Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skyrybų advokatai » Skyrybos internetu

SKYRYBOS INTERNETU

Skyrybos internetu kaina nuo 100 eurų – tik su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų

Nešvaistykite savo laiko ir pinigų veltui, nes pigios ir greitos skyrybos internetu įmanomos tik tiesiogiai su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų. Visi be išimčių skyrybų paslaugas siūlantys eiliniai teisininkai ar įmonės kreipiasi pagalbos į advokatus (su arba be kliento žinios), kadangi neturi įgaliojimų ir kompetencijos profesionaliai be trūkumų paruošti skyrybų dokumentų ir sutvarkyti procesinių formalumų, įskaitant kai vyksta skyrybos bendru sutarimu. Todėl rinkitės profesionalias kvalifikuotų skyrybų advokatų teisines paslaugas, kartu išvengdami bet kokių paslėptų sąlygų ir papildomų tarpininkavimo išlaidų.

SKYRYBOS INTERNETU – spauskite ir sužinokite tikslią skyrybų kainą

Tik su skyrybų advokatais inicijuojant procesą nuotoliniu būdu (internetu) galite sutaupyti ketvirtadalį (25 procentus) teismo žyminio mokesčio ir prisiteisti patirtas išlaidas.

Skyrybos internetu – kaip viskas vyksta?

Patikėkite visus savo skyrybų formalumus tiesiai skyrybų advokatams ir jums neteks nusivilti, nes nebus jokių paslėptų sąlygų ir tarpininkavimo išlaidų. Patyrę skyrybų advokatai padės jums pigiai ir greitai nutraukti santuoką, kadangi visos teisinės paslaugos bus teikiamos tiesiogiai skyrybų advokatų, o ne tarpininkų, kaip tai vyksta skyrybų įmonių atveju. Dabar su skyrybų advokatų pagalba galite greitai bei patogiai išsiskirti ir nuotoliniu būdu. Skyrybos internetu leidžia sutaupyti, kadangi nebereikia vykti į advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai. Norint pradėti skyrybų procesą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą, o toliau mes pasirūpinsime visu jūsų skyrybų procesu iki pat galutinio teismo sprendimo. Konsultuosime jus visame skyrybų procese, už jus parengsime visus skyrybų dokumentus, surinksime santuokos nutraukimo byloje reikalingus duomenis (pažymas), patvirtinsime dokumentų kopijas, pranešime apie skyrybų procesą visoms trečiosioms šalims, pašalinsime bet kokius trūkumus, informuosime jus apie bylos eigą, suteiksime atstovavimo paslaugas, vesime skyrybų procesą iki pat teismo sprendimo dėl ištuokos gavimo. Skyrybos internetu vyksta nuotoliniu būdu, todėl jums nereikia gaišti laiko važinėjant, skyrybų advokatai per 1-3 dienas paruošia visus skyrybų dokumentus ir jums tereikia juos pasirašyti. Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties. Užpildykite skyrybų anketą dabar ir gaukite jums skirtą individualų geriausios kainos pasiūlymą.

Skyrybos internetu pigiai ir greitai įmanomos tik su skyrybų advokatais, o ne skyrybų įmonėmis

Toliau paaiškinsime, kodėl norint pigiai ir greitai nutraukti santuoką internetu rekomenduotina rinktis tik kvalifikuotą skyrybų advokatų pagalbą. Pastaruoju metu yra pagausėję taip vadinamų skyrybų įmonių, kuriose dirba nekvalifikuoti teisininkai. Nors šios skyrybų įmonės siūlo pigias ir greitas skyrybas internetu ir gali sudaryti klaidingą įspūdį, kad jos visas teisines paslaugas teikia tiesiogiai ir savarankiškai, tačiau realybėje jos tėra tarpinėmis tarp klientų ir advokatų. Taip yra dėl to, kad tik advokatai turi įstatyminius įgaliojimus bei visas procesines teises, leidžiančias jiems suteikti visapusiškas teisines paslaugas savo klientams santuokos nutraukimo procese, o skyrybų įmonių teisininkai to padaryti negali, dėl ko pastarieji neišvengiamai kreipiasi (su arba be klientų žinios) teisinės pagalbos į advokatus. Todėl į skyrybų įmones besikreipiantys klientai iš tiesų kreipiasi tik į tarpininkus. O tarpininkavimas visuomet tik padidina kliento skyrybų proceso laiko ir pinigines sąnaudas. Atitinkamai, nežiūrint to, kas parašyta skyrybų įmonių internetiniuose svetainėse, tikrovėje skyrybos internetu per skyrybų įmones klientams atsieina ilgiau ir brangiau. Tuo tarpu skyrybų advokatai – tai ne kokia nors nekvalifikuotų teisininkų įmonė, o Lietuvos advokatūros sertifikuoti teisės profesionalai. Todėl patikėdami savo santuokos nutraukimo formalumų tvarkymą skyrybų advokatams, jūs atsakingai pasirenkate kvalifikuotą ir profesionalią teisinę pagalbą, dėl kurios neteks nusivilti.

Skyrybos internetu – kodėl nepatartinos skyrybos be advokato net skiriantis bendru sutarimu nuotoliniu būdu?

Skyrybų įmonių internetiniuose puslapiuose matome pasiūlymus: “Greitos skyrybos internetu”, “Pigios skyrybos online”, “Skyrybos be advokato”. Tačiau, kaip rašėme prieš tai, kreipiantis ne tiesiogiai į skyrybų advokatus, bet į skyrybų įmones, kurios tėra tarpininkės tarp klientų ir advokatų, skyrybų procesas visuomet kainuoja brangiau ir užtrunka ilgiau. Net ir tais atvejais, kai norima nutraukti santuoką bendru sutarimu nuotoliniu būdu, rekomenduotina skyrybų dokumentus pavesti parengti patyrusiems skyrybų advokatams, o ne skyrybų įmonėms. Pavedus skyrybų dokumentų tvarkymą nekvalifikuotiems teisininkams, teismai dažnai atsisako priimti dokumentus, kadangi juose būna nustatomi įvairūs trūkumai. Dėl to tenka pakartotinai kreiptis teisinės pagalbos į skyrybų advokatus, kad skyrybų dokumentai būtų pataisyti arba parengti iš naujo. Todėl skyrybos be advokato pagalbos net ir skyrybų dokumentų parengimo nuotoliniu būdu atžvilgiu klientams atsieina didesniais laiko ir piniginiais kaštais, jeigu ne iš karto kreipiamasi pagalbos į skyrybų advokatus. Tad jeigu jus domina pigios ir greitos skyrybos internetu, rinkitės tik kvalifikuotą patyrusių skyrybų advokatų pagalbą ir jūsų lūkesčiai nebus nuvilti.

Skyrybos internetu yra ypač patogus skyrybų būdas, nenorint niekur vykti arba gyvenant užsienyje

Patyrę skyrybų advokatai padės jums išsiskirti nuotoliniu būdu, neišeinant iš namų. Skyrybos internetu yra geriausias sprendimas tiems, kurie nenori gaišti savo laiko kažkur vydami, patys rinkdami skyryboms reikalingas pažymas ir tvarkydami visus skyrybų formalumus. Skyrybų advokatai viskuo pasirūpins už jus. Be to, skyrybos internetu yra santuokos nutraukimo būdas puikiai tinkantis užsienyje gyvenantiems asmenims ir nenorintiems grįžti į Lietuvą. Nesvarbu, kur jūs šiuo metu randatės (Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje ar kitur), skyrybos nuotoliniu būdu yra pigus ir greitas būdas išsiskirti ne tik bet kuriame Lietuvos mieste gyvenantiems, tačiau ir bet kurioje užsienio šalyje gyvenantiems asmenims. Tad jeigu gyvenate užsienyje ir jus domina skyrybos Lietuvoje, siūlome nutraukti santuoką būtent internetu, nes tuomet pigios ir greitos skyrybos garantuotos. Skyrybos internetu UK, Norvegijoje, Vokietijoje, Airijoje – tai viena iš mūsų praktinės specializacijos stiprybių.

Skyrybos internetu visuomet atitinka klientų lūkesčius, kai skyrybų formalumus patiki profesionalams

Nemaža dalis į mus besikreipiančių klientų nustemba sužinoję, kokia pigi, greita ir efektyvi yra skyrybų internetu procedūra su skyrybų advokatais. Kilus bet kokiems klausimams, skyrybų advokatai visuomet pasiruošę pagelbėti. Skyrybos internetu – tai visus kliento lūkesčius atitinkantis santuokos nutraukimo būdas, kadangi siūlomų skyrybų nuotoliniu būdu patikimumą užtikrina tikri skyrybų profesionalai – patyrę ir kvalifikuoti skyrybų advokatai. Skyrybų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, tad nesunkiai išspręs bet kokius jums rūpimus klausimus. Jums nereikės dėl nieko nerimauti, mes viskuo pasirūpinsime už jus.

Skyrybos internetu be jūsų dalyvavimo teisme

Jums negalint ar nenorint dalyvauti teismo procese, mes galėsime jus atstovauti teisme arba pasirūpinsime, kad teismas vyktų jums nedalyvaujant. Teismui priėmus sprendimą dėl santuokos nutraukimo mes jums išsiųsime sprendimo nuorašą ir visas skyrybų procesas bus užbaigtas. Mūsų tikslas pasirūpinti, kad skyrybos nuotoliniu būdu atitiktų visus jūsų poreikius ir lūkesčius.

Kokie dokumentai reikalingi teismui, skiriantis internetu arba nuotoliniu būdu?

Kreipiantis į teismą dėl santuokos nutraukimo, numatomas preliminarus teismui reikalingų dokumentų sąrašas. Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra: santuokos liudijimo originalas, jeigu turite, nepilnamečių vaikų gimimo liudijimų patvirtintos kopijos, sutuoktinių kredito sutarčių patvirtintos kopijos, VĮ Regitros pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimų transporto priemonių, VĮ Registrų centro pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimo nekilnojamojo turto, taip pat pažymos apie sutuoktinių šeimos sudėtį, deklaruotą gyvenamąją vietą ir t.t. Santuokos nutraukimo byloje teismui teikiamų dokumentų sąrašas kiekvienu individualiu atveju skiriasi. Tačiau kai užpildysite skyrybų anketą, mes atskirai įvertinsime jūsų situaciją ir informuosime, kokie konkrečiai dokumentai bus reikalingi jūsų skyrybų atveju.

Skyrybų nuotoliniu būdu kaina

Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties. Norint sužinoti tikslią santuokos nutraukimo kainą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios skyrybų kainos pasiūlymą.

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti nurodytais kontaktais.