Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skyrybų advokatai » Skyrybos bendru sutarimu

SKYRYBOS BENDRU SUTARIMU

Skyrybos bendru sutarimu internetu kaina nuo 100 eurų – tik su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų

Nešvaistykite savo laiko ir pinigų veltui, nes pigios ir greitos skyrybos bendru sutarimu internetu įmanomos tik tiesiogiai su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų. Visi be išimčių skyrybų paslaugas siūlantys eiliniai teisininkai ar įmonės kreipiasi pagalbos į advokatus (su arba be kliento žinios), kadangi neturi įgaliojimų ir kompetencijos profesionaliai be trūkumų paruošti skyrybų dokumentų ir sutvarkyti procesinių formalumų, įskaitant kai vyksta skyrybos bendru sutarimu. Todėl rinkitės profesionalias kvalifikuotų skyrybų advokatų teisines paslaugas, kartu išvengdami bet kokių paslėptų sąlygų ir papildomų tarpininkavimo išlaidų.

SKYRYBOS BENDRU SUTARIMU – spauskite ir sužinokite tikslią skyrybų kainą

Tik su skyrybų advokatais inicijuojant procesą nuotoliniu būdu (internetu) galite sutaupyti ketvirtadalį (25 procentus) teismo žyminio mokesčio ir prisiteisti patirtas išlaidas.

Skyrybos bendru sutikimu – kaip viskas vyksta?

Patyrę skyrybų advokatai pasirūpins, kad jūsų skyrybos bendru sutikimu būtų pigios ir greitos. Visos skyrybų teisinės paslaugos klientams teikiamos tiesiogiai skyrybų advokatų, o ne tarpininkų, kaip tai vyksta skyrybų įmonių atveju. Skyryboms bendru sutarimu pasirinkę kvalifikuotą skyrybų advokatų pagalbą, jūs nesusidursite su jokiomis paslėptomis sąlygomis ir papildomomis tarpininkavimo išlaidomis. Būtent todėl skyrybos bendru sutarimu su skyrybų advokatais yra iš tiesų pigios ir greitos. Konsultuosime jus visame skyrybų procese, parengsime visus skyrybų bendru sutarimu dokumentus, surinksime santuokos nutraukimo byloje reikalingus duomenis (pažymas), patvirtinsime dokumentų kopijas, pranešime apie skyrybų procesą visoms trečiosioms šalims, pašalinsime bet kokius trūkumus, informuosime jus apie bylos eigą, suteiksime atstovavimo paslaugas, vesime skyrybų procesą iki pat teismo sprendimo dėl ištuokos gavimo. Jums nereikės nieko papildomai daryti, kadangi skyrybų advokatai visu jūsų skyrybų bendru sutarimu procesu nuo pradžios iki galo pasirūpins už jus. Dabar su skyrybų advokatų pagalba santuokos nutraukimas bendru sutarimu galimas ir nuotoliniu būdu (internetu). Skyrybos bendru sutarimu internetu reiškia, kad jums netgi nereikės vykti į advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai, todėl skyrybos bendru sutarimu internetu leidžia sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Skyrybų advokatai užtruks 1-3 dienas visus įstatymų reikalavimus atitinkančių skyrybų dokumentų parengimui, kuriuos jums tereikės pasirašyti. O visas skyrybų bendru sutarimu procesas netruks net mėnesio iki galutinio teismo sprendimo. Tad jeigu jus domina pigios ir greitos skyrybos internetu, tuomet skyrybos bendru sutarimu nuotoliniu būdu yra kaip tik jums. Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties. Norint pradėti skyrybų procesą ir sužinoti tikslią skyrybų kainą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios kainos pasiūlymą.

Skyrybos bendru sutarimu pigiai ir greitai įmanomos tik su skyrybų advokatais, o ne skyrybų įmonėmis

Dėl informacijos trūkumo, klientai dažnai nesupranta, kuo iš tiesų skiriasi skyrybų advokatų ir skyrybų įmonių siūlomos skyrybų teisinės paslaugos. Neretai blogai informuoti klientai mano, kad skyrybų įmonės gali pasirūpinti visais santuokos nutraukimo formalumais, lygiai taip pat kaip ir skyrybų advokatai. Skyrybų įmonės dažnai nutyli, kad jų teisininkai neturi reikalingos teisinės kvalifikacijos ir procesinių įgaliojimų, dėl ko negali savarankiškai be skyrybų advokatų pagalbos atlikti visų santuokos nutraukimui numatytų teisinių procedūrų. Dėl šios priežasties skyrybų įmonės tampa tarpininkėmis skyrybų procese tarp skyrybų skyrybų advokatų ir klientų. O tarpininkavimas klientams visuomet kainuoja daugiau laiko ir pinigų. Todėl kreipiantis ne tiesiai į skyrybų advokatus, bet į tarpininkaujančias skyrybų įmones, pigios ir greitos skyrybos bendru sutarimu tampa neįmanomos, nepaisant visų skyrybų įmonių patraukliai skambančių skelbimų, kaip, pavyzdžiui, “Pigios skyrybos bendru sutarimu”, “Pigios ir greitos skyrybos bendru sutarimu online”, “Greitos skyrybos bendru sutarimu internetu” ir t.t. Tikrovėje skiriantis per nekvalifikuotus skyrybų įmonių teisininkus skyrybų procesas visuomet ženkliai viršija siūlomą pradinę kainą ir numatomą skyrybų proceso trukmę. Todėl skyrybų procese siūlome rinktis tik kvalifikuotą bei profesionalią teisinę pagalbą ir skyrybų bendru sutarimu formalumus patikėti tiesiai skyrybų advokatams, nes tik tokiu būdu nebus jokių paslėptų sąlygų, papildomų tarpininkavimo išlaidų ir turėsite maksimaliai patenkintus lūkesčius.

Skyrybos bendru sutarimu internetu – kodėl nepatartinos skyrybos be advokato net skiriantis bendru sutikimu nuotoliniu būdu?

Prieš tai rašėme, jog kreipiantis ne tiesiai į skyrybų advokatus, bet į skyrybų įmones, kurios tėra tarpininkėmis tarp klientų ir advokatų, skyrybų procesas visuomet kainuoja brangiau ir užtrunka ilgiau. Net ir tuomet jeigu sutuoktiniai nori nutraukti santuoką bendru sutarimu internetu, rekomenduotina skyrybų dokumentus pavesti parengti patyrusiems skyrybų advokatams, o ne skyrybų įmonėms. Pavedus skyrybų dokumentų tvarkymą nekvalifikuotiems teisininkams teismai dažnai atsisako priimti dokumentus, kadangi juose būna nustatomi įvairūs trūkumai. Dėl to tenka pakartotinai kreiptis teisinės pagalbos į skyrybų advokatus, kad skyrybų dokumentai būtų pataisyti arba parengti iš naujo. Todėl skyrybos be advokato pagalbos net ir skyrybų dokumentų parengimo nuotoliniu būdu atžvilgiu klientams atsieina didesniais laiko ir piniginiais kaštais, jeigu ne iš karto kreipiamasi pagalbos į skyrybų advokatus. Todėl jeigu jus domina pigios ir greitos skyrybos bendru sutarimu internetu, rinkitės tik kvalifikuotą patyrusių skyrybų advokatų pagalbą ir jūsų lūkesčiai nebus nuvilti.

Skyrybos bendru sutarimu – kokie pagrindiniai reikalavimai?

Dauguma sutuoktinių, kurie yra mūsų klientai, nutraukia santuoką būtent bendru sutarimu. Visuomet paaiškiname, kad tik skyrybos bendru sutarimu leidžia daugiausiai sutaupyti laiko ir pinigų: 1) skyrybos bendru sutarimu nėra apmokestinamos teismo žyminiu mokesčiu; 2) skyrybos bendru sutarimu teisme paprastai vyksta rašytinio nagrinėjimo tvarka, todėl sutuoktiniai dažniausiai nekviečiami; 3) pačios skyrybos bendru sutarimu iki galutinio teismo sprendimo netrunka net mėnesio. Tačiau skyrybos bendru sutarimu galimos, tik tuomet jeigu abu sutuoktiniai gali taikiai išspręsti visus su santuokos nutraukimu susijusius klausimus. Pasirinkus taikias skyrybas abu sutuoktiniai sutinka pasirašyti skyrybų advokatų paruoštus skyrybų bendru sutarimu dokumentus, kuriuose būna suderinami visi santuokos nutraukimo padariniai, susiję su: pavyzdžiui, jeigu yra, turto bei skolinių įsipareigojimų pasidalijimu, vaikų gyvenamosios vietos nustatymu, išlaikymo mokėjimu ir kitais panašiais klausimais, apie kuriuos plačiau būtų galima pakonsultuoti individualiai įsigilinus į jūsų skyrybų situaciją. Tad jeigu sutuoktiniai geba tarpusavyje komunikuoti skyrybų padarinių klausimais, tuomet skyrybų advokatai pasirūpins visais skyrybų bendru sutarimu formalumais iki pat ištuoką patvirtinančio teismo sprendimo gavimo.

Skyrybos bendru sutarimu internetu gyvenant užsienyje (skyrybos UK, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje ir t.t.)

Dažnai sulaukiame klausimo, ar galimos skyrybos bendrus sutarimu internetu gyvenant užsienyje. Taip, su skyrybų advokatų pagalba dabar jau galimos skyrybos bendru sutarimu internetu gyvenantiems užsienyje. Visiškai nesvarbu, kurioje užsienio šalyje randatės (Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, t.t.), patyrę skyrybų advokatai padės jums pigiai ir greitai nutraukti santuoką nuotoliniu būdu. Tam jums net nereikės grįžti į Lietuvą. Tad jeigu jus domina skyrybos UK, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje ar kitoje užsienio šalyje, ir jūs pageidaujate, kad visi skyrybų bendru sutarimu formalumai būtų sutvarkyti internetu, negrįžtant į Lietuvą, tuomet jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir patyrę skyrybų advokatai pasirūpins visu jūsų santuokos nutraukimo procesu iki pat teismo sprendimo dėl ištuokos gavimo.

Skyrybos bendru sutarimu nedalyvaujant teisme

Skyrybos bendru sutarimu teisme paprastai vyksta rašytinio nagrinėjimo tvarka. Tačiau pasitaiko išimčių, kada teismas gali skirti žodinį posėdį, į kurį pakviečiami santuokos nutraukimo bendru sutarimu dokumentus pasirašę sutuoktiniai. Jums negalint ar nenorint dalyvauti teismo procese, mes galėsime jus atstovauti teisme arba pasirūpinsime, kad teismas vyktų jums nedalyvaujant. Teismui priėmus sprendimą dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu, mes jums išsiųsime sprendimo nuorašą ir visas skyrybų procesas bus užbaigtas.

Kokie dokumentai reikalingi teismui, kai vyksta skyrybos bendru sutarimu?

Kreipiantis į teismą dėl santuokos nutraukimo, numatomas preliminarus teismui reikalingų dokumentų sąrašas. Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra: santuokos liudijimo originalas, jeigu turite, nepilnamečių vaikų gimimo liudijimų patvirtintos kopijos, sutuoktinių kredito sutarčių patvirtintos kopijos, VĮ Regitros pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimų transporto priemonių, VĮ Registrų centro pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimo nekilnojamojo turto, taip pat pažymos apie sutuoktinių šeimos sudėtį, deklaruotą gyvenamąją vietą ir t.t. Santuokos nutraukimo byloje teismui teikiamų dokumentų sąrašas kiekvienu individualiu atveju skiriasi. Tačiau kai užpildysite skyrybų anketą, mes atskirai įvertinsime jūsų situaciją ir informuosime, kokie konkrečiai dokumentai bus reikalingi jūsų skyrybų atveju.

Skyrybų bendru sutarimu kaina

Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties. Norint sužinoti tikslią santuokos nutraukimo kainą, Jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios skyrybų kainos pasiūlymą.

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti nurodytais kontaktais.