Kaip greitai išsiskirti?

Ieškote atsakymo, kaip greitai nutraukti santuoką? Apsilankėte reikiamoje vietoje, nes mes Jums galime pasiūlyti patį paprasčiausią, lengviausią ir, neabejotinai, greičiausią būdą, kaip pasiekti norimą rezultatą. Tam labiausiai tinka skyrybų bendru sutarimu būdas, kada abu sutuoktiniai gali taikiai išspręsti visus su santuokos nutraukimo padariniais susijusius klausimus: turto bei skolinių įsipareigojimų pasidalijimo ir paskirstymo tarpusavyje, vaikų išlaikymo (alimentų) mokėjimo ir kitus klausimus. Tad jeigu sutuoktiniai geba tarpusavyje komunikuoti įvardintais klausimais ir jų sprendimui nereikalingas teismo įsikišimas, tuomet mūsų skyrybų advokatai pasirūpins visais formalumais, kad Jūsų skyrybos taptų iš tiesų greitos, lengvos ir pigios. Tad nieko nelaukdami susisiekite su mumis jau dabar ir pradėkite greitas skyrybos.

Patikėkite greitų skyrybų formalumus mums

Mūsų skyrybų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, todėl nesunkiai išspręsime Jums kilusius klausimus. Mūsų teisininkai konsultuos Jus visame santuokos nutraukimo (skyrybų) procese. Prireikus, suteiksime visas būtinas tarpininkavimo ir atstovavimo paslaugas. Jums nereikės dėl nieko nerimauti, mes viskuo pasirūpinsime už Jus. Skambinkite dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu mums dabar arba susisiekite su mumis kitais svetainėje nurodytais kontaktais.

Nenorite dalyvauti teismo procese? Mes pasirūpinsime, kad skyrybos praeitų be Jūsų dalyvavimo teisme

Kreipkitės į mus ir mes pasirūpinsime, kad Jums nereikėtų dalyvauti santuokos nutraukimo (skyrybų) procese. Teismas priims sprendimą dėl santuokos nutraukimo Jums nedalyvaujant, o Jums liks tik sulaukti ištuoką patvirtinančio išrašo.

Mes siūlome Jums greitą santuokos nutraukimo būdą – skyrybos internetu

Plačiau apie paslaugą skyrybos internetu Jūs galite skaityti paspausdami šią nuorodą skyrybos internetu.

Nesvarbu, kur Jūs šiuo metu randatės (Vokietijoje, Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje ar kitur). Skyrybų internetu paslauga yra teikiame ne tik bet kuriame Lietuvos mieste gyvenantiems, tačiau ir užsienyje esantiems (gyvenantiems) asmenims.

Trumpai apie skyrybos internetu paslaugą galima pasakyti tai, kad ši naujovė leidžia į mus besikreipiantiems asmenims gauti visus reikalingus procesinius dokumentus nuotoliniu būdu, tai yra neišėjus iš namų. Tereikia užpildyti santuokos nutraukimo (skyrybų) anketą ir Jums skirti procesiniai dokumentai bus pradėti rengti.

Siūlome Jums skyrybas internetu, nes tai patikimas, lengvas, greitas ir patogus būdas pasiekti norimą rezultatą – nutraukti santuoką. Tad nieko nelaukdami pradėkit greitas skyrybas jau dabar.

Norint nutraukti santuoką bendru sutarimu, teismui reikia pateikti šiuos dokumentus

Skyrybose bendru sutarimu numatomas preliminarus reikalingų dokumentų, kuriuos reikės pateikti teismui, sąrašas. Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra: asmens tapatybės dokumentas; santuokos liudijimas; Registrų centro pažyma; vaiko gimimo liudijimas (jei turite); kt. Šis santuokos nutraukimo bendru sutarimu byloje aktualus prie teismui siunčiamų procesinių dokumentų pridedamų priedų sąrašas kiekvienu individualiu atveju gali šiek tiek skirtis. Tačiau kai užpildysite ir atsiųsite mums skyrybų anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę Jūsų situaciją pranešime, ar dar kokių nors dokumentų papildomai reikia.

O mes savo ruožtu už Jus parengsime santuokos nutraukimo bendru sutarimu prašymą bei santuokos nutraukimo padarinių sutartį.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad, pageidaujant, visus reikalingus priedus (pažymas), kurie turi būti teismui teikiami su skyrybų bendru sutarimu procesiniais dokumentais, pageidaujant, mes galime surinkti už Jus. Todėl Jūsų greitos skyrybos gali būti dar lengvesnės pasinaudojus mūsų papildoma procesinių priedų skyrybų byloje surinkimo paslauga.