Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skyrybų advokatai » Skyrybų dokumentai

SKYRYBŲ DOKUMENTAI

Skyrybų dokumentai – profesionalus parengimas, jokių paslėptų sąlygų ir tarpininkavimo išlaidų


Skyrybų dokumentai parengiame per 24 valandas – pradėkite skyrybų procesą dabar užpildydami skyrybų anketą. O jeigu turite klausimų pateikite užklausą.

Apie teismui reikalingus skyrybų dokumentus informuosime individualiai

Kreipiantis į teismą dėl santuokos nutraukimo būtina pateikti tam tikrą skyrybų dokumentų sąrašą.

Šį skyrybų dokumentų sąrašą gali sudaryti skirtingi dokumentai, priklausomai nuo jūsų individualių aplinkybių ir pasirinkto skyrybų būdo.

Tačiau tam tikri skyrybų dokumentai (priedai, pažymos ir pan.) visais atvejais yra būtini, tai yra nepriklausomai, ar vyksta skyrybos bendru sutarimu, ar skyrybos dėl sutuoktinių kaltės.

Užpildžius skyrybų anketą, atskirai įvertinsime jūsų situaciją ir pranešime, kokių konkrečiai dokumentų reikės jūsų atveju.

Skyrybų dokumentai ir jų priedai – ko reikia teismui?

Tam, kad teismas galėtų objektyviai išspręsti su santuokos nutraukimu susijusius klausimus (pavyzdžiui, sutuoktinių turto padalijimo, vaikų gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo dydžio ir kitus aktualius klausimus), santuokos nutraukimo byloje būtina pateikti su nagrinėtinomis aplinkybėmis susijusius dokumentus.

Jei abu sutuoktiniai sutinka skirtis ir sutaria visais santuokos nutraukimo klausimais, pateikiamų teismui dokumentų sąrašas paprastai yra mažesnis, nei skiriantis ginčo tvarka.

Skiriantis bendru sutarimu, rekomenduojame turėti: santuokos liudijimo originalą, asmens tapatybės dokumentų patvirtintas kopijas, jeigu turite nepilnamečių vaikų, jų gimimo liudijimų patvirtintas kopijas, taip pat (jeigu turite) vedybų sutarties, kredito sutarčių, pranešimų kreditoriams patvirtintas kopijas, reikalingas pažymas iš Lietuvos registrų, kitas aplinkybes patvirtinančius dokumentus.

Siekiant išsiskirti dėl kaltės, svarbu pasirūpinti šiais dokumentais: santuokos liudijimo originalu, asmens tapatybės dokumentų, vaikų gimimo liudijimų, kreditorinių įsipareigojimų, pranešimų kreditoriams, vykdomųjų antstolių raštų patvirtintomis kopijomis, iš darbovietės gautų pusės metų pajamų pažyma, įrodymais, pagrindžiančiais išlaidas vaikams, kitomis reikalingomis registrų pažymomis ir įrodymais.

Skyrybų dokumentai ir pažymos – kokius registrų duomenis reikia pateikti teismui?

Su skyrybų dokumentais teismui kartu reikia pateikti valstybinių registrų pažymas, atskleidžiančias sutuoktinių turtinę padėtį bei kitas santuokos nutraukimo bylos nagrinėjimui aktualias aplinkybes.

Paprastai teismui reikia pateikti

 1. VĮ Regitros pažymas apie (ne)turimas transporto priemones,
 2. VĮ Registrų centro pažymas apie (ne)turimą nekilnojamąjį turtą,
 3. pažymas apie šeimos sudėtį,
 4. pažymas apie deklaruotas gyvenamąsias vietas,
 5. gali reikėtų kitus duomenis patvirtinančių pažymų.

Svarbu, kad visos valstybinių registrų pažymos būtų originalios, o jeigu teikiamos kopijos, tuomet su notaro arba advokato patvirtinimu, nes kitaip teismas nepriims dokumentų ir juos atmes.

Kreipkitės ir mes ne tik profesionaliai ir operatyviai parengsime teismui skirtus procesinius dokumentus, bet kartu už jus užsakysime ir surinksime visas teismui reikalingas valstybinių registrų pažymas bei oficialiai patvirtinsime bet kokių dokumentų kopijas.

Skyrybų dokumentai parengiami per 1-3 dienas

Stengiamės, kad klientas jau kitą dieną gautų parengtus teismui skirtus procesinius santuokos nutraukimo dokumentus susipažinimui ir pasirašymui.

Teismui reikalingas valstybinių registrų pažymas užsakome skubos tvarka, todėl jas gauname pačiais greičiausiais terminais.

Skyrybų dokumentai teismui teikiami dvejopai – bet tik pasinaudojus mūsų pagalba, jums niekur nereikės vykti ar papildomai daryti

Sukomplektuotas procesinių skyrybų dokumentų paketas toliau turi būti pateiktas teismui.

Bylas dėl santuokos nutraukimo pirma instancija nagrinėja apylinkės teismai:

 • Jeigu santuoką nusprendėte nutraukti bendru sutarimu, tai skyrybų dokumentai paduodami vieno iš sutuoktinių gyvenamosios vietos apylinkės teismui.
 • Jeigu santuoką nutraukiate dėl vieno sutuoktinio kaltės, tuomet dokumentus reikia pateikti tam apylinkės teismui, kurio veiklos teritorijoje gyvena kaltas dėl santuokos iširimo sutuoktinis.

Tačiau jeigu patys nenorite niekur vykti ir stovėti eilėje prie teismo raštinės durų, rekomenduojame skyrybų procesą inicijuoti nuotoliniu būdu (internetu) su profesionalia skyrybų advokatų pagalba.

Tam jums tereikia užpildyti skyrybų anketą.

Patikėjus visus santuokos nutraukimo formalumus kvalifikuotiems skyrybų advokatams, jums nereikės gaišti laiko:

 • važinėjant po institucijas,
 • renkant reikalingas pažymas,
 • pildant įvairias formas,
 • stovint eilėse prie teismo raštinės durų,
 • tvarkant kitus su santuokos nutraukimu susijusius formalumus.

Mes profesionaliai ir operatyviai viskuo pasirūpinsime už jus iki pat galutinio teismo sprendimo dėl ištuokos:

 1. Konsultuosime jus visame skyrybų procese,
 2. už jus parengsime visus skyrybų dokumentus,
 3. surinksime santuokos nutraukimo byloje reikalingus duomenis (pažymas),
 4. patvirtinsime dokumentų kopijas,
 5. pranešime apie skyrybų procesą visiems suinteresuotiems asmenims,
 6. pašalinsime bet kokius trūkumus,
 7. informuosime jus apie bylos eigą,
 8. suteiksime atstovavimo paslaugas,
 9. vesime skyrybų procesą iki pat teismo sprendimo dėl ištuokos gavimo.

Skyrybų dokumentai skiriantis bendru sutarimu – teismo prašymas dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu ir santuokos nutraukimo padarinių sutartis

Kuomet vyksta skyrybos abipusiu sutuoktinių sutikimu, teismui turi būti pateiktas atitinkamas procesinis dokumentas, žinomas, kaip teismui skirtas prašymas dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu.

Kaip minėta, skyrybų prašymas bendru sutarimu teismui gali būti teikiamas tik tuomet, jeigu sutuoktiniai tarpusavyje būna apsprendę ir suderinę visus su santuokos nutraukimo padariniais susijusius klausimus.

Todėl su skyrybų prašymu teismui kartu turi būti pateikta ir sutuoktinių pasirašyta santuokos nutraukimo padarinių sutartis.

Svarbu žinoti, jog net ir tais atvejais, kai norima nutraukti santuoką bendru sutarimu, rekomenduotina pavesti visus procesinius skyrybų dokumentus rengti ir kitais formalumais pasirūpinti kvalifikuotiems skyrybų advokatams, o ne skyrybų įmonėms ar eiliniams teisininkams.

Kadangi pavedus skyrybų dokumentų tvarkymą nekvalifikuotiems teisininkams, teismai dažnai atsisako priimti dokumentus, nes juose būna nustatomi įvairūs trūkumai.

Dėl to tenka pakartotinai kreiptis teisinės pagalbos į skyrybų advokatus, kad skyrybų dokumentai būtų pataisyti arba parengti iš naujo, kas klientams atsieina papildomomis laiko ir pinigų sąnaudomis.

Tik skyrybų advokatai gali operatyviai, profesionaliai ir be jokių trūkumų parengti visus reikalingus santuokos nutraukimo dokumentus bei pasirūpinti kitais procesiniais formalumais.

Kreipkitės ir mes vos per kelias dienas paruošime teismui skirtą skyrybų prašymą bendru sutarimu, santuokos nutraukimo padarinių sutartį, surinksime teismui santuokos nutraukimo byloje reikalingas pažymas, patvirtinsime visus priedus, išsiųsime pranešimus trečiosioms šalims, pateiksime paruoštus skyrybų dokumentus teismui ir informuosime jus apie proceso eigą iki galutinio teismo sprendimo dėl ištuokos.

Skyrybų dokumentus galėsime parengti nuotoliniu būdu (internetu), todėl jums nereikės niekur vykti.

Palikdami visus santuokos nutraukimo formalumus mums, sutaupydami savo laiko ir pinigų.

Skyrybų dokumentai skiriantis dėl abiejų arba vieno sutuoktinio kaltės – ieškinys dėl santuokos nutraukimo, esant kaltei

Kai sutuoktiniams tarpusavyje nepavyksta susitarti dėl santuokos nutraukimo klausimų, tuomet vietoje skyrybų bendru sutarimu lieka ginčo tvarka.

Tai reiškia, kad teismui turi būti teikiamas ieškinys dėl santuokos nutraukimo dėl vieno arba abiejų sutuoktinių kaltės.

Skyrybų ieškinys dėl sutuoktinio kaltės (arba dėl abiejų sutuoktinių kaltės) – tai procesinis dokumentas, kuriame keliami reikalavimui dėl santuokos nutraukimo padarinių, su kuriais kita šalis nesutinka.

Gavęs skyrybų ieškinį dėl sutuoktinio kaltės, teismas įvertina nagrinėjamos bylos aplinkybes, argumentus, įrodymus bei atsikirtimus (jeigu tokie nesutinkančio su skyrybų ieškinio reikalavimais sutuoktinio būna pateikti) ir sprendžia, ar skyrybų ieškinys tenkintinas pilnoje apimtyje, ar iš dalies.

Skyrybų proceso trukmė ir kaina, priklausomai nuo to, ar pasirenkamos skyrybos bendru sutarimu (kai teikiamas skyrybų prašymas bendru sutarimu), ar skyrybos ginčo tvarka (kai teikiamas skyrybų ieškinys dėl vieno arba abiejų sutuoktinių kaltės) ženkliai skiriasi.

Todėl savo klientams skyrybas dėl kaltės siūlome tik tuomet, kai skyrybos bendru sutarimu yra tikrai neįmanomos.

Vis dėlto nors skyrybų procesas ginčo tvarka yra brangesnis, sudėtingesnis ir ilgiau trunka, tačiau su kvalifikuotais ir profesionaliais skyrybų advokatais jūs visuomet turite pranašumą skyrybų procese, kadangi skyrybų advokatai pasirūpins, kad jūsų reikalavimai būtų maksimaliai patenkinti, o patirtos bylinėjimosi išlaidos priteistos atgal.

Turite klausimų? Susiekite su mumis. PATEIKTI UŽKLAUSĄ

SKYRYBŲ DOKUMENTAI INTERNETU – pradėti procesą