Įstatymiškai pilnametis vaikas gali gauti išlaikymą (alimentus)

Įstatymuose numatyta, jog 18 metų sulaukęs vaikas gali gauti išlaikymą (alimentus). Tačiau tam reikia trijų sąlygų: pirma, kad pilnametystės sulaukęs vaikas nebūtų vyresnis, nei 24 metų; antra, pilnametis vaikas būtinai turi mokytis arba studijuoti; trečia, jo gaunamų pajamų (jei turi) nepakanka. Priteisiant išlaikymą pilnamečiui vaikui taip pat aktuali tėvo (tėvų), iš kurio siekiama prisiteisti išlaikymą (alimentus) materialinė padėtis. Taigi įvertinęs visų šių aplinkybių visumą, teismas priimą sprendimą dėl alimentų priteisimo pilnamečiui vaikui. Svarbu turėti omenyje tai, kad pilnamečiui vaikui išlaikymas (alimentai) yra priteisiamas, iki kol sueis 24 metai arba bus pabaigti (nutraukti) mokslai ar studijos.

Mes padėsime prisiteisti išlaikymą (alimentus) pilnamečiui vaikui

Jeigu pilnamečiui vaikui dar nėra 24 metų, jis mokosi ar studijuoja, bei neturi pakankamai pajamų pragyventi, su tokia padėtimi nedera taikstytis. Tėvai privalo pasirūpinti, kad jų vaikas turėtų reikiamas sąlygas įgyti norimą išsilavinimą ir specialybę. Kreipkitės ir mes padėsime pilnametystės sulaukusiam vaikui gauti jam priklausančią alimentų sumą.

Norėdami inicijuoti pilnamečio vaiko išlaikymo priteisimo procesą spauskite šią nuorodą pilnamečio vaiko alimentų priteisimas, kur Jūs būsite nukreipti į anketos pildymo paskyrą. Šioje anketoje pateikus visą reikalingą informaciją, bus pradėti rengti pilnamečio vaiko alimentų priteisimui reikalingi procesiniai dokumentai.

Patikėkite pilnamečio vaiko išlaikymo (alimentų) formalumus mums

Mūsų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, todėl nesunkiai išspręsime Jums kilusius klausimus. Mūsų teisininkai konsultuos Jus visame pilnamečio vaiko išlaikymo (alimentų) priteisimo procese. Prireikus, suteiksime visas būtinas tarpininkavimo ir atstovavimo paslaugas. Jums nereikės dėl nieko nerimauti, mes viskuo pasirūpinsime už Jus. Skambinkite dėl pilnamečio vaiko išlaikymo (alimentų) priteisimo mums dabar arba susisiekite su mumis kitais svetainėje nurodytais kontaktais.

Su mūsų klientų atsiliepimais susipažinkite paspaudę nuorodą klientų atsiliepimai.

Mes siūlome Jums greitą alimentų pilnamečiui vaikui prisiteisimo būdą – alimentai internetu

Plačiau apie paslaugą alimentai internetu Jūs galite skaityti paspausdami šią nuorodą alimentai internetu.

Trumpai apie alimentai internetu paslaugą galima pasakyti tai, kad ši naujovė leidžia į mus besikreipiantiems asmenims gauti visus reikalingus procesinius dokumentus nuotoliniu būdu, tai yra neišėjus iš namų. Tereikia užpildyti vieną iš alimentų internetu anketų (alimentų priteisimasalimentų padidinimasalimentai pilnamečiui vaikui) ir Jums skirti procesiniai dokumentai bus pradėti rengti.

Siūlome Jums prisiteisti alimentus internetu, nes tai patikimas, greitas ir patogus būdas pasiekti norimą rezultatą – prisiteisti priklausantį vaiko išlaikymo (alimentų) dydį.

Norint priteisti išlaikymą (alimentus) pilnametystės sulaukusiam vaikui, teismui reikia pateikti šiuos dokumentus

Reikalaujant priteisti išlaikymą (alimentus) virš 18 metų turinčiam vaikui, paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra: asmens tapatybės dokumentas; Registrų centro pažyma; mokymosi ar studijų pažyma; kt. Šis virš 18 metų turinčio vaiko išlaikymo byloje aktualus prie teismui siunčiamo ieškinio pridedamų dokumentų sąrašas kiekvienu individualiu atveju gali šiek tiek skirtis. Tačiau kai užpildysite ir atsiųsite užpildytą pilnamečio vaiko išlaikymo (alimentų) anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę Jūsų situaciją pranešime, ar dar kokių nors dokumentų papildomai reikia.