Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skyrybų advokatai » Skyrybos bendru sutarimu

SKYRYBOS BENDRU SUTARIMU

Skyrybos bendru sutarimu – jokių paslėptų sąlygų ir tarpininkavimo išlaidų


Skyrybos bendru sutarimu internetu – pradėkite skyrybų procesą dabar užpildydami skyrybų anketą. O jeigu turite klausimų pateikite užklausą.

Skyrybos bendru sutikimu (taikios skyrybos) – kaip viskas vyksta?

Patyrę skyrybų advokatai pasirūpins, kad jūsų skyrybos bendru sutikimu būtų pigios ir greitos. Visos skyrybų teisinės paslaugos klientams teikiamos tiesiogiai skyrybų advokatų, o ne tarpininkų, kaip tai vyksta skyrybų įmonių atveju.

Skyryboms bendru sutarimu pasirinkę kvalifikuotą skyrybų advokatų pagalbą, jūs išvengsite:

 • bet kokių paslėptų sąlygų,
 • papildomų tarpininkavimo išlaidų,
 • nekvalifikuotų teisinių paslaugų,
 • įvairių procesinių nesklandumų.

Jums nereikės nieko papildomai daryti, kadangi skyrybų advokatai visu jūsų skyrybų bendru sutarimu procesu nuo pradžios iki galo pasirūpins už jus:

 1. Konsultuosime jus visame skyrybų procese,
 2. parengsime visus skyrybų dokumentus,
 3. surinksime santuokos nutraukimo byloje reikalingus duomenis (pažymas),
 4. patvirtinsime dokumentų kopijas,
 5. pranešime apie skyrybų procesą visiems suinteresuotiems asmenims,
 6. pašalinsime bet kokius trūkumus,
 7. informuosime jus apie bylos eigą,
 8. suteiksime atstovavimo paslaugas,
 9. vesime skyrybų procesą iki pat teismo sprendimo dėl ištuokos gavimo.

Dabar su skyrybų advokatų pagalba santuokos nutraukimas bendru sutarimu galimas ir nuotoliniu būdu (internetu). Skyrybos bendru sutarimu internetu reiškia, kad jums netgi nereikės vykti į advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai, todėl skyrybos bendru sutarimu internetu leidžia sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų.

Kadangi skyrybos internetu vyksta nuotoliniu būdu, jums nereikės gaišti laiko:

 • važinėjant po institucijas,
 • renkant reikalingas pažymas,
 • pildant įvairias formas,
 • stovint eilėse prie teismo raštinės durų,
 • tvarkant kitus su santuokos nutraukimu susijusius formalumus.

Skyrybų advokatai užtruks 1-3 dienas visus įstatymų reikalavimus atitinkančių skyrybų dokumentų parengimui, kuriuos jums tereikės pasirašyti. O visas skyrybų bendru sutarimu procesas teisme netruks net mėnesio iki ištuokos.

Tad jeigu jus domina pigios ir greitos skyrybos internetu, tuomet skyrybos bendru sutarimu nuotoliniu būdu yra kaip tik jums. Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties.

Norint pradėti skyrybų procesą ir sužinoti tikslią skyrybų kainą, jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios kainos pasiūlymą.

Skyrybos bendru sutarimu pigiai ir greitai įmanomos tik su skyrybų advokatais, o ne skyrybų įmonėmis

Dėl informacijos trūkumo, klientai dažnai nesupranta, kuo iš tiesų skiriasi skyrybų advokatų ir skyrybų įmonių siūlomos skyrybų teisinės paslaugos.

Neretai blogai informuoti klientai mano, kad skyrybų įmonės gali pasirūpinti visais santuokos nutraukimo formalumais, lygiai taip pat kaip ir skyrybų advokatai. Skyrybų įmonės dažnai nutyli, kad jų teisininkai neturi reikalingos teisinės kvalifikacijos ir procesinių įgaliojimų, dėl ko negali savarankiškai be skyrybų advokatų pagalbos atlikti visų santuokos nutraukimui numatytų teisinių procedūrų.

Dėl šios priežasties skyrybų įmonės tampa tarpininkėmis skyrybų procese tarp skyrybų skyrybų advokatų ir klientų. O tarpininkavimas klientams visuomet kainuoja daugiau laiko ir pinigų.

Todėl kreipiantis ne tiesiai į skyrybų advokatus, bet į tarpininkaujančias skyrybų įmones, pigios ir greitos skyrybos bendru sutarimu tampa neįmanomos, nepaisant visų skyrybų įmonių patraukliai skambančių skelbimų, kaip, pavyzdžiui, “Pigios skyrybos bendru sutarimu”, “Pigios ir greitos skyrybos bendru sutarimu online”, “Greitos skyrybos bendru sutarimu internetu” ir pan.

Tikrovėje skiriantis per nekvalifikuotus skyrybų įmonių teisininkus skyrybų procesas visuomet ženkliai viršija siūlomą pradinę kainą ir numatomą skyrybų proceso trukmę.

Todėl skyrybų procese siūlome rinktis tik kvalifikuotą bei profesionalią teisinę pagalbą ir skyrybų bendru sutarimu formalumus patikėti tiesiai skyrybų advokatams, nes tik tokiu būdu nebus jokių paslėptų sąlygų, papildomų tarpininkavimo išlaidų ir galiausiai turėsite maksimaliai patenkintus lūkesčius.

Skyrybos bendru sutarimu internetu – kodėl nepatartinos skyrybos be advokato net skiriantis bendru sutikimu nuotoliniu būdu?

Net ir tuomet jeigu sutuoktiniai nori nutraukti santuoką bendru sutarimu internetu, rekomenduotina skyrybų dokumentus pavesti parengti patyrusiems skyrybų advokatams, o ne skyrybų įmonėms.

Kadangi pavedus skyrybų dokumentų tvarkymą nekvalifikuotiems teisininkams teismai dažnai atsisako priimti dokumentus, kadangi juose būna nustatomi įvairūs trūkumai.

Dėl to tenka pakartotinai kreiptis teisinės pagalbos į skyrybų advokatus, kad skyrybų dokumentai būtų pataisyti arba parengti iš naujo.

Todėl skyrybų inicijavimas be advokato ir skyrybų bendru sutarimu procesas klientams atsieina didesniais laiko ir pinigų kaštais, jeigu ne iš karto kreipiamasi teisinės pagalbos į skyrybų advokatus.

Jeigu jus domina pigios ir greitos skyrybos bendru sutarimu internetu, rinkitės tik kvalifikuotą patyrusių skyrybų advokatų pagalbą ir jūsų lūkesčiai nebus nuvilti.

Skyrybos bendru sutarimu – kokie pagrindiniai reikalavimai?

Dauguma sutuoktinių, kurie yra mūsų klientai, nutraukia santuoką būtent bendru sutarimu. Visuomet paaiškiname, kad tik skyrybos bendru sutarimu leidžia daugiausiai sutaupyti laiko ir pinigų, kadangi:

 1. skyrybos bendru sutarimu nėra apmokestinamos teismo žyminiu mokesčiu;
 2. skyrybos bendru sutarimu teisme paprastai vyksta rašytinio nagrinėjimo tvarka, todėl sutuoktiniai dažniausiai nekviečiami;
 3. pačios skyrybos bendru sutarimu iki galutinio teismo sprendimo netrunka net mėnesio.

Tačiau skyrybos bendru sutarimu galimos, tik tuomet jeigu abu sutuoktiniai gali taikiai susitarti. Pasirinkus taikias skyrybas abu sutuoktiniai sutinka pasirašyti skyrybų advokatų paruoštus skyrybų bendru sutarimu dokumentus, kuriuose būna suderinami visi santuokos nutraukimo klausimai, apie kuriuos plačiau būtų galima pakonsultuoti individualiai įsigilinus į jūsų skyrybų situaciją.

Tad jeigu sutuoktiniai geba tarpusavyje komunikuoti skyrybų padarinių klausimais, tuomet skyrybų advokatai pasirūpins visais santuokos nutraukimo formalumais iki pat ištuoką patvirtinančio teismo sprendimo gavimo.

Skyrybos bendru sutarimu internetu gyvenant užsienyje (skyrybos UK, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje ir t.t.)

Visiškai nesvarbu, kurioje užsienio šalyje randatės (Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, t.t.), patyrę skyrybų advokatai padės jums pigiai ir greitai nutraukti santuoką nuotoliniu būdu. Tam jums net nereikės grįžti į Lietuvą.

Tad jeigu jus domina skyrybos UK, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje ar kitoje užsienio šalyje, ir jūs pageidaujate, kad visi skyrybų bendru sutarimu formalumai būtų sutvarkyti internetu, negrįžtant į Lietuvą, tuomet jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir patyrę skyrybų advokatai pasirūpins visu jūsų santuokos nutraukimo procesu iki pat teismo sprendimo dėl ištuokos gavimo.

Skyrybos bendru sutarimu nedalyvaujant teisme

Skyrybos bendru sutarimu teisme paprastai vyksta rašytinio nagrinėjimo tvarka. Tačiau pasitaiko išimčių, kada teismas gali skirti žodinį posėdį, į kurį pakviečiami santuokos nutraukimo bendru sutarimu dokumentus pasirašę sutuoktiniai.

Jums negalint ar nenorint dalyvauti teismo procese, mes galėsime jus atstovauti teisme arba pasirūpinsime, kad teismas vyktų jums nedalyvaujant. Teismui priėmus sprendimą dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu, mes jums išsiųsime sprendimo nuorašą ir visas skyrybų procesas bus užbaigtas.

Kokie dokumentai reikalingi teismui, kai vyksta skyrybos bendru sutarimu?

Kreipiantis į teismą dėl santuokos nutraukimo, numatomas preliminarus teismui reikalingų dokumentų sąrašas. Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra:

 1. asmens tapatybės dokumentų patvirtintos kopijos,
 2. santuokos liudijimo originalas,
 3. jeigu turite, nepilnamečių vaikų gimimo liudijimų patvirtintos kopijos,
 4. sutuoktinių kredito sutarčių patvirtintos kopijos,
 5. VĮ Regitros pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimų transporto priemonių,
 6. VĮ Registrų centro pažymos dėl sutuoktinių (ne)turimo nekilnojamojo turto,
 7. pažymos apie sutuoktinių šeimos sudėtį,
 8. pažymos apie deklaruotą gyvenamąją vietą,
 9. kitas aplinkybes patvirtinantys dokumentai.

Įstatymuose numatyta, kad teismui būtina pateikti notaro arba advokato patvirtintas dokumentų kopijas – mes visas dokumentų kopijas oficialiai patvirtinsime patys.

Santuokos nutraukimo byloje teismui teikiamų dokumentų sąrašas kiekvienu individualiu atveju skiriasi. Tačiau kai užpildysite skyrybų anketą, mes atskirai įvertinsime jūsų situaciją ir informuosime, kokie konkrečiai dokumentai bus reikalingi jūsų skyrybų atveju.

Skyrybų bendru sutarimu kaina

Skyrybų kaina prasideda nuo 100 eurų ir priklauso nuo konkrečios jūsų skyrybų situacijos aplinkybių bei užsakomų teisinių paslaugų apimties.

Norint sužinoti tikslią santuokos nutraukimo kainą, Jums tereikia užpildyti skyrybų anketą ir gausite jums skirtą individualų geriausios skyrybų kainos pasiūlymą.

Turite klausimų? Susiekite su mumis. PATEIKTI UŽKLAUSĄ

SKYRYBOS BENDRU SUTARIMU INTERNETU – pradėti procesą