Skyrybos internetu – greita, patogu, lengva

Skyrybos internetu – tai greitas, patogus ir lengvas būdas nutraukti santuoką. Užpildę santuokos nutraukimo (skyrybų) anketą, gausite mūsų atsakymą su teismui reikalingų pateikti dokumentų sąrašu. Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad reikalingus dokumentus (pažymas), pageidaujant, mes galime surinkti už Jus. Gavę Jūsų santuokos nutraukimo (skyrybų) anketą, mes pagal anketoje pateiktus duomenis parengsime teismui reikalingus procesinius dokumentus dėl santuokos nutraukimo. Susipažinus su mūsų parengtais procesiniais dokumentais dėl santuokos nutraukimo (skyrybų), Jums tereikės šiuos dokumentus pasirašyti. Toliau dokumentai bus pateikti teismui, o galutinis rezultatas – teismo sprendimas, kurio pagrindu santuoka bus laikoma nutraukta.

Siūlome Jums pasinaudoti mūsų teikiama paslauga skyrybos internetu.


Pradedant skyrybų procesą vienas svarbiausių sprendimų yra tinkamo teisininko pasirinkimas

 • Konsultuojame ir teikiame teisines paslaugas santuokos nutraukimo, santuokos pripažinimo negaliojančia, santuokoje įgyto turto padalijimo, santuokoje įgyto turto pripažinimo asmenine nuosavybe, vaiko gyvenamosios vietos nustatymo, bendravimo su vaiku tvarkos nustatymo, išlaikymo (alimentų) priteisimo, išlaikymo dydžio pakeitimo (sumažinimo, padidinimo), sutuoktinių tarpusavio išlaikymo priteisimo, tėvystės nustatymo, nuginčijimo ir kitais šeimos teisinių santykių pagrindu kylančiais klausimais.
 • Nesvarbu, kurioje šalyje ar mieste gyvenate, rengiame santuokos nutraukimo dokumentus, surenkame visas reikiamas pažymas ir teikiame parengtus skyrybų dokumentus teismui.
 • Negalint ar nenorint dalyvauti teismo posėdžiuose, mes atstovausime Jūsų interesus Jums nedalyvaujant teismo posėdžiuose arba mūsų prašymu teismas vyks rašytinio proceso tvarka, kai šalių dalyvavimas apskritai bus neprivalomas. Teismui priėmus sprendimą dėl santuokos nutraukimo mes Jums išsiųsime sprendimo nuorašą ir visas skyrybų procesas bus užbaigtas.
 • Atstovaujame nuo pirmos konsultacijos iki ištuokos liudijimo gavimo.

Norėdami sužinoti mūsų atsakymus į aktualius su skyrybomis susijusius klausimus, paspauskite šią nuorodą dažniausiai užduodamų klausimi. Neradę atsakymo į Jums rūpimą klausimą, susiekite su mumis ir mes pakonsultuosime Jus nemokamai.

Norėdami skirtis bendru sutuoktinių sutarimu, vieno sutuoktinių prašymu ar dėl vieno (arba abiejų) sutuoktinių kaltės, užpildykite šią skyrybų anketą.


Skyrybų procesas abiejų sutuoktinių bendru sutarimu

 • Pirmiausia išsiaiškiname, koks skyrybų būdas geriausiai atitiktų Jūsų lūkesčius bei interesus, bei aptariame kitus su skyrybų procesu susijusius klausimus.
 • Pradėję skyrybų procesą, mes linkę vesti derybas su kita šalimi ir ieškoti bendro sutarimo, kadangi toks kelias leidžia ir po skyrybų išsaugoti “sveikus” santykius tarp šeimos narių. Be to, taip kartu sutaupomos papildomos bylinėjimosi išlaidos bei išvengiama nereikalingo streso.
 • Taigi skyrybų procesas abiejų sutuoktinių bendru sutarimu vienas iš paprasčiausių, greičiausių ir pigiausių būdų nutraukti santuoką. Per kelias dienas paruošę visus reikalingus dokumentus (pareiškimą dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu, teisinių pasekmių sutartį ir kt.), viską pateiksime teismui. Paprastai skyrybų procesas netrunka nei mėnesio.

Skyrybos bendru sutuoktinių sutarimu – tai greitas, lengvas ir pigus būdas nutraukti santuoką.

Daugiau apie skyrybas bendru sutuoktinių sutarimu skaitykite čia.

Domina greitos skyrybos? Spauskite nuorodą greitos skyrybos.


Skyrybos dėl vieno iš sutuoktinių kaltės arba dėl abiejų sutuoktinių kaltės

 • Jeigu neįmanomas taikus santuokos nutraukimas, tuomet imamės visų reikalingų teisinių veiksmų, kad būtų maksimaliai patenkinti Jūsų interesai skyrybų byloje.
 • Skyrybų procesas dėl vieno iš sutuoktinių kaltės arba dėl abiejų sutuoktinių kaltės yra ilgesnis, sudėtingesnis ir brangesnis, kadangi kita šalis paprastai prieštarauja ir neigia savo kaltę dėl santuokos nutraukimo.

Daugiau apie skyrybas dėl vieno iš sutuoktinių kaltės arba dėl abiejų sutuoktinių kaltės skaitykite čia.


Skyrybos gyvenantiems užsienyje

 • Skyrybų ar kitos šeimos teisės paslaugos gyvenantiems užsienyje iš esmės niekuo nesiskiria nuo teisinių paslaugų asmenims gyvenantiems Lietuvoje. Atkreiptinas dėmesys tik į tai, kad paslaugų suteikimo būdas gali būti nuotolinis.
 • Santuokos nutraukimas bendru sutuoktinių susitarimu yra pats paprasčiausias, pigiausias ir greičiausias būdas nutraukti santuoką gyvenantiems užsienyje. Mes galime parengti skyrybų dokumentus taip, jog Jums neprireiktų abiems grįžti į Lietuvą ir dalyvauti teismo posėdyje.

Norėdami sužinoti daugiau spauskite nuorodą skyrybos gyvenantiems užsienyje.


Santuokos nutraukimo sąlygos

Sutuoktinių bendru sutikimu santuoka gali būti nutraukta, jeigu yra visos šios sąlygos:

 1. Nuo santuokos sudarymo yra praėję daugiau nei vieneri metai;
 2. Abu sutuoktiniai yra sudarę sutartį dėl santuokos nutraukimo pasekmių (turto padalijimo, vaikų išlaikymo ir pan.);
 3. Abu sutuoktiniai yra visiškai veiksnūs.
 • Santuoka bendru sutikimu nutraukiama supaprastinto proceso tvarka.

Santuoka vieno sutuoktinio prašymu gali būti nutraukta esant bent vienai iš šių sąlygų:

 1. Sutuoktiniai gyvena skyrium daugiau nei vienerius metus;
 2. Vienas sutuoktinis pripažintas teismo sprendimu neveiksniu po santuokos sudarymo;
 3. Vienas sutuoktinis teismo sprendimu pripažintas nežinia kur esančiu;
 4. Vienas sutuoktinis atlieka laisvės atėmimo bausmę ilgiau nei vienerius metus už netyčinį nusikaltimą.
 • Neveiksnaus sutuoktinio interesais prašymą dėl santuokos nutraukimo gali paduoti jo globėjas, prokuroras arba globos ir rūpybos institucija.

Daugiau apie skyrybas vieno sutuoktinio prašymu skaitykite čia.

Santuokos nutraukimas, esant vieno iš sutuoktinių arba abiejų kaltei

 • Sutuoktinis gali reikalauti nutraukti santuoką, jeigu ji faktiškai iširo dėl kito sutuoktinio kaltės. Sutuoktinis pripažįstamas kaltu dėl santuokos iširimo, jeigu jis iš esmės pažeidė savo kaip sutuoktinio pareigas, numatytas įstatyme, ir dėl to bendras sutuoktinių gyvenimas tapo negalimas. Preziumuojama, kad santuoka iširo dėl kito sutuoktinio kaltės, jeigu jis yra nuteisiamas už tyčinį nusikaltimą arba yra neištikimas, arba žiauriai elgiasi su kitu sutuoktiniu ar šeimos nariais, arba paliko šeimą ir daugiau kaip vienerius metus visiškai ja nesirūpina.
 • Sutuoktinis, kuriam pareikštas ieškinys dėl santuokos nutraukimo, gali prieštarauti dėl savo kaltės ir nurodyti faktų, patvirtinančių, kad santuoka iširo dėl kitos šalies kaltės. Teismas, atsižvelgdamas į bylos aplinkybes, gali pripažinti, kad santuoka iširo dėl abiejų sutuoktinių kaltės. Atkreiptinas dėmesys, kad pripažinus, jog santuoka iširo dėl abiejų sutuoktinių kaltės, atsiranda tos pačios pasekmės, kaip ir nutraukus santuoką sutuoktinių bendru sutikimu.

Reikalingi dokumentai

 1. Santuokos liudijimas (originalas)
 2. Paso kopijos
 3. Vaikų gimimo liudijimų kopijos (jei turite)
 4. Pažyma apie šeimos sudėtį ir deklaruotą gyvenamąją vietą
 5. Pažymos apie turimą nekilnojamąjį turtą iš VĮ „Registrų centras“
 6. Pažymos apie transporto priemones iš VĮ „Regitra“
 7. Kreditorinių įsipareigojimų sutartys
 8. Jei turima, dokumentai įrodantys sutuoktinio kaltę, ar kitas aplinkybes (skiriantis dėl sutuoktinio kaltės) – medicinos pažymos ir pan.
 9. Kiti aplinkybes pagrindžiantys dokumentai

Jums pageidaujant, visas reikalingas pažymas galime surinkti už Jus.


Kainos

 • Skyrybos šalių (bendru) susitarimu 100-200 Eur*
 • *kai sutuoktiniai neturi vaikų, skolų/kreditų ar įgyto turto, kaina 100 Eur
 • *kai sutuoktiniai turi vaikų, skolų/kreditų ar turto, kaina 100-200 Eur
 • Skyrybos dėl abiejų sutuoktinių kaltės 100-250 Eur
 • Skyrybos dėl vieno sutuoktinio kaltės 100-250 Eur
 • Skyrybos vieno sutuoktinio prašymu 70 Eur
 • Atsiliepimo į ieškinį parengimo kaina 100-250 Eur