Skyrybos internetu – greita, patogu, lengva

Skyrybos internetu – tai greitas, patogus ir lengvas būdas nutraukti santuoką. Užpildę skyrybų anketą, gausite mūsų atsakymą su teismui reikalingų dokumentų sąrašu. Pageidaujant, mes galėsime viską surinkti už Jus. Paruoštus teismui procesinius dokumentus atsiųsime susipažinti, tad Jums tereikės šiuos dokumentus pasirašyti. Toliau dokumentai bus pateikti teismui, o galutinis rezultatas – teismo sprendimas dėl ištuokos.

 • Nesvarbu, kurioje šalyje ar mieste randatės – mes už Jus parengsime reikalingus skyrybų dokumentus, surinksime visas pažymas ir pateiksime viską teismui.
 • Jums negalint ar nenorint dalyvauti teismo procese, mes galėsime Jus atstovauti teisme arba pasirūpinsime, kad teismas vyktų Jums nedalyvaujant. Teismui priėmus sprendimą dėl santuokos nutraukimo mes Jums išsiųsime sprendimo nuorašą ir visas skyrybų procesas bus užbaigtas.
 • Skyrybos internetu šiandien yra viena populiariausių formų pasiekti norimą rezultatą. Šia paslauga neteks nusivilti, nes visus procesinius dokumentus rengs kvalifikuoti skyrybų advokatai ir teisininkai. Skyrybos internetu = GREITOS, PIGIOS, LENGVOS SKYRYBOS.

Skyrybos bendru sutarimu

 • Skyrybos bendru sutarimu yra vienas paprasčiausių, greičiausių ir pigiausių būdų nutraukti santuoką. Per kelias dienas paruošę visus reikalingus dokumentus (pareiškimą dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu, teisinių pasekmių sutartį ir kt.), viską pateiksime teismui. Paprastai skyrybos bendru sutarimu netrunka nei mėnesio.
 • Skyrybos bendru sutarimu galimos, kai abu sutuoktiniai gali taikiai išspręsti visus su santuokos nutraukimu susijusius klausimus. Todėl jeigu sutuoktiniai gali tarpusavyje komunikuoti, tuomet mes pasirūpinsime visais formalumais, kad Jūsų skyrybos bendru sutarimu taptų iš tiesų greitos, lengvos ir pigios.
 • Mūsų advokatai ir teisininkai konsultuos Jus visame skyrybų procese. Prireikus, suteiksime visas būtinas tarpininkavimo ir atstovavimo paslaugas. Jums nereikės dėl nieko nerimauti, mes viskuo pasirūpinsime už Jus.
 • Be to, mes pasirūpinsime, kad Jums nereikėtų dalyvauti skyrybų procese. Teismas priims sprendimą dėl santuokos nutraukimo Jums nedalyvaujant, o Jums liks tik sulaukti ištuoką patvirtinančio sprendimo.

Skyrybos gyvenantiems užsienyje

 • Norite išsiskirti, tačiau gyvenate užsienyje? Mes Jums padėsime gretai nutraukti santuoką ir tam Jums nereikės grįžti į Lietuvą. Mes visais formalumais pasirūpinsime už Jus – surinksime visas reikalingas pažymas, parengsime skyrybų dokumentus ir pateiksime viską teismus. Pasirūpinsime, kad Jums nereikėtų dalyvauti teismo posėdyje. Padėsime Jums greitai ir lengvai pasiekti norimą rezultatą – gauti ištuoką patvirtinantį liudijimą (išrašą).
 • Skyrybų procese teikiame teisines paslaugas ir konsultuojame klientus visais aktualiais su skyrybomis susijusiais klausimais nuo kreipimosi į mus pradžios iki ištuoką patvirtinančio liudijimo (išrašo) gavimo. Todėl jeigu gyvenate ne Lietuvoje, o bet kurioje kitoje užsienio šalyje (Vokietijoje, Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje ar kitur) ir ieškoti skyrybų advokatų, kurie padėtų Jums greitai ir lengvai nutraukti santuoką, Jūs apsilankėte reikiamoje vietoje. Mes geriausiai išmanome apie skyrybas gyvenantiems užsienyje. Tad nieko nelaukdami susisiekite su mumis ir leiskite mums pasirūpinti visais Jūsų skyrybų formalumais.

Skyrybos dėl vieno arba abiejų sutuoktinių kaltės

 • Jeigu neįmanomas skyrybos bendru sutarimu, tuomet imamės visų reikalingų teisinių priemonių veiksmų, kad būtų maksimaliai patenkinti Jūsų interesai skyrybų byloje.
 • Skyrybų procesas dėl sutuoktinio kaltės yra ilgesnis, sudėtingesnis ir brangesnis, kadangi kita šalis paprastai prieštarauja ir neigia savo kaltę dėl santuokos nutraukimo. Sutuoktinis pripažįstamas kaltu dėl santuokos iširimo, jeigu jis iš esmės pažeidė savo kaip sutuoktinio pareigas ir dėl to bendras sutuoktinių gyvenimas tapo negalimas.
 • Nutraukiant santuoką minėtu pagrindu, mes turime ilgametę patirtį ruošiant ieškinius, atsiliepimus, rašytinius paaiškinimus ir kitus, su šiuo procesu susijusius, dokumentus. Pageidaujant, mūsų skyrybų advokatai galės Jus atstovauti teismo posėdžiuose.

Paspaudę nuorodą, sužinosite daugiau apie: