Neužtenka priteisto vaiko išlaikymo (alimentų) dydžio? Mes padėsime padidinti gaunamą alimentų sumą

Laikui bėgant keičiasi tėvų turtinė padėtis; vaikas auga, o jo poreikiai irgi keičiasi. Todėl jeigu teismas priteisė tam tikro konkretaus dydžio vaiko išlaikymą (alimentus), tai dar nereiškia, kad teismo nustatytas alimentų dydis toks turi išlikti iki pat vaiko pilnametystės. Esant minėtiems pasikeitimams atsiranda teisė reikalauti teismo pakeisti ankstesniu sprendimu nustatytą alimentų dydį.

Norėdami inicijuoti vaiko išlaikymo padidinimo procesą spauskite šią nuorodą alimentų padidinimas, kur Jūs būsite nukreipti į anketos pildymo paskyrą. Šioje anketoje pateikus visą reikalingą informaciją, bus pradėti rengti alimentų padidinimui reikalingi procesiniai dokumentai.

Patikėkite Jūsų vaikui priklausančio vaiko išlaikymo (alimentų) padidinimo formalumus mums

Mūsų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, todėl nesunkiai išspręsime Jums kilusius klausimus. Mūsų teisininkai konsultuos Jus visame vaiko išlaikymo (alimentų) padidinimo procese. Prireikus, suteiksime visas būtinas tarpininkavimo ir atstovavimo paslaugas. Jums nereikės dėl nieko nerimauti, mes viskuo pasirūpinsime už Jus. Skambinkite dėl vaiko išlaikymo (alimentų) padidinimo mums dabar arba susisiekite su mumis kitais svetainėje nurodytais kontaktais.

Mes siūlome Jums greitą alimentų prisiteisimo būdą – alimentai internetu

Plačiau apie paslaugą alimentai internetu Jūs galite skaityti paspausdami šią nuorodą alimentai internetu.

Trumpai apie alimentai internetu paslaugą galima pasakyti tai, kad ši naujovė leidžia į mus besikreipiantiems asmenims gauti visus reikalingus procesinius dokumentus nuotoliniu būdu, tai yra neišėjus iš namų. Tereikia užpildyti vieną iš alimentų internetu anketų
(alimentų priteisimasalimentų padidinimasalimentai pilnamečiui vaikui) ir Jums skirti procesiniai dokumentai bus pradėti rengti.

Siūlome Jums padidinti vaiko išlaikymą (alimentus) internetu, nes tai patikimas, greitas ir patogus būdas pasiekti norimą rezultatą – gauti Jūsų vaikui priklausančią vaiko išlaikymo (alimentų) sumą. Šiuo metu minimaliu alimentų dydžiu yra laikoma pusė minimalios mėnesinės algos, t. y. 200 eurų

Norint padidinti vaiko alimentus, teismui reikia pateikti šiuos dokumentus

Siekiant padidinti alimentus, kaip ir vaiko išlaikymo priteisimo atveju, paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra: asmens tapatybės dokumentas; santuokos (ištuokos) liudijimas; pažyma apie darbo užmokestį (gaunamas pajamas); Registrų centro pažyma; kt. Taigi norint padidinti šiuo metu gaunamą vaiko išlaikymo (alimentų) sumą teismui teikiamų dokumentų sąrašas yra iš esmės analogiškas, kaip ir alimentų prisiteisimo atveju, tik papildomai teismui reikia pateikti ankstesnį teismo sprendimą, kurio pagrindu iki šiol buvo mokamas vaiko išlaikymas (alimentai).

Šis vaiko padidinimo byloje aktualus prie teismui siunčiamo ieškinio pridedamų dokumentų sąrašas kiekvienu individualiu atveju gali šiek tiek skirtis. Tačiau kai užpildysite ir atsiųsite mums vaiko išlaikymo (alimentų) padidinimo anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę Jūsų situaciją pranešime, ar dar kokių nors dokumentų papildomai reikia.