Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skyrybų advokatai » Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės

SKYRYBOS DĖL SUTUOKTINIO KALTĖS

Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės internetu kaina nuo 100 eurų – tik su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų

Nešvaistykite savo laiko ir pinigų veltui skyrybų paslaugas siūlantiems eiliniams teisininkams ar įmonėms, nes jie visi be išimčių kreipiasi pagalbos į advokatus (su arba be kliento žinios), kadangi neturi įgaliojimų ir kompetencijos profesionaliai be trūkumų paruošti skyrybų dokumentų ir suteikti kitų būtinų teisinių paslaugų, nepriklausomai, ar vyksta skyrybos bendru sutarimu ar skyrybos dėl sutuoktinio kaltės. Todėl rinkitės profesionalias kvalifikuotų skyrybų advokatų teisines paslaugas, kartu išvengdami bet kokių paslėptų sąlygų ir papildomų tarpininkavimo išlaidų.

SKYRYBOS DĖL SUTUOKTINIO KALTĖS – spauskite ir sužinokite tikslią skyrybų kainą

Tik su skyrybų advokatais inicijuojant procesą nuotoliniu būdu (internetu) galite sutaupyti ketvirtadalį (25 procentus) teismo žyminio mokesčio ir prisiteisti patirtas išlaidas.

Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės – kaip viskas vyksta?

Patyrę skyrybų advokatai padės jums nutraukti santuoką dėl vieno arba abiejų sutuoktinių kaltės. Visos skyrybų teisinės paslaugos klientams teikiamos tiesiogiai skyrybų advokatų, o ne tarpininkų, kaip tai vyksta skyrybų įmonių atveju. Skyryboms vieno sutuoktinio iniciatyva pasirinkę kvalifikuotą skyrybų advokatų pagalbą, jūs nesusidursite su jokiomis paslėptomis sąlygomis ir papildomomis tarpininkavimo išlaidomis, o jūsų patirtos teisinės išlaidos galės būti teismo priteistos atgal. Būtent todėl skyrybos dėl kaltės arba vienam nesutinkant su skyrybų advokatais yra kur kas pigesnės ir greitesnės. Skyrybų advokatai tiesiogiai konsultuos jus visame skyrybų procese, parengs visus skyrybų dokumentus, surinks santuokos nutraukimo byloje reikalingus duomenis (pažymas), patvirtins dokumentų kopijas, pateiks skyrybų ieškinį teismui, praneš apie skyrybų procesą visoms trečiosioms šalims, pašalins bet kokius trūkumus, informuos jus apie bylos eigą, suteiks atstovavimo paslaugas ir ves skyrybų procesą iki pat galutinio teismo sprendimo. Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties. Norint pradėti skyrybų procesą ir sužinoti tikslią skyrybų kainą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios kainos pasiūlymą.

Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės tik su skyrybų advokatais, o ne skyrybų įmonėmis

Skyrybų procese, o ypač rengiantis skyryboms dėl sutuoktinio kaltės, vieno sutuoktinio iniciatyva arba vienam nesutinkant, visuomet rekomenduotina nuo pat pradžių rinktis kvalifikuotą skyrybų advokatų pagalbą, kadangi tik advokatai yra kompetetingi profesionaliai paruošti skyrybų ieškinį bei visus kitus reikalingus procesinius dokumentus. Tik advokatai gali atlikti visus su santuokos nutraukimo procesu susijusius teisinius veiksmus (įskaitant dokumentų kopijų tvirtinimą, teismo bylos vedimą, atstovavimą teisme, t.t.), kurių, neturėdami tam reikalingų procesinių teisių bei įstatyminių įgaliojimų, negali atlikti jokios skyrybų teisines paslaugas siūlančios įmonės ir paprasti teisininkai. Įmonės ir paprasti teisininkai, negalėdami atlikti visų skyrybų formalumų patys, visuomet (su arba kliento žinios) kreipiasi pagalbos į advokatus ir už papildomą kliento mokestį tampa tarpininkais tarp klientų ir advokatų skyrybų procese. Dėl šios priežasties teisinių įmonių svetainėse siūloma skyrybų kaina tikrovėje visuomet yra didesnė, o numatoma skyrybų proceso trukmė ilgesnė. Be to, pavedus skyrybų dokumentų tvarkymą nekvalifikuotiems teisininkams teismai dažnai atsisako priimti dokumentus, kadangi juose būna nustatomi įvairūs trūkumai. Dėl to tenka pakartotinai kreiptis teisinės pagalbos į skyrybų advokatus, kad skyrybų dokumentai būtų pataisyti arba parengti iš naujo. Taigi skyrybos dėl kaltės tiesiogiai su skyrybų advokatais leis jums sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų. O svarbiausia skyrybų dėl kaltės procese tik skyrybų advokatams teikiant teisines paslaugas, galėsite prisiteisti visas savo patirtas bylinėjimosi išlaidas iš priešingos pusės. Todėl rinkitės tik kvalifikuotą patyrusių skyrybų advokatų teisinę pagalbą ir neturėkite nuviltų lūkesčių.

Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės neretai virsta skyrybomis bendru sutarimu

Prieš pradėdami skyrybų procesą vieno sutuoktinio iniciatyva, pradžioje visuomet stengiamės išsiaiškinti realią situaciją, kad parinktume tinkamiausią skyrybų būdų. Su patyrusių skyrybų advokatų pagalba skyrybos vienam nesutinkant arba skyrybos vieno noru dažnai gali virsti skyrybomis bendru sutarimu. Stengiamės, kad skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių taptų įmanomos, kadangi būtent skyrybos bendru sutarimu yra neabejotinai lengviausias, pigiausias ir greičiausias būdas nutraukti santuoką. Jeigu sutuoktiniai paprasčiausiai tarpusavyje nesusikalba, dažnai padėti gali nešališkas tarpininkavimas sutuoktinių tarpusavio derybose. Skyrybų bendram sutarimui pasiekti išnaudojamos ikiteisminės procedūros – prireikus, įtraukiame į sutuoktinių tarpusavio derybas nešališką trečiąjį asmenį (mediatorių), kurio tikslas būna surasti tam tikrą kompromisą tarp sutuoktinių. Kai mediacija pavyksta, tuomet toliau tereikia pasirašyti skyrybų advokatų paruoštus skyrybų bendru sutarimu dokumentus. Neretai inicijavus skyrybas dėl sutuoktinio kaltės, vėliau teismo procesas užbaigiamas sutuoktinių taikos sutartimi. Tad ir teismo procese ginčo tvarka visuomet išlieka galimybė pereiti prie skyrybų bendru sutarimu, vos tik sutuoktiniai būna pasiruošę susitarti dėl visų santuokos nutraukimo padarinių (pavyzdžiui, jeigu turi, kaip pasidalins turtą ir kreditus, su kuo liks gyventi nepilnamečiai vaikai, ir kokio dydžio išlaikymas jiems bus mokamas, kt.).

Skyrybos dėl abiejų sutuoktinių kaltės

Įsitikinus, jog skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių negalimos, bei nepavykus mediacijai, pereiname prie skyrybų ginčo tvarka inicijavimo. Kai sutuoktiniai nesugeba susitarti dėl visų santuokos nutraukimo padarinių ir kai nei vienas iš sutuoktinių nėra kaltas dėl faktinio santuokos iširimo, tuomet santuoką nutraukti galima dėl abiejų sutuoktinių kaltės, pateikiant teismui skyrybų ieškinį. Taigi skyrybų advokatai parengia skyrybų ieškinį, kuriame išdėstomi visi jūsų skyrybų reikalavimai, atstovauja ir gina jūsų interesus teisme, o teismas, įvertinęs visas bylos aplinkybes, argumentus ir įrodymus, išsprendžia santuokos nutraukimo padarinių klausimus dėl turto, kreditų, vaikų, kt. Skyrybos dėl abiejų sutuoktinių kaltės (tai yra skyrybos vienam sutuoktiniui nesutinkant arba skyrybos vieno sutuoktinio noru) yra brangesnės ir trunka ilgiau, nei skyrybos bendru sutarimu, tačiau su patyrusiais skyrybų advokatais jūs visuomet turite tam tikrą pranašumą skyrybų dėl kaltės procese, kadangi skyrybų advokatai pasirūpins, kad jūsų skyrybų reikalavimai būtų maksimaliai patenkinti, o patirtos bylinėjimosi išlaidos priteistos atgal iš priešingos šalies.

Skyrybos dėl vieno sutuoktinio kaltės (smurto, neištikimybės, alkoholizmo atveju)

Jeigu skyrybų dėl kaltės pagrindas yra vieno sutuoktinio kaltė (pavyzdžiui, smurtas, neištikimybė, alkoholizmas, sutuoktinio pareigų pažeidimas), tuomet sąlygos sutuoktinių tarpusavio deryboms sunkesnės, o galimybės skyrybas dėl vieno sutuoktinio kaltės pakeisti į skyrybas bendru sutarimu mažesnės, nebent jeigu pavyksta pasiekti priimtiną susitarimą dėl padarytos moralinės skriaudos kompensavimo. Įsitikinus, jog skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių yra neįmanomos, imamės visų reikalingų teisinių priemonių bei veiksmų, kad būtų maksimaliai patenkinti jūsų interesai skyrybų dėl vieno sutuoktinio kaltės byloje. Skyrybų dėl kaltės procese rūpinamės visais santuokos nutraukimo formalumais iki pat galutinio teismo sprendimo. Siekiame, kad jums būtų priteistos visos jūsų patirtos bylinėjimosi išlaidos iš priešingos šalies. Tad jeigu domina skyrybos dėl vieno sutuoktinio kaltės, skyrybos vienam nesutinkant, skyrybos vieno iniciatyva, skyrybos dėl abiejų sutuoktinių kaltės – patyrę skyrybų advokatai visuomet pasiruošę suteikti jums kvalifikuotą teisinę pagalbą. Turime ilgametę patirtį ruošiant skyrybų ieškinius, atsiliepimus, apeliacinius skundus, kasacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus. Pageidaujant, skyrybų advokatai visuomet galės jus profesionaliai atstovauti teisme.

Kokie dokumentai reikalingi, kai vyksta skyrybos dėl sutuoktinio kaltės?

Kreipiantis į teismą dėl santuokos nutraukimo, numatomas preliminarus teismui reikalingų dokumentų sąrašas. Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra: santuokos liudijimo originalas, jeigu turite, nepilnamečių vaikų gimimo liudijimų patvirtintos kopijos, sutuoktinių kredito sutarčių patvirtintos kopijos, VĮ Regitros pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimų transporto priemonių, VĮ Registrų centro pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimo nekilnojamojo turto, taip pat pažymos apie sutuoktinių šeimos sudėtį, deklaruotą gyvenamąją vietą ir t.t. Santuokos nutraukimo byloje teismui teikiamų dokumentų sąrašas kiekvienu individualiu atveju skiriasi. Tačiau kai užpildysite skyrybų anketą, mes atskirai įvertinsime jūsų situaciją ir informuosime, kokie konkrečiai dokumentai bus reikalingi jūsų skyrybų atveju.

Kokia skyrybų dėl sutuoktinio kaltės kaina?

Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties. Norint sužinoti tikslią santuokos nutraukimo kainą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios skyrybų kainos pasiūlymą.

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti nurodytais kontaktais.