Alimentai internetu – greita, patogu, lengva

Alimentai internetu – tai greitas, patogus ir lengvas būdas prisiteisti vaiko išlaikymą arba pasididinti vaiko išlaikymą. Užpildę alimentų priteisimo arba alimentų padidinimo anketą, gausite mūsų atsakymą su teismui reikalingų pateikti dokumentų sąrašu. Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad reikalingus dokumentus, pageidaujant, mes galime surinkti už Jus. Gavę Jūsų užpildytą alimentų priteisimo (padidinimo) anketą, mes pagal alimentų anketoje pateiktus duomenis parengsime teismui ieškinį dėl vaiko išlaikymo pritesimo (padidinimo). Susipažinus su ieškiniu dėl vaiko išlaikymo priteisimo (padidinimo), Jums tereikės pasirašyti parengtą ieškinį. Toliau visi parengti procesiniai dokumentai bus pateikti teismui, o galutinis rezultatas – teismo sprendimas, kurio pagrindu bus priteista reikalaujamo dydžio vaiko išlaikymo suma, arba padidintas anksčiau gautas vaiko išlaikymo (alimentų) dydis.

Patikėkite Jūsų vaikui priklausančio išlaikymo (alimentų) priteisimo arba padidinimo formalumus mums

Mūsų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, todėl nesunkiai išspręsime Jums kilusius klausimus. Mūsų teisininkai konsultuos Jus visame vaiko išlaikymo (alimentų) priteisimo (padidinimo) procese. Prireikus, suteiksime visas būtinas tarpininkavimo ir atstovavimo paslaugas. Jums nereikės dėl nieko nerimauti, mes viskuo pasirūpinsime už Jus. Skambinkite dėl vaiko išlaikymo (alimentų) priteisimo arba padidinimo mums dabar arba susisiekite su mumis kitais svetainėje nurodytais kontaktais.

Prisiteiskite (pasididinkite) vaiko išlaikymą nieko nelaukdami – tereikia užpildyti alimentų anketą

Nemaža dalis į mus besikreipiančių mamų nustemba sužinojusios, kokia paprasta ir efektyvi yra alimentų prisiteisimo (pasididinimo) internetu procedūra. O kilus kokiems nors klausimams, mūsų advokatai visuomet yra pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus

Jums tereikia užpildyti vieną iš žemiau pateiktų anketų ir mes paruošime visus teismui reikalingus procesinius dokumentus.

Kilus klausimams dėl alimentų internetu paslaugos, mūsų advokatai visuomet pasiruošę Jus pakonsultuoti nemokamai

Alimentų internetu paslauga leis Jums gauti visus vaiko išlaikymui arba padidinimui reikalingus dokumentus neišėjus iš namų.

Nesvarbu, kur Jūs šiuo metu randatės – alimentai internetu paslauga veikia visoje Lietuvoje.

Mes taip pat padėsime Jums išieškoti iš alimentų nemokėjusio tėvo susikaupusį vaiko išlaikymo įsiskolinimą.

Tėvystės nustatymas ir alimentų priteisimas

Tais atvejais, kai vaiko tėvas nepripažįsta savo tėvystės vaiko atžvilgiu ir nesutinka prisidėti prie vaiko išlaikymo, lieka tik viena išeitis – kreiptis į teismą ir reikalauti, kad tėvystės nepripažįstančio asmens atžvilgiu būtų inicijuota tėvystės nustatymo procedūra, kurios rezultate asmuo bus oficialiai pripažintas biologiniu vaiko tėvo. O tai kartu reikš neginčijamą pareigą materialiai prisidėti prie bendro vaiko išlaikymo. Taigi nustačius tėvystę, kartu galės būti priteisti numatyto dydžio alimentai vaikui (šiuo metu minimaliu alimentų dydžiu yra laikoma pusė minimalios mėnesinės algos, t. y. 200 eurų).

Norint prisiteisti alimentus, teismui reikia pateikti šiuos dokumentus

Alimentų internetu paslaugoje numatomas preliminarus reikalingų dokumentų, kuriuos reikės pateikti teismui, sąrašas. Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra: asmens tapatybės dokumentas; santuokos (ištuokos) liudijimas; pažyma apie darbo užmokestį (gaunamas pajamas); Registrų centro pažyma; kt. Šis vaiko išlaikymo byloje aktualus prie teismui siunčiamo ieškinio pridedamų dokumentų sąrašas kiekvienu individualiu atveju gali šiek tiek skirtis. Tačiau kai užpildysite ir atsiųsite mums alimentų anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę Jūsų situaciją pranešime, ar dar kokių nors dokumentų papildomai reikia.

O koks dokumentų sąrašas norint padidinti gaunamą vaiko išlaikymo (alimentų) sumą?

Norint padidinti šiuo metu gaunamą vaiko išlaikymo (alimentų) sumą teismui teikiamų dokumentų sąrašas yra iš esmės analogiškas, kaip ir alimentų prisiteisimo atveju. Papildomai teismui reikia pateikti tik ankstesnį teismo sprendimą, kurio pagrindu iki šiol buvo mokamas vaiko išlaikymas (alimentai).

Alimentai internetu – kokie privalumai?

Alimentai internetu – naudojantis šia paslauga neteks nusivilti, nes visus procesinius dokumentus rengs kvalifikuoti ir patyrę šeimos teisės specialistai.

Alimentai internetu – tai operatyvus būdas prisiteisti arba pasididinti vaiko išlaikymą.

Alimentai internetu – šiandien tai yra viena populiariausia formų, kaip Jūs galite teisminiu keliu pasiekti norimą rezultato.