Skyrybos internetu – greita, patogu, lengva

Skyrybos internetu – tai greitas, patogus ir lengvas būdas nutraukti santuoką. Užpildę santuokos nutraukimo (skyrybų) anketą, gausite mūsų atsakymą su teismui reikalingų pateikti dokumentų sąrašu. Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad reikalingus dokumentus (pažymas), pageidaujant, mes galime surinkti už Jus. Gavę Jūsų santuokos nutraukimo (skyrybų) anketą, mes pagal anketoje pateiktus duomenis parengsime teismui reikalingus procesinius dokumentus dėl santuokos nutraukimo. Susipažinus su mūsų parengtais procesiniais dokumentais dėl santuokos nutraukimo (skyrybų), Jums tereikės šiuos dokumentus pasirašyti. Toliau dokumentai bus pateikti teismui, o galutinis rezultatas – teismo sprendimas, kurio pagrindu santuoka bus laikoma nutraukta.

Nenorite dalyvauti teismo procese? Mes pasirūpinsime, kad skyrybos praeitų be Jūsų dalyvavimo teisme

Kreipkitės į mus ir mes pasirūpinsime, kad Jums nereikėtų dalyvauti santuokos nutraukimo (skyrybų) procese. Teismas priims sprendimą dėl santuokos nutraukimo Jums nedalyvaujant, o Jums liks tik sulaukti ištuoką patvirtinančio išrašo.

Patikėkite santuokos nutraukimo (skyrybų) formalumus mums

Mūsų skyrybų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, todėl nesunkiai išspręsime Jums kilusius klausimus. Mūsų teisininkai konsultuos Jus visame santuokos nutraukimo (skyrybų) procese. Prireikus, suteiksime visas būtinas tarpininkavimo ir atstovavimo paslaugas. Jums nereikės dėl nieko nerimauti, mes viskuo pasirūpinsime už Jus. Skambinkite dėl santuokos nutraukimo (skyrybų) mums dabar arba susisiekite su mumis kitais svetainėje nurodytais kontaktais.

Pradėkite santuokos nutraukimo (skyrybų) procesą jau dabar – tereikia užpildyti skyrybų anketą

Nemaža dalis į mus besikreipiančių klientų nustemba sužinoję, kokia greita, paprasta ir efektyvi yra santuokos nutraukimo (skyrybų) internetu procedūra. O kilus kokiems nors klausimams, mūsų advokatai visuomet yra pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

Jums tereikia užpildyti santuokos nutraukimo (skyrybų) anketą ir mes paruošime visus Jums reikalingus skyrybų dokumentus.

Kilus klausimams, mūsų skyrybų advokatai visuomet pasiruošę Jus pakonsultuoti nemokamai

Skyrybų internetu paslauga leis Jums gauti visus skyryboms reikalingus dokumentus neišėjus iš namų.

Nesvarbu, kur Jūs šiuo metu randatės (Vokietijoje, Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje ar kitur). Skyrybų internetu paslauga yra teikiame ne tik bet kuriame Lietuvos mieste gyvenantiems, tačiau ir užsienyje esantiems (gyvenantiems) asmenims.

Mes pasirūpinsime, kad Jums nereikėtų dalyvauti skyrybų procese. Pageidaujant, už Jūs surinksime visus teismui reikalingus dokumentus (pažymas).

Norint nutraukti santuoką, teismui reikia pateikti šiuos dokumentus

Skyrybų internetu paslaugoje numatomas preliminarus reikalingų dokumentų, kuriuos reikės pateikti teismui, sąrašas. Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra: asmens tapatybės dokumentas; santuokos liudijimas; Registrų centro pažyma; vaiko gimimo liudijimas (jei turite); kt. Šis santuokos nutraukimo byloje aktualus prie teismui siunčiamų procesinių dokumentų pridedamų priedų sąrašas kiekvienu individualiu atveju gali šiek tiek skirtis. Tačiau kai užpildysite ir atsiųsite mums skyrybų anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę Jūsų situaciją pranešime, ar dar kokių nors dokumentų papildomai reikės.

Skyrybos internetu – kokie privalumai?

Skyrybos internetu – naudojantis šia paslauga neteks nusivilti, nes visus procesinius dokumentus rengs kvalifikuoti skyrybų advokatai.

Skyrybos internetu – tai greitas, patogus ir lengvas būdas nutraukti santuoką.

Skyrybos internetu – šiandien tai yra viena populiariausia formų, kaip Jūs galite teisminiu keliu pasiekti norimą rezultatą.