Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skyrybų advokatai » Skyrybos internetu

SKYRYBOS INTERNETU

Skyrybos internetu – jokių paslėptų sąlygų ir tarpininkavimo išlaidų


Skyrybos internetu – pradėkite skyrybų procesą dabar užpildydami skyrybų anketą. O jeigu turite klausimų pateikite užklausą.

Skyrybos internetu – kaip viskas vyksta?

Patyrę skyrybų advokatai padės jums pigiai ir greitai nutraukti santuoką, kadangi visos teisinės paslaugos bus teikiamos tiesiogiai skyrybų advokatų, o ne tarpininkų, kaip tai vyksta skyrybų įmonių atveju.

Patikėkite visus savo skyrybų formalumus tiesiai skyrybų advokatams ir jums neteks nusivilti, nes išvengsite:

 • bet kokių paslėptų sąlygų,
 • papildomų tarpininkavimo išlaidų,
 • nekvalifikuotų teisinių paslaugų,
 • įvairių procesinių nesklandumų.

Dabar su skyrybų advokatų pagalba galite greitai bei patogiai išsiskirti ir nuotoliniu būdu. Skyrybos internetu leidžia sutaupyti, kadangi nebereikia vykti į advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai.

Norint pradėti skyrybų procesą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą, o toliau mes pasirūpinsime visu jūsų skyrybų procesu iki pat galutinio teismo sprendimo dėl ištuokos:

 1. Konsultuosime jus visame skyrybų procese,
 2. už jus parengsime visus skyrybų dokumentus,
 3. surinksime santuokos nutraukimo byloje reikalingus duomenis (pažymas),
 4. patvirtinsime dokumentų kopijas,
 5. pranešime apie skyrybų procesą visiems suinteresuotiems asmenims,
 6. pašalinsime bet kokius trūkumus,
 7. informuosime jus apie bylos eigą,
 8. suteiksime atstovavimo paslaugas,
 9. vesime skyrybų procesą iki pat teismo sprendimo dėl ištuokos gavimo.

Kadangi skyrybos internetu vyksta nuotoliniu būdu, jums nereikės gaišti laiko:

 • važinėjant po institucijas,
 • renkant reikalingas pažymas,
 • pildant įvairias formas,
 • stovint eilėse prie teismo raštinės durų,
 • tvarkant kitus su santuokos nutraukimu susijusius formalumus.

Skyrybų advokatai per 1-3 dienas operatyviai ir profesionaliai paruoš visus skyrybų dokumentus ir jums tereikės juos pasirašyti.

Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties. Užpildykite skyrybų anketą dabar ir gaukite jums skirtą individualų geriausios kainos pasiūlymą.

Skyrybos internetu pigiai ir greitai įmanomos tik su skyrybų advokatais, o ne skyrybų įmonėmis

Paaiškinsime, kodėl norint pigiai ir greitai nutraukti santuoką internetu rekomenduotina rinktis tik kvalifikuotą skyrybų advokatų pagalbą. Pastaruoju metu yra pagausėję taip vadinamų skyrybų įmonių, kuriose dirba nekvalifikuoti teisininkai.

Nors šios skyrybų įmonės siūlo pigias ir greitas skyrybas internetu ir gali sudaryti klaidingą įspūdį, kad jos visas teisines paslaugas teikia tiesiogiai ir savarankiškai, tačiau realybėje šios skyrybų įmonės tėra tarpininkėmis tarp klientų ir advokatų. Taip yra dėl to, kad tik advokatai turi įstatyminius įgaliojimus bei visas procesines teises, leidžiančias jiems suteikti visapusiškas teisines paslaugas savo klientams santuokos nutraukimo procese, o skyrybų įmonių teisininkai to padaryti negali, dėl ko pastarieji neišvengiamai kreipiasi (su arba be klientų žinios) teisinės pagalbos į advokatus.

Todėl į skyrybų įmones besikreipiantys klientai iš tiesų kreipiasi tik į tarpininkus. O tarpininkavimas visuomet tik padidina kliento skyrybų proceso laiko ir pinigines sąnaudas. Atitinkamai, nežiūrint to, kas parašyta skyrybų įmonių internetiniuose svetainėse, tikrovėje skyrybos internetu per skyrybų įmones klientams atsieina ilgiau ir brangiau.

Skyrybų advokatai – tai ne kokia nors nekvalifikuotų teisininkų įmonė, o Lietuvos advokatūros sertifikuoti teisės profesionalai. Todėl patikėdami savo santuokos nutraukimo formalumų tvarkymą skyrybų advokatams, jūs atsakingai pasirenkate kvalifikuotą ir profesionalią teisinę pagalbą, dėl kurios neteks nusivilti.

Skyrybos internetu – kodėl nepatartinos skyrybos be advokato net skiriantis bendru sutarimu nuotoliniu būdu?

Skyrybų įmonių internetiniuose puslapiuose matome pasiūlymus: “Greitos skyrybos internetu”, “Pigios skyrybos online”, “Skyrybos be advokato”. Tačiau, kaip rašėme prieš tai, kreipiantis ne tiesiogiai į skyrybų advokatus, bet į skyrybų įmones, kurios tėra tarpininkės tarp klientų ir advokatų, skyrybų procesas visuomet kainuoja brangiau ir užtrunka ilgiau.

Net ir nutraukiant santuoką bendru sutarimu, rekomenduotina skyrybų dokumentus pavesti parengti patyrusiems skyrybų advokatams, o ne skyrybų įmonėms. Pavedus skyrybų dokumentų tvarkymą nekvalifikuotiems teisininkams, teismai dažnai atsisako priimti dokumentus, kadangi juose būna nustatomi įvairūs trūkumai. Dėl to tenka pakartotinai kreiptis teisinės pagalbos į skyrybų advokatus, kad skyrybų dokumentai būtų pataisyti arba parengti iš naujo.

Todėl skyrybos be advokato pagalbos net ir skyrybų dokumentų parengimo nuotoliniu būdu atžvilgiu klientams atsieina didesniais laiko ir piniginiais kaštais, jeigu ne iš karto kreipiamasi pagalbos į skyrybų advokatus.

Tad jeigu jus domina pigios ir greitos skyrybos internetu, rinkitės tik kvalifikuotą patyrusių skyrybų advokatų pagalbą ir jūsų lūkesčiai nebus nuvilti.

Kodėl skyrybos internetu yra ypač patogus skyrybų būdas, nenorint niekur vykti arba gyvenant užsienyje?

Nesvarbu, kur šiuo metu randatės (Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje ar kitur), skyrybos internetu yra pigus ir greitas būdas išsiskirti ne tik bet kuriame Lietuvos mieste gyvenantiems, tačiau kartu ir bet kurioje užsienio šalyje gyvenantiems asmenims.

Todėl jeigu gyvenate užsienyje ir jus domina skyrybos Lietuvoje, siūlome nutraukti santuoką būtent internetu, nes tuomet pigios ir greitos skyrybos garantuotos.

 • Skyrybos internetu UK (Anglijoje), Norvegijoje, Vokietijoje, Airijoje – tai viena iš mūsų praktinės specializacijos stiprybių.
 • Skyrybos internetu yra geriausias sprendimas tiems, kurie nenori gaišti savo laiko kažkur vydami, patys rinkdami skyryboms reikalingas pažymas ir tvarkydami visus skyrybų formalumus.
 • Patyrę skyrybų advokatai žino, kaip padėti jums išsiskirti nuotoliniu būdu, tai yra neišeinant iš namų.
 • Skyrybų advokatai procese viskuo pasirūpins už jus, todėl jums nereikės nieko papildomai daryti.
 • Skyrybos internetu – puikiai tinkantis užsienyje gyvenantiems asmenims ir nenorintiems grįžti į Lietuvą santuokos nutraukimo būdas.

Skyrybos internetu visuomet atitinka klientų lūkesčius, kai skyrybų formalumus patiki profesionalams

Skyrybos internetu – tai visus kliento lūkesčius atitinkantis santuokos nutraukimo būdas, kadangi siūlomų skyrybų nuotoliniu būdu patikimumą užtikrina tikri skyrybų profesionalai – patyrę ir kvalifikuoti skyrybų advokatai. Skyrybų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, tad nesunkiai išspręs bet kokius jums rūpimus klausimus.

Nemaža dalis į mus besikreipiančių klientų nustemba sužinoję, kokia pigi, greita ir efektyvi yra skyrybų internetu procedūra su skyrybų advokatais. Kilus bet kokiems klausimams, skyrybų advokatai visuomet pasiruošę pagelbėti. Jums nereikės dėl nieko nerimauti, mes viskuo pasirūpinsime už jus.

Skyrybos internetu be jūsų dalyvavimo teisme

Jums negalint ar nenorint dalyvauti teismo procese, mes galėsime jus atstovauti teisme arba pasirūpinsime, kad teismas vyktų jums nedalyvaujant.

Teismui priėmus sprendimą dėl santuokos nutraukimo mes jums išsiųsime sprendimo nuorašą ir visas skyrybų procesas bus užbaigtas.

Kokie dokumentai reikalingi teismui, skiriantis internetu arba nuotoliniu būdu?

Kreipiantis į teismą dėl santuokos nutraukimo, numatomas preliminarus teismui reikalingų dokumentų sąrašas.

Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra:

 1. asmens tapatybės dokumentų patvirtintos kopijos,
 2. santuokos liudijimo originalas,
 3. jeigu turite, nepilnamečių vaikų gimimo liudijimų patvirtintos kopijos,
 4. sutuoktinių kredito sutarčių patvirtintos kopijos,
 5. VĮ Regitros pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimų transporto priemonių,
 6. VĮ Registrų centro pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimo nekilnojamojo turto,
 7. pažymos apie sutuoktinių šeimos sudėtį,
 8. pažymos apie deklaruotą gyvenamąją vietą,
 9. kitas aplinkybes patvirtinantys dokumentai.

Įstatymuose numatyta, kad teismui būtina pateikti notaro arba advokato patvirtintas dokumentų kopijas – mes visas dokumentų kopijas oficialiai patvirtinsime patys.

Santuokos nutraukimo byloje teismui teikiamų dokumentų sąrašas kiekvienu individualiu atveju skiriasi. Tačiau kai užpildysite skyrybų anketą, mes atskirai įvertinsime jūsų situaciją ir informuosime, kokie konkrečiai dokumentai bus reikalingi jūsų skyrybų atveju.

Skyrybų nuotoliniu būdu kaina

Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties.

Norint sužinoti tikslią santuokos nutraukimo kainą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios skyrybų kainos pasiūlymą.

Turite klausimų? Susiekite su mumis. PATEIKTI UŽKLAUSĄ

SKYRYBOS INTERNETU – pradėti procesą