PRIVATUMO POLITIKA

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies) siekiant gerinti Jūsų patirtį svetainėje bei tiesioginės rinkodaros tikslais. Savo duotą sutikimą bet kada galite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus.


Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?


STATISTINIAI DUOMENYS APIE NARŠYMĄ SVETAINĖJE

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan.

Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Daugiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia – https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lt&ref_topic=6157800.

Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

Teisinis pagrindas tvarkyti minėtą informaciją – mūsų teisėti interesai gerinti svetainės  veikimą ir mūsų komercinės informacijos pasiekiamumą.

 

SLAPUKAI

Kad svetainė tinkamai veiktų, į Jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių.

 

KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą.

 

KAM NAUDOJAME SLAPUKUS?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kurie:

  • atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs,
  • nustatytų, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose,
  • pagal lankytojo naršymo svetainėje istoriją pritaikytų lankytojui internete rodomą reklamą,
  • fiksuotų statistiką apie svetainės lankomumą,
  • prisimintų Jūsų, kaip Google paslaugų naudotojo, atliktus pasirinkimus.

Slapukų naudojimo teisinis pagrindas – mūsų teisėti interesai užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą, o kai slapukai naudojami Jūsų parinktims įsiminti, statistiniais ir pritaikytos reklamos teikimo tikslais – Jūsų sutikimas.

Ši informacija naudojama tik tiek, kiek reikalinga atlikti operacijoms bei kaupti statistiniams duomenims, kad, pavyzdžiui, galėtume patobulinti savo tinklalapį.

Jei naršydami mūsų tinklalapyje paprašote su Jumis susisiekti, siunčiate mums elektroninį laišką ar paprašote atsiųsti informaciją, Jūs pateikiate tokią informaciją, kaip: vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ar kitus duomenis. Ši, Jūsų paties pateikta informacija, naudojama Jūsų užklausai ar prašymui įvykdyti.

© Visos teisės saugomos - skyrybu-juristai.lt

 .