Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skyrybų advokatai » Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės

SKYRYBOS DĖL SUTUOKTINIO KALTĖS

Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės – jokių paslėptų sąlygų ir tarpininkavimo išlaidų


Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės internetu – pradėkite skyrybų procesą dabar užpildydami skyrybų anketą. O jeigu turite klausimų pateikite užklausą.

Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės – kaip viskas vyksta?

Patyrę skyrybų advokatai padės jums nutraukti santuoką dėl vieno arba abiejų sutuoktinių kaltės.

Visos skyrybų teisinės paslaugos klientams teikiamos tiesiogiai skyrybų advokatų, o ne tarpininkų, kaip tai vyksta skyrybų įmonių atveju.

Pasirinkę kvalifikuotą skyrybų advokatų pagalbą, jūs išvengsite:

 • bet kokių paslėptų sąlygų,
 • papildomų tarpininkavimo išlaidų,
 • nekvalifikuotų teisinių paslaugų,
 • įvairių procesinių nesklandumų.

Tik su skyrybų advokatų pagalba galėsite:

 • sutaupyti ketvirtadaliu (25 procentais) teismui mokamą žyminį mokestį,
 • prisiteisti visas patirtas bylinėjimosi išlaidas.

Būtent todėl skyrybos vieno iniciatyva arba vienam nesutinkant su skyrybų advokatais yra pigesnės ir patikimesnės.

Nuo pradžios iki pabaigos visais santuokos nutraukimo formalumais pasirūpinsime už jus:

 1. Konsultuosime jus visame skyrybų procese,
 2. už jus parengsime visus skyrybų dokumentus,
 3. surinksime santuokos nutraukimo byloje reikalingus duomenis (pažymas),
 4. patvirtinsime dokumentų kopijas,
 5. pranešime apie skyrybų procesą visiems suinteresuotiems asmenims,
 6. pašalinsime bet kokius trūkumus,
 7. informuosime jus apie bylos eigą,
 8. suteiksime atstovavimo paslaugas,
 9. vesime skyrybų procesą iki pat teismo sprendimo dėl ištuokos gavimo.

Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties. Norint pradėti skyrybų procesą ir sužinoti tikslią skyrybų kainą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios kainos pasiūlymą.

Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės tik su skyrybų advokatais, o ne skyrybų įmonėmis

Skyrybų procese, o ypač rengiantis skyryboms dėl sutuoktinio kaltės, vieno sutuoktinio iniciatyva arba vienam nesutinkant, visuomet rekomenduotina nuo pat pradžių rinktis kvalifikuotą skyrybų advokatų pagalbą, kadangi tik advokatai yra kompetetingi profesionaliai paruošti visus reikalingus procesinius dokumentus.

Tik advokatai gali atlikti visus santuokos nutraukimui reikalingus teisinius veiksmus (įskaitant dokumentų kopijų tvirtinimą, teismo bylos vedimą, atstovavimą teisme ir pan.), kurių, neturėdami tam reikalingų įstatyminių įgaliojimų, negali atlikti jokios skyrybų teisines paslaugas siūlančios įmonės ir eiliniai teisininkai.

Įmonės ir eiliniai teisininkai, negalėdami pilnai pasirūpinti skyrybų procesu, visuomet (su arba kliento žinios) kreipiasi pagalbos į advokatus ir už papildomą kliento mokestį tampa tarpininkais tarp klientų ir advokatų skyrybų procese.

Dėl šios priežasties teisinių įmonių svetainėse siūloma skyrybų kaina tikrovėje visuomet yra didesnė, o numatoma skyrybų proceso trukmė ilgesnė.

Be to, pavedus skyrybų dokumentų tvarkymą nekvalifikuotiems teisininkams, teismai dažnai atsisako priimti dokumentus, kadangi juose būna nustatomi įvairūs trūkumai.

Dėl to tenka pakartotinai kreiptis teisinės pagalbos į skyrybų advokatus, kad procesiniai dokumentai būtų pataisyti arba parengti iš naujo.

Taigi skyrybos dėl kaltės tiesiogiai su skyrybų advokatais leis jums sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų.

O svarbiausia skyrybų dėl kaltės procese tik skyrybų advokatams teikiant teisines paslaugas, galėsite prisiteisti visas savo patirtas bylinėjimosi išlaidas iš priešingos pusės. 

Todėl rinkitės tik kvalifikuotą patyrusių skyrybų advokatų teisinę pagalbą ir neturėkite nuviltų lūkesčių.

Skyrybos dėl kaltės neretai virsta skyrybomis bendru sutarimu

Prieš pradėdami skyrybų procesą vieno sutuoktinio iniciatyva, pradžioje visuomet stengiamės išsiaiškinti realią situaciją, kad parinktume tinkamiausią skyrybų būdų.

Su patyrusių skyrybų advokatų pagalba skyrybos vienam nesutinkant arba skyrybos vieno noru dažnai gali virsti skyrybomis bendru sutarimu.

Stengiamės, kad skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių taptų įmanomos, kadangi būtent skyrybos bendru sutarimu yra neabejotinai lengviausias, pigiausias ir greičiausias būdas nutraukti santuoką.

Jeigu sutuoktiniai paprasčiausiai tarpusavyje nesusikalba, dažnai padėti gali nešališkas tarpininkavimas sutuoktinių tarpusavio derybose.

Skyrybų bendram sutarimui pasiekti išnaudojamos ikiteisminės procedūros – prireikus, įtraukiame į sutuoktinių tarpusavio derybas nešališką trečiąjį asmenį (mediatorių), kurio tikslas būna surasti tam tikrą kompromisą tarp sutuoktinių.

Kai mediacija pavyksta, tuomet toliau tereikia pasirašyti skyrybų advokatų paruoštus skyrybų bendru sutarimu dokumentus.

Neretai inicijavus skyrybas dėl sutuoktinio kaltės, vėliau teismo procesas užbaigiamas sutuoktinių taikos sutartimi.

Tad ir teismo procese ginčo tvarka visuomet išlieka galimybė pereiti prie skyrybų bendru sutarimu, vos tik sutuoktiniai būna pasiruošę susitarti dėl visų santuokos nutraukimo klausimų.

Skyrybos dėl abiejų sutuoktinių kaltės

Įsitikinus, jog skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių negalimos, bei nepavykus mediacijai, pereiname prie skyrybų ginčo tvarka.

Kai sutuoktiniai nesugeba susitarti dėl visų santuokos nutraukimo klausimų, bet nei vienas iš sutuoktinių nėra kaltas dėl faktinio santuokos iširimo, tuomet santuoką nutraukti galima dėl abiejų sutuoktinių kaltės.

Tam skyrybų advokatai parengia ieškinį, kuriame išdėstomi jūsų reikalavimai, atstovauja ir gina jūsų interesus teisme, o teismas, įvertinęs bylos aplinkybes, argumentus ir įrodymus, priima sprendimą dėl ištuokos.

Skyrybos dėl abiejų sutuoktinių kaltės (tai yra skyrybos skyrybos vieno sutuoktinio noru arba vienam sutuoktiniui nesutinkant) yra brangesnės ir trunka ilgiau, nei skyrybos bendru sutarimu, tačiau su patyrusiais skyrybų advokatais jūs visuomet turite pranašumą skyrybų dėl kaltės procese, kadangi skyrybų advokatai pasirūpins, kad jūsų reikalavimai būtų maksimaliai patenkinti, o patirtos bylinėjimosi išlaidos priteistos atgal iš priešingos šalies.

Skyrybos dėl vieno sutuoktinio kaltės (smurto, neištikimybės, alkoholizmo)

Jeigu skyrybų dėl kaltės pagrindas yra vieno sutuoktinio kaltė (pavyzdžiui, smurtas, neištikimybė, alkoholizmas ar kitoks sutuoktinio pareigų pažeidimas), tuomet sąlygos sutuoktinių tarpusavio deryboms sunkesnės, o galimybės skyrybas dėl vieno sutuoktinio kaltės pakeisti į skyrybas bendru sutarimu mažesnės, nebent jeigu pavyksta pasiekti priimtiną susitarimą dėl padarytos moralinės skriaudos kompensavimo.

Įsitikinus, jog skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių yra neįmanomos, imamės visų reikalingų teisinių priemonių bei veiksmų, kad būtų maksimaliai patenkinti jūsų interesai skyrybų dėl vieno sutuoktinio kaltės byloje.

 1. Skyrybų dėl kaltės procese pasirūpiname visais santuokos nutraukimo formalumais iki pat galutinio teismo sprendimo dėl ištuokos. 
 2. Siekiame, kad jums būtų priteistos visos patirtos bylinėjimosi išlaidos iš priešingos šalies.

Tad jeigu domina:

 • skyrybos dėl vieno sutuoktinio kaltės,
 • skyrybos vienam nesutinkant,
 • skyrybos vieno iniciatyva,

patyrę skyrybų advokatai pasiruošę suteikti jums kvalifikuotą teisinę pagalbą.

Turime ilgametę patirtį ruošiant skyrybų ieškinius, atsiliepimus, apeliacinius skundus, kasacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus. Pageidaujant, skyrybų advokatai visuomet galės jus profesionaliai atstovauti teisme.

Kokie dokumentai reikalingi, kai vyksta skyrybos dėl sutuoktinio kaltės?

Kreipiantis į teismą dėl santuokos nutraukimo, numatomas preliminarus teismui reikalingų dokumentų sąrašas.

Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra:

 1. asmens tapatybės dokumentų patvirtintos kopijos,
 2. santuokos liudijimo originalas,
 3. jeigu turite, nepilnamečių vaikų gimimo liudijimų patvirtintos kopijos,
 4. sutuoktinių kredito sutarčių patvirtintos kopijos,
 5. VĮ Regitros pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimų transporto priemonių,
 6. VĮ Registrų centro pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimo nekilnojamojo turto,
 7. pažymos apie sutuoktinių šeimos sudėtį,
 8. pažymos apie deklaruotą gyvenamąją vietą,
 9. kitas aplinkybes patvirtinantys dokumentai.

Įstatymuose numatyta, kad teismui būtina pateikti notaro arba advokato patvirtintas dokumentų kopijas – mes visas dokumentų kopijas oficialiai patvirtinsime patys.

Santuokos nutraukimo byloje teismui teikiamų dokumentų sąrašas kiekvienu individualiu atveju skiriasi. Tačiau kai užpildysite skyrybų anketą, mes atskirai įvertinsime jūsų situaciją ir informuosime, kokie konkrečiai dokumentai bus reikalingi jūsų skyrybų atveju.

Kokia skyrybų dėl sutuoktinio kaltės kaina?

Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties.

Norint sužinoti tikslią santuokos nutraukimo kainą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios skyrybų kainos pasiūlymą.

Turite klausimų? Susiekite su mumis. PATEIKTI UŽKLAUSĄ

SKYRYBOS DĖL SUTUOKTINIO KALTĖS INTERNETU – pradėti procesą