Skyrybu-juristai.lt padeda užsienyje gyvenantiems asmenims santuoką nutraukti greičiau ir lengviau už kitus

Norite išsiskirti, tačiau gyvenate užsienyje? Mes Jums padėsime gretai nutraukti santuoką ir tam Jums nereikės grįžti į Lietuvą. Mes visais formalumais pasirūpinsime už Jus – surinksime visas reikalingas pažymas, parengsime skyrybų dokumentus ir pateiksime viską teismus. Pasirūpinsime, kad Jums nereikėtų dalyvauti teismo posėdyje. Padėsime Jums greitai ir lengvai pasiekti norimą rezultatą – gauti ištuoką patvirtinantį liudijimą (išrašą).

Skyrybų procese teikiame teisines paslaugas ir konsultuojame klientus visais aktualiais su skyrybomis susijusiais klausimais nuo kreipimosi į mus pradžios iki ištuoką patvirtinančio liudijimo (išrašo) gavimo. Todėl jeigu gyvenate ne Lietuvoje, o bet kurioje kitoje užsienio šalyje (Vokietijoje, Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje ar kitur) ir ieškoti skyrybų advokatų, kurie padėtų Jums greitai ir lengvai nutraukti santuoką, Jūs apsilankėte reikiamoje vietoje. Mes geriausiai išmanome apie skyrybas gyvenantiems užsienyje. Tad nieko nelaukdami susisiekite su mumis ir leiskite mums pasirūpinti visais Jūsų skyrybų formalumais.

Jei gyvenate užsienyje ir norite nutraukti santuoką, patikėkite visus skyrybų formalumus mums

Mūsų skyrybų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, todėl nesunkiai išspręsime Jums kilusius klausimus. Mūsų teisininkai konsultuos Jus visame santuokos nutraukimo (skyrybų) procese. Prireikus, suteiksime visas būtinas tarpininkavimo ir atstovavimo paslaugas. Jums nereikės dėl nieko nerimauti, mes viskuo pasirūpinsime už Jus. Skambinkite dėl santuokos nutraukimo mums dabar arba susisiekite su mumis kitais svetainėje nurodytais kontaktais.

Jei esate (gyvate) užsienyje, mes siūlome Jums greitą santuokos nutraukimo būdą – skyrybos internetu

Plačiau apie paslaugą skyrybos internetu Jūs galite skaityti paspausdami šią nuorodą skyrybos internetu.

Nesvarbu, kur Jus šiuo metu randatės (Vokietijoje, Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje ar kitur). Skyrybų internetu paslauga yra teikiame ne tik bet kuriame Lietuvos mieste gyvenantiems, tačiau ir užsienyje esantiems (gyvenantiems) asmenims.

Trumpai apie skyrybos internetu paslaugą galima pasakyti tai, kad ši naujovė leidžia į mus besikreipiantiems asmenims gauti visus reikalingus procesinius dokumentus nuotoliniu būdu, tai yra neišėjus iš namų. Tereikia užpildyti santuokos nutraukimo (skyrybų) anketą ir Jums skirti procesiniai dokumentai bus pradėti rengti.

Siūlome Jums skyrybas internetu, nes tai patikimas, lengvas, greitas ir patogus būdas pasiekti norimą rezultatą – nutraukti santuoką ir gauti ištuoką patvirtinantį liudijimą (išrašą). Tad nieko nelaukdami pradėkite greitas skyrybas jau dabar.

Kokius skyrybų dokumentus reikia surinkti ir pateikti teismui norint nutraukti santuoką? Surinkti skyryboms reikalingas pažymas galite pavesti mums

Skyrybų procese tarp teismui teikiamų dokumentų paprastai yra: asmens tapatybės dokumentas; santuokos liudijimas; Registrų centro pažyma; vaiko gimimo liudijimas (jei turite); kt. Šis santuokos nutraukimo byloje aktualus prie teismui siunčiamų procesinių dokumentų pridedamų priedų sąrašas kiekvienu individualiu atveju gali šiek tiek skirtis. Tačiau kai užpildysite ir atsiųsite mums skyrybų anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę Jūsų situaciją pranešime, ar dar kokių nors dokumentų papildomai reikia.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad, pageidaujant, visus reikalingus priedus (pažymas), kurie turi būti teismui teikiami su skyrybų dokumentais, mes galime surinkti už Jus. Todėl pasinaudojus mūsų teikiamomis teisinėmis paslaugomis, Jūsų skyrybos taps greitos ir lengvos.