Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skyrybų advokatai » Skyrybų dokumentai

SKYRYBŲ DOKUMENTAI

Skyrybų dokumentai internetu kaina nuo 100 eurų – tik su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų

Nešvaistykite savo laiko ir pinigų veltui, nes pigios ir greitos skyrybos internetu įmanomos tik tiesiogiai su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų. Visi be išimčių skyrybų paslaugas siūlantys eiliniai teisininkai ar įmonės kreipiasi pagalbos į advokatus (su arba be kliento žinios), kadangi neturi įgaliojimų ir kompetencijos profesionaliai be trūkumų paruošti skyrybų dokumentų ir sutvarkyti procesinių formalumų, įskaitant kai vyksta skyrybos bendru sutarimu. Todėl rinkitės profesionalias kvalifikuotų skyrybų advokatų teisines paslaugas, kartu išvengdami bet kokių paslėptų sąlygų ir papildomų tarpininkavimo išlaidų.

SKYRYBŲ DOKUMENTAI – spauskite ir sužinokite tikslią skyrybų kainą

Tik su skyrybų advokatais inicijuojant procesą nuotoliniu būdu (internetu) galite sutaupyti ketvirtadalį (25 procentus) teismo žyminio mokesčio ir prisiteisti patirtas išlaidas.

Informuosime jus apie teismui reikalingus skyrybų dokumentus

Kreipiantis į teismą dėl skyrybų būtina pateikti tam tikrą skyrybų dokumentų sąrašą. Šį skyrybų dokumentų sąrašą gali sudaryti skirtingi dokumentai, priklausomai nuo jūsų individualios skyrybų situacijos ir pasirinkto skyrybų būdo, tačiau bet kuriuo atveju tam tikri skyrybų dokumentai (priedai ir pažymos) visais atvejais yra būtini (t. y. nesvarbu, ar vyksta skyrybos bendru sutarimu, ar skyrybos dėl sutuoktinių kaltės). Kai užpildysite ir atsiųsite mums skyrybų anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę jūsų situaciją pranešime, kokių konkrečiai dokumentų reikės jūsų skyrybų atveju.

Skyrybų dokumentai ir jų priedai – kokių priedų reikia teismui santuokos nutraukimo byloje?

Tam, kad teismas galėtų nešališkai išspręsti (jeigu yra) turto padalijimo, vaikų gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo dydžio bei formos ir kitus aktualius klausimus, skyrybų byloje privaloma pateikti nagrinėjamas aplinkybes pagrindžiančius dokumentus. Jei abu sutuoktiniai sutinka skirtis ir sutaria tiek dėl turto, tiek dėl vaikų situacijos po skyrybų, pateikiamų teismui dokumentų skaičius bus mažesnis nei skiriantis netaikiai. Skiriantis bendru sutarimu, rekomenduojame turėti: santuokos liudijimo originalą, savo asmens tapatybės dokumentų patvirtintas kopijas, jeigu turite nepilnamečių vaikų, jų gimimo liudijimų patvirtintas kopijas, taip pat (jeigu turite) vedybų sutarties, kredito sutarčių, pranešimų kreditoriams patvirtintas kopijas, reikalingas pažymas iš Lietuvos registrų, kt. Be to, jeigu turite turto ir vaikų, svarbu susitarti, kokiu principu planuojama padalinti santuokoje įgytą nekilnojamąjį turtą, transporto priemones, parinkti gyvenamąją vietą vaikams, mokamų alimentų dydį. Siekiant išsiskirti dėl kaltės svarbu pasirūpinti šiais dokumentais: santuokos liudijimo originalu, asmens dokumentų, vaikų gimimo liudijimų, kreditorinių įsipareigojimų sutarčių, pranešimų kreditoriams, vykdomųjų antstolių raštų patvirtintomis kopijomis, iš darbovietės gautų pusės metų pajamų pažyma, įrodymais, pagrindžiančiais išlaidas vaikams ir kitas aplinkybes, reikalingomis pažymomis iš Lietuvos registrų, kt. Dėl tikslaus skyrybų dokumentų sąrašo galite su mumis susisiekti.

Skyrybų dokumentai ir įvairios pažymos iš Lietuvos registrų – kokius duomenis (pažymas) reikia pateikti teismui santuokos nutraukimo byloje?

Su skyrybų dokumentais teismui kartu reikia pateikti pažymas iš valstybinių registrų, patvirtinančias sutuoktinių turtinės padėties ir kitas bylos nagrinėjimui aktualias aplinkybes. Paprastai teismui reikia pateikti VĮ Regitros pažymą dėl sutuoktinių (ne)turimų transporto priemonių, VĮ Registrų centro pažymą dėl sutuoktinių (ne)turimo nekilnojamojo turto, taip pat pažymas apie sutuoktinių šeimos sudėtį, deklaruotą gyvenamąją vietą ir t.t. Svarbu, kad visos valstybinių registrų pažymos būtų originalios, o jeigu teikiamos kopijos, tuomet su notaro arba advokato patvirtinimu, nes kitaip teismas nepriims dokumentų. Mes galėsime ne tik parengti reikalingus procesinius skyrybų dokumentus, bet kartu už jus surinksime visas teismui santuokos nutraukimo byloje reikalingas pažymas iš Lietuvos registrų bei patvirtinsime kitų dokumentų ir priedų kopijas.

Skyrybų dokumentai parengiami per 1-3 dienas

Stengiamės, kad klientas jau kitą dieną turėtų parengtus teismui reikalingus skyrybų dokumentus.

Skyrybų dokumentai teismui gali būti pateikti dviem būdais – pasinaudojus mūsų pagalba, jums niekur nereikės vykti iš namų

Sukomplektuotas skyrybų dokumentų paketas toliau turi būti pateiktas teismui. Bylas dėl santuokos nutraukimo pirma instancija nagrinėja apylinkės teismai. Jeigu santuoką nusprendėte nutraukti bendru sutuoktinių sutarimu, vienam iš sutuoktinių prašant arba dėl abiejų sutuoktinių kaltės, tai skyrybų dokumentai paduotini vieno iš sutuoktinių gyvenamosios vietos apylinkės teismui. Jeigu santuoką nutraukiate dėl vieno iš sutuoktinių kaltės, tuomet dokumentus reikia pateikti tam apylinkės teismui, kurio veiklos teritorijoje gyvena, jūsų vertinimu, kaltas dėl santuokos iširimo sutuoktinis. Jeigu nenorite niekur vykti iš namų ir stovėti eilėje prie teismo raštinės durų, o skyrybų dėl kaltės atveju dar ir sutaupyti 25 procentus žyminio mokesčio, rekomenduojame skyrybų procesą teisme su kvalifikuotų skyrybų advokatų pagalba inicijuoti nuotoliniu būdų (internetu). Tam jums tereikia užpildyti skyrybų anketą. Patikėkite visus skyrybų dokumentų tvarkymo bei pateikimo formalumus patyrusiems skyrybų advokatams ir sutaupykite laiko bei pinigų. Mes profesionaliai ir operatyviai viskuo pasirūpinsime už jus iki pat galutinio teismo sprendimo.

Skyrybų dokumentai skiriantis bendru sutarimu – prašymas dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu bei santuokos nutraukimo padarinių sutartis

Kuomet vyksta skyrybos bendru sutarimu, teismui turi būti pateiktas prašymas dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu. Kaip minėta, skyrybų prašymas bendru sutarimu teismui gali būti teikiamas tik tuomet, jeigu sutuoktiniai tarpusavyje būna apsprendę ir suderinę visus su santuokos nutraukimo padariniais susijusius klausimus. Todėl kartu su skyrybų prašymu bendru sutarimu teismui turi būti pateikta sutuoktinių pasirašyta santuokos nutraukimo padarinių sutartis. Svarbu žinoti, jog net ir tais atvejais, kai norima nutraukti santuoką bendru sutarimu nuotoliniu būdu (internetu), rekomenduotina skyrybų dokumentus pavesti rengti patyrusiems skyrybų advokatams, o ne skyrybų įmonėms ar paprastiems teisininkams. Pavedus skyrybų dokumentų tvarkymą nekvalifikuotiems teisininkams teismai dažnai atsisako priimti dokumentus, kadangi juose būna nustatomi įvairūs trūkumai. Dėl to tenka pakartotinai kreiptis teisinės pagalbos į skyrybų advokatus, kad skyrybų dokumentai būtų pataisyti arba parengti iš naujo, kas klientams atsieina papildomomis laiko ir pinigų sąnaudomis, Skyrybų advokatai operatyviai ir profesionaliai parengs visus reikalingus procesinius skyrybų dokumentus. Vos per kelias dienas paruošime skyrybų prašymą bendru sutarimu, santuokos nutraukimo padarinių sutartį, surinksime teismui santuokos nutraukimo byloje reikalingas pažymas, patvirtinsime visus kitus dokumentus, priedus, išsiųsime pranešimus trečiosioms šalims, pateiksime paruoštus skyrybų dokumentus teismui ir informuosime jus apie teismo bylos eigą. Skyrybų dokumentus galėsime parengti nuotoliniu būdu (internetu), todėl jums nereikės niekur vykti iš namų. Sutaupykite savo laiką ir pinigus, palikdami visus santuokos nutraukimo formalumus mums.

Skyrybų dokumentai skiriantis dėl sutuoktinio kaltės – ieškinys dėl santuokos nutraukimo dėl vieno arba abiejų sutuoktinių kaltės

Kai sutuoktiniai tarpusavyje nesusitaria dėl visų skyrybų byloje aktualių klausimų, tuomet skyrybų prašymas bendru sutarimu yra netinkamas ir vietoje skyrybų bendru sutarimu lieka ginčo teisena. Tai reiškia, kad teismui turi būti pateiktas ieškinys dėl santuokos nutraukimo dėl vieno arba abiejų sutuoktinių kaltės. Skyrybų ieškinys dėl sutuoktinio kaltės (arba dėl abiejų sutuoktinių kaltės) – tai procesinis dokumentas, kuriame būna iškelti visi reikalavimui dėl santuokos nutraukimo padarinių. Gavęs skyrybų ieškinį dėl sutuoktinio kaltės (arba dėl abiejų sutuoktinių kaltės), teismas vertina nagrinėjamos bylos aplinkybes, argumentus, įrodymus bei atsikirtimus (jeigu tokie būna pateikti iš su skyrybų ieškinio reikalavimais nesutinkančio sutuoktinio pusės) ir sprendžia, ar skyrybų ieškinys tenkintinas pilnoje apimtyje, ar iš dalies. Skyrybų procesas ir kaina, priklausomai nuo to, ar pasirenkamos skyrybos bendru sutarimu (kai teikiamas skyrybų prašymas bendru sutarimu), ar skyrybos ginčo teisena (kai teikiamas skyrybų ieškinys dėl vieno arba abiejų sutuoktinių kaltės) skiriasi. Todėl savo klientams skyrybas dėl kaltės siūlome tik tuomet, kai skyrybos bendru sutarimu yra tikrai neįmanomos. Nors skyrybų procesas ginčo teisenoje yra brangesnis, sudėtingesnis ir ilgiau trunka, tačiau su patyrusiais skyrybų advokatais jūs visuomet turite tam tikrą pranašumą skyrybų dėl kaltės procese, kadangi skyrybų advokatai pasirūpins, kad jūsų reikalavimai būtų maksimaliai patenkinti, o patirtos bylinėjimosi išlaidos priteistos atgal.

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti nurodytais kontaktais.