Per mažas vaiko išlaikymo dydis? Išeitis – alimentų padidinimas

Jeigu priteistas išlaikymas (alimentai) yra nepakankamo dydžio vaiko poreikiams patenkinti, kreipkitės ir mes padėsime Jums padidinti alimentus vaikui. Šiuo metu orientacinis mokomų alimentų vaikui dydis yra laikomas pusė minimalaus mėnesinio atlyginimo. Tačiau tai tik orientacinis vaiko alimentų dydis, kas reiškia, kad esant didesniems vaiko poreikiams galima reikalauti ir didesnio vaiko išlaikymo. Todėl jeigu vaiko tėvas nepakankamai prisideda prie išlaikymo bei geranoriškai nesutinka mokėti daugiau, mes padėsime Jums pasiekti norimą rezultatą teisminiu keliu. Mūsų patyrę ir kvalifikuoti šeimos teisės specialistai pasiruošę Jums padėti visais alimentų padidinimo klausimais. Be to, pas mus vaiko alimentų padidinimas dabar galimas ir internetu.

Kas lemia perskaičiuojamų vaiko alimentų dydį?

Jeigu anksčiau buvo priteisti konkretaus dydžio alimentai, tai dar nereiškia, kad tokie jie turės išlikti visuomet. Kitaip tariant, keičiantis vaiko poreikiams ir (ar) tėvų turtinei padėčiai, visuomet išlieka teisė reikalauti pakeisti priteistų vaiko alimentų dydį. Tai reiškia, pavyzdžiui, vaikui pradėjus lankyti mokyklą arba atsiradus tam tikriems sveikatos sutrikimams ar esant kitoms su vaiko poreikių padidėjimu susijusioms aplinkybėms, Jūs atitinkamai galite reikalauti, kad šiuo metu mokamas priteistas vaiko alimentų dydis būtų perskaičiuotas ir padidintas. Vaiko alimentų padidinimas skaičiuojasi nuo kreipimosi į teismą dienos, todėl jeigu nepakanka priteisto išlaikymo vaiko poreikiams patenkinti, su mūsų teisininkų pagalba alimentų padidinimas gali būti pradėtas jau dabar.

Vaiko alimentų padidinimas internetu

Perskaičiuoti ir padidinti alimentai vaikui yra priteisiami nuo kreipimosi į teismą dienos. Norėdami padidinti alimentus jau dabar, galite pasinaudoti mūsų nuotoliniu būdu teikiama teisine paslauga „alimentai internetu“. Alimentai internetu – tai alimentų priteisimo arba alimentų padidinimo būdas, kurį renkasi mūsų klientai, norintys sutaupyti laiko ir pinigų. Vaiko alimentų padidinimas internetu padės Jums sutaupyti, kadangi Jums nereikės atskirai vykti į kontorą ir mokėti papildomai už suteikiamą konsultaciją. Mes esame parengę standartinę vaiko alimentų padidinimo anketą, kurią galite užpildyti internetu, pateikdami mums visus duomenis, reikalingus parengti teismui ieškinį dėl vaiko alimentų padidinimo.

Alimentų skaičiuoklė arba alimentų perskaičiavimas

Nors internete lengvai galima surasti kokią nors automatizuotai veikiančią alimentų skaičiuoklę, kuri, suvedus tam tikrus skaičius, parodo, koks Jūsų atveju turėtų būti vaiko alimentų dydis. Tačiau panašiose alimentų skaičiuoklėse generuojami rezultatai nėra tikslūs ir retai atitinka realiai teismų nustatomus alimentų dydžius. Todėl norėdami išsiaiškinti, koks Jūsų atveju galėtų būti realus vaiko alimentų dydis, patariame nepasikliauti kokia nors vaiko alimentų skaičiuokle, bet verčiau kreiptis į patyrusius ir kvalifikuotus šeimos teisės specialistus, kurie įvertinę Jūsų situacijos aplinkybes kur kas tiksliau paskaičiuos, kiek realiai būtų galima tikėtis padidinti alimentus vaikui. Vaiko alimentų padidinimas yra mūsų kasdienės praktikos sritis, todėl žinome, ko galima tikėtis iš teismo.