrybų procesas ir jo trukmė, skiriantis bendru sutarimu arba skiriantis dėl sutuoktinio kaltės

Skyrybos bendru sutarimu užtrunka vos iki 30 dienų nuo skyrybų dokumentų teismui pateikimo. O teismo sprendimas dėl santuokos nutraukimo įsiteisėja per 30 dienų nuo jo priėmimo. Todėl procesui vykstant sklandžiai po mėnesio nuo dokumentų parengimo jau žinosite, kad teismas nutraukė jūsų santuoką, o po dviejų mėnesių jau galėsite gauti ir tai patvirtinantį dokumentą iš civilinės metrikacijos skyriaus. Jei santuoka nutraukiama dėl kito sutuoktinio kaltės, procesas ilgesnis. Teismui priėmus ieškinį, jis siunčiamas atsakovui, jam duodamas 14-20 dienų terminas parašyti atsiliepimui. Gavęs atsiliepimą teismas dažniausiai skiria teismo posėdį. Nuo dokumentų pateikimo iki pirmojo teismo posėdžio gali praeiti keli mėnesiai. Nuo ieškinio padavimo iki pirmosios instancijos teismo galutinio sprendimo gali praeiti metai ar daugiau. Pirmosios instancijos sprendimą galima skųsti aukštesnės instancijos teismui, tokiu atveju skyrybų procesas dar prasitęsia. Todėl santuokos nutraukimo dėl kito sutuoktinio kaltės procesas yra ilgesnis, sudėtingesnis ir brangesnis. Atsižvelgiant į tai, savo klientams skyrybas dėl kaltės siūlome tik tuomet, kai skyrybos bendru sutarimu yra tikrai neįmanomos.

Visada stengiamės, kad jūsų skyrybų procesas būtų kuo pigesnis, lengvesnis ir greitesnis

Mes visuomet stengiamės, kad skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių taptų įmanomos. Tam išnaudojame ir ikiteismines procedūras – prireikus, įtraukiame į sutuoktinių tarpusavio derybas nešališką trečiąjį asmenį (mediatorių), kurio tikslas būna surasti tam tikrą kompromisą tarp sutuoktinių. Įsitikinus, jog skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių negalimos, bei nepavykus mediacijai, pereiname prie skyrybų ginčo tvarka inicijavimo. Kai sutuoktiniai nesugeba susitarti dėl visų santuokos nutraukimo padarinių ir kai nei vienas iš sutuoktinių nėra kaltas dėl faktinio santuokos iširimo, tuomet santuoką nutraukti galima dėl abiejų sutuoktinių kaltės, pateikiant teismui skyrybų ieškinį. Neretai inicijavus skyrybas dėl abiejų sutuoktinių kaltės, vėliau teismo procesas užbaigiamas sutuoktinių taikos sutartimi. Tad ir teismo procese ginčo tvarka visuomet išlieka galimybė pereiti prie skyrybų bendru sutarimu, vos tik sutuoktiniai būna pasiruošę susitarti dėl visų santuokos nutraukimo padarinių (pavyzdžiui, jeigu turi, kaip pasidalins turtą ir kreditus, su kuo liks gyventi nepilnamečiai vaikai, ir kokio dydžio išlaikymas jiems bus mokamas, kt.). Jeigu skyrybų dėl kaltės pagrindas yra vieno sutuoktinio kaltė (pavyzdžiui, smurtas, neištikimybė, alkoholizmas, sutuoktinio pareigų pažeidimas), tuomet sąlygos sutuoktinių tarpusavio deryboms sunkesnės, o galimybės skyrybas dėl vieno sutuoktinio kaltės pakeisti į skyrybas bendru sutarimu mažesnės, nebent jeigu pavyksta pasiekti priimtiną susitarimą dėl padarytos moralinės skriaudos kompensavimo. Mes imamės visų reikalingų teisinių priemonių bei veiksmų, kad būtų maksimaliai patenkinti jūsų interesai skyrybų dėl vieno sutuoktinio kaltės byloje. Nors skyrybos dėl vieno sutuoktinio arba abiejų sutuoktinių kaltės yra brangesnės ir trunka ilgiau, nei skyrybos bendru sutarimu, tačiau su patyrusiais skyrybų advokatais jūs visuomet turite tam tikrą pranašumą skyrybų procese, kadangi skyrybų advokatai pasirūpins, kad jūsų reikalavimai būtų maksimaliai patenkinti, o patirtos bylinėjimosi išlaidos priteistos atgal.

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti nurodytais kontaktais.