Padėsime Jums visais vaiko alimentų klausimais

Jeigu vaiko tėvas nemoka vaiko alimentų arba moka nepakankamo dydžio vaiko išlaikymą, su tokia padėtimi neturėtumėte taikstytis. Mes esame pasiruošę padėti Jums visais vaiko išlaikymo (alimentų) klausimais. Mūsų patyrę ir kvalifikuoti šeimos teisės specialistai padės rasti atsakymus į Jums rūpimus klausimus bei už Jus išspręs iškilusias problemas. Vaiko alimentų priteisimas bei padidinimas yra mūsų kasdieninės praktikos sritis, todėl visas su vaiko alimentais susijusias teisines problemas sprendžiame profesionaliai, kokybiškai ir operatyviai. Vienas iš didžiausių mūsų privalumų yra tai, kad mes savo teisines paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, todėl visiškai nesvarbu, kur šiuo metu randatės. Alimentų priteisimui (padidinimui) reikalingus dokumentus parengsime nuotoliniu būdu, todėl savo norimą rezultatą pasieksite nepalikę namų.

Jeigu vaiko tėvas neprisideda prie vaiko išlaikymo, neturėtumėte su tuo taikstytis

Išlaikyti savo vaikus turi pareigą kiekvienas tėvas. Tačiau gyvenime neretai pasitaiko situacijų, kuomet tėvai stengiasi visais būdais išvengti šios savo prievolės. Tačiau vien tėvystės faktas jau yra pagrindas mokėti vaiko išlaikymą, todėl šios imperatyvios pareigos nėra galimybės nei atsisakyti, nei apriboti. Ne veltui teismai savo praktikoje ne sykį yra pažymėję, kad sunki vaiko tėvo turtinė padėtis negali būti pagrindas atsisakyti vaiko išlaikymo pareigos. Todėl alimentai turi būti mokamai, nepriklausomai nuo tėvo turtinės situacijos. Tai reiškia, kad vaiko tėvas, net ir neturėdamas jokio darbo ir pajamų, nėra atleidžiamas nuo išlaikymo prievolės savo vaiko atžvilgiu. Jeigu vaiko tėvas nemoka alimentų vaikui, nesumokėtas išlaikymas kaupiasi kaip įsiskolinimas, kol galiausiai būna išieškomas.

Kokio galima tikėtis alimentų vaikui dydžio?

Vaiko alimentų dydis nėra vienas ir tas pats kiekvienu atveju. Todėl siekiant įvertinti galimą alimentų dydį, reikia atsižvelgti į konkrečias situacijos aplinkybes. Vienas svarbiausių kriterijų yra proporcingumas tarp vaiko poreikių ir tėvų turtinės padėties. Todėl kuo vaiko poreikiai yra didesni, tuo didesnės vaiko išlaikymo sumos galima reikalauti. Tačiau vaiko išlaikymo suma negali būti neprotinga ir viršyti alimentus mokėti privalančio tėvo realių finansinių galimybių. Nustatant, mokėtinus alimentus orientuojamasi į pusę minimalaus mėnesio atlyginimo.

Vaiko alimentai internetu – norimas rezultatas neišėjus iš namų

Alimentai internetu – tai greitas, lengvas ir pigus būdas prisiteisti ar pasididinti vaiko alimentus. Siūlome Jums pasinaudoti šia mūsų teisine paslauga, jeigu pageidaujate gauti vaiko alimentams reikalingus procesinius dokumentus neišėję iš namų. Norint užsakyti mūsų teisinę paslaugą „alimentai internetu“, Jums tereikia užpildyti vieną iš žemiau esančių anketų, skirtų alimentų priteisimui arba alimentų padidinimui, ir mes už Jus parengsime visus teismui reikalingus procesinius dokumentus. Užsakydami paslaugą „alimentai internetu“, kartu galėsite pavesti mums surinkti teismui reikalingas pažymas iš valstybinių įstaigų.